Agata Konarska – kim jest, wiek, mąż, dzieci, matka, ojciec, Wikipedia

Agata Konarska - kim jest, wiek, mąż, matka, ojciec, Wikipedia (1)

W dzisiejszych czasach media odgrywają ważną rolę w społeczeństwie. Coraz częściej interesuje nas życie, które prowadzą osoby występujące w telewizji. Dziennikarze, prezenterzy telewizyjni coraz częściej interesują nas także prywatnie, chcemy wiedzieć jakim są naprawdę ludźmi, co lubią, jak i gdzie mieszkają i w co wierzą oraz jak doszli do takiej pozycji? W tym artykule przeczytacie kim jest Agata Konarska, poznacie jej wiek i rodzinę.

Agata Konarska – kim jest?

Agata Konarska to Polska dziennikarka i prezenterka, która od ponad 20 lat nieprzerwanie pracuje dla Telewizji Polskiej. Jest córką polskiego dyplomaty Włodzimierza Konarskiego, za sprawą którego całe dzieciństwo i młodość spędziła za granicą, dzięki czemu Agata Konarska posługuje się biegle kilkoma językami obcymi w tym angielskim, niemieckim, francuskim. Jako młoda dziewczyna próbowała swoich sił w modelingu, jednak ostatecznie związała się z mediami. Swoją przygodę z Telewizją Polską rozpoczęła w programie Brawo Bis dla TVP Polonia. 

Sprawdziła się także jako prowadząca poranny program Kawa czy Herbata czy Konkurs Sopot Festiwal. Współtworzyła także programy ekonomiczne oraz program katolicki TVP Info Okiem Wiary. Jest wszechstronną dziennikarką, co pokazuje, że świetnie odnajduje się w prawie każdej konwencji telewizyjnej. Dziennikarka do dziś związana jest z Telewizją Polską i programami polonijnymi, za które w 2017 roku otrzymała nagrodę imienia Macieja Płażyńskiego. 

Agata Konarska- wiek, data urodzenia

Agata Konarska urodziła się 14 kwietnia 1973 roku w Warszawie, jednak całe dzieciństwo spędziła za granicą. Mieszkała między innymi we Francji, Holandii, Szwecji oraz Austrii. Ojciec Agaty Konarskiej niewątpliwie zadbał o jej wykształcenie, gdyż ukończyła ona studia na kierunku handlu zagranicznego i cybernetyki w Wiedniu oraz podyplomowe studia z zarządzania w Paryżu. Agata Konarska może pochwalić się także dyplomem magistra z zarządzania gospodarką na Uniwersytecie Warszawskim. Dziennikarka dba o zdrowie i urodę i pomimo upływu czasu prezentuje nienaganną figurę.  Dziennikarka jest obecnie w wieku 48 lat, jednak  świetną formę zawdzięcza tenisowi, w który to gra od wielu lat i szlifuje w tym sporcie swoje umiejętności. 

Sprawdź również – Krzysztof Feusette – kim jest, wiek wzrost, żona, wiek, pochodzenie, dzieci

Agata Konarska – mąż 

Życie osobiste dziennikarki owiane jest tajemnicą. W internecie nie ma praktycznie żadnych informacji na ten temat. Także sama Agata Konarska nigdy nie rozmawiała publicznie na ten temat. Według oficjalnych informacji Agata nigdy nie wyszła za mąż. Jedyny mężczyzna, o którym mowa w kontekście związków Agaty Konarskiej to Piotr Radziszewski były dyrektor TVP, z którym dziennikarkę połączył namiętny romans. Ich relacja wywołała spore poruszenie a przez niektórych nazywana była nawet skandalem, ponieważ mężczyzna był żonaty. Agatę Konarską posądzano o wyrachowanie i interesowność, gdyż w tamtym czasie syn mężczyzny poważnie zachorował. Finalnie uczucie nie przetrwało próby czasu, a Piotr wrócił do rodziny. 

Agata Konarska – matka 

Kim jest matka Agaty Konarskiej? To często powtarzające się pytanie, na które chyba nikt poza samą dziennikarką nie zna odpowiedzi. W całym internecie nie widnieje żadna wzmianka o kobiecie. Sama Agata Konarska także nie wspomina o matce, a bohaterem jej dzieciństwa zawsze jest ojciec. W jednym z wywiadów Agata Konarska powiedziała, że uwielbiała święta, bo zawsze wtedy przyjeżdżali do Polski i mama lubiła, gdy byli razem, co mogłoby sugerować, że wyjechała za granicę tylko z ojcem.

Sprawdź również – Małgorzata Opczowska – kto to, ile ma lat, mąż, Jacek Łęski, Pytanie Na Śniadanie

Agata Konarska – ojciec 

Rodzina to nieoceniona wartość i niejednokrotnie wsparcie w ciężkich chwilach. Mówi się, że dziewczynki to córeczki tatusia czy Agata Konarska także nią była? Ojcem dziennikarki jest Włodzimierz Konarski polski dyplomata, przy którym to właśnie Agata Konarska dorastała. Jest jedynym rodzicem, o którym mówi prezenterka, wspominając lata za granicą. Jako małe dziecko wyjechała z nim na placówkę dyplomatyczną. Początkowo mieszkali we Francji, a następnie przenosili się do Szwecji, Holandii i Austrii, w której to właśnie Agata Konarska ukończyła studia wyższe. 

Jak sama wspomina czas częstych przeprowadzek nie był dla niej łatwy, jednak dorastając doceniła możliwości jakie stwarzał jej pobyt w Europie. Dla ojca dziennikarki ważna była edukacja i dobre wychowanie córki, dlatego zapewnił jej najlepsze warunki do rozwoju oraz solidne wykształcenie. 

Agata Konarska- Wikipedia 

Szukając w internecie informacji na różne tematy,  jako pierwszą sprawdzamy wpisy na platformie Wikipedia, która nierzadko okazuje się pomocna. W tym serwisie znaleźć można szereg różnych artykułów, które odnoszą się do znanych postaci i celebrytów. Więc chcąc dowiedzieć się czegoś o Agacie Konarskiej, sprawdzamy właśnie tam. Wpis na tej platformie zawiera ciekawe informacje, przeczytamy o jej dzieciństwie i dorastaniu w różnych krajach Europy. Najczęściej nazwisko Agaty Konarskiej pojawia się w kontekście pracy dla Telewizji Polskiej. Bogato opisana historia zawodowa Agaty Konarskiej kontrastuje z informacjami o życiu prywatnym, które są jedynie krótką wzmianką.   

Reklama