Krzysztof Feusette – kim jest, wiek, wzrost, żona, pochodzenie, dzieci

Krzysztof Feusette - kim jest, wiek wzrost, żona, wiek, pochodzenie, dzieci

Niewątpliwie Krzysztof Feusette to nietuzinkowa i zagadkowa osoba, która cieszy się dość sporym uznaniem w telewizji i nie tylko. Polski dziennikarz, felietonista, poeta, autor tekstów, można spotkać jego prace w wielu wydawnictwach. Jak żyje Krzysztof Feusette, czy ma dzieci? Co z jego nazwiskiem? Jakiego jest wzrostu i w jakim jest obecnie wieku? Na te wszystkie i pozostałe pytania znajdziecie odpowiedź w dalszej części wpisu.

Krzysztof Feusette – kim jest? 

W takim razie, kim jest Krzysztof Feusette i co wiadomo na temat prowadzonej przez niego działalności? Przede wszystkim dziennikarz pracował dla tygodnika Rzeczpospolita oraz miesięcznika Uważam Rze do 2012 roku, z którym rozstał się w wyniki powstałego nieprzyjemnego konfliktu. Po zakończeniu współpracy związał się z tygodnikiem W Sieci, w którym to publikuje do dzisiaj, a od 2016 roku Krzysztof Feusette jest współprowadzącym wraz z Magdaleną Ogórek program W Tele Wizji w TVP Info. Krzysztof Feusette jest laureatem licznych nagród literackich. W 2011 roku dziennikarz zdobył nagrodę im. Macieja Rybińskiego dla najlepszego młodego felietonisty, a kilka lat później został współautorem książki Dyktatura Gender, traktującej o tematyce płci, warto nadmienić fakt, że są to bardzo prestiżowe nagrody w tej branży. Niewielu wie, że Krzysztof Feusette związany jest również z muzyką, teksty jego autorstwa mogliśmy usłyszeć w wykonaniu zespołów LO 27 czy zespół Dżemu. 

Wydaje się, że mężczyzna jest człowiekiem wielu talentów, o czym świadczy fakt, że do swojego dorobku zawodowego może doliczyć także występy filmowe i teatralne. Krzysztof Feusette zagrał u boku Maji Ostaszewskiej w filmie Przystań. Na deskach teatru pojawił się wraz z Gustawem Holubkiem w dramacie Książę Homburg. 

Sprawdź również – Małgorzata Opczowska – kto to, ile ma lat, mąż, Jacek Łęski, Pytanie Na Śniadanie

Krzysztof Feusette – wiek, wzrost 

W jakim wieku jest obecnie Krzysztof Feusette? Krzysztof urodził się 1971 roku w Opolu gdzie dorastał wraz z rodzeństwem siostrą Małgorzata i bratem Tymonem. Krzysztof Feusette jest synem Jana Feusette polonisty i poety, dyrektora Teatru im. Jana Kochanowskiego oraz wykładowcy Uniwersytetu Opolskiego. Obecnie Krzysztof Feusette jest w wieku 51 lat.

Dzieciństwo i młodość spędził w rodzinnym Opolu. Ukończył II języczne Publiczne Liceum Ogólnokształcące następnie Wyższą Szkołę Pedagogiczną i podobnie jak ojciec z wykształcenia jest filologiem polskim. 51-letni Krzysztof Feusette jest bardzo aktywny zawodowo. Niestety nigdzie nie ma informacji o wzroście, natomiast wskazuje się, że ma 180 cm wzrostu. 

Krzysztof Feusette - kim jest, wiek wzrost, żona, wiek, pochodzenie, dzieci

Krzysztof Feusette – życie prywatne 

Mężczyzna niewątpliwie dba o swoje życie prywatne, w internecie jest bardzo mało informacji o życiu, jakie prowadzi. Sam również nigdy nie komentuje spraw osobistych. Krzysztof Feusette jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie komentuje wydarzenia polityczne i społeczne. Grono jego obserwatorów liczy prawie 50 tysięcy osób. Krzysztof Feusette znany jest z konserwatyzmu a czasami nawet skrajnych poglądów dotyczących życia. 

Od początku swojej kariery dziennikarskiej związany jest z Telewizją Publiczną i utożsamia się z jej przekazem. Przyjaciele mówią o nim, że jest królem ciętej riposty, co faktycznie potwierdzają niektóre publikacje mężczyzny. Felietony Krzysztofa Feusette w dużej mierze odnoszą się do sytuacji w Polsce, wskazując na fakt, że bliskie są mu polityczno-społeczne tematy. 

Krzysztof Feusette – obecna żona, dzieci

W internecie próżno szukać informacji o życiu prywatnym Krzysztofa Feusette. Nie wiadomo czy ma obecnie żonę, partnerkę czy żyje w jakimś związku. Jedyne informacje, jakie pojawiają się w kontekście rodziny Krzysztofa Feusette to takie, że kiedyś był mężem Małgorzaty Lewińskiej polskiej aktorki komediowej, z którą ma córkę Anastazje. Po rozwodzie związała się z fotografem Bartoszem Mireckim.  Krzysztof Feusette dzieci Życie prywatne dziennikarza owiane jest tajemnicą, tak naprawdę wiadomo o nim niewiele, a i sam zainteresowany nigdy nie pokusił się opowiedzieć o nim. Wiadomo jednak, że Krzysztof Feusette ma córkę Anastazje. Jest owocem związku dziennikarza z aktorką Małgorzata Lewińską. 

Córka Krzysztofa Feusette urodziła się 1993 roku. Prowadzi konta na portalach społecznościowych i jest aktywna w internecie. Wystąpiła także w materiale o matce dla telewizji śniadaniowej. O ile Krzysztof Feusette nie pokazuje wizerunku swojej jedynej córki, tak pojawia się ona czasami na zdjęciach publikowanych przez matkę. 

Sprawdź również – Aleksandra Michael – kim jest, wiek, wzrost, córka, partner, Wikipedia

Krzysztofa Feusette – pochodzenie nazwiska 

Dziennikarz zapytany o swoje nazwisko w charakterystyczny dla siebie sposób odpowiada krótko i na temat. Krzysztof Feusette wyjaśnia, że jest ono pochodzenia francuskiego i wymawia się je fezet. Z dostępnych informacje wiemy, że Feusette to bardzo rzadko w Polsce występujące nazwisko jednoczłonowe. Jak podają dane statystyczne, w 2017 roku używane było tylko w dwóch województwach. 

Najwięcej osób odnotowano w województwie opolskim, co nie dziwi, ponieważ Krzysztof Feusette właśnie stamtąd pochodzi. W roku 2021 w Polsce żyło tylko 20 osób z tym nazwiskiem. Częściej występuje ono u mężczyzn niż kobiet. Feusette to znana rodzina, która od zawsze związana była z Opolem. Wywodzą się z niej Adam Feusette wieloletni dyrektor szkoły średniej, jego syn Adam znany i ceniony kardiolog, wykładowca na Uniwersytecie Opolskim, Jan brat Adama oraz ojciec Krzysztofa Feusette.

Reklama