Market Dino praca – rzetelne opinie pracowników, forum, zarobki, czy warto?

Market Dino praca – rzetelne opinie pracowników, forum, zarobki, czy warto

Branża spożywcza w Polsce rozwija się z roku na rok. Ze względu na wzrost gospodarczy i dodatkową ilość nowych obywateli, zwiększa się konsumpcja, a co za tym idzie, zapotrzebowanie na produkty pierwszej potrzeby i żywność. W ten sposób pojawia się wiele nowych sklepów znanych i popularnych sieci dyskontów i hipermarketów. Mowa tutaj o takich gigantach spożywczych jak chociażby wszystkim znana Biedronka, czy Dino.

Sprawdź również – Co to są artykuły przemysłowe i tekstylia?

To właśnie Dino zaraz obok dyskontów Biedronki zajmuje największy udział w branży spożywczej. Ze względu na tak wysoki poziom rozwoju, coraz częściej w sieci można dostrzec zapytania odnośnie tej spółki. Dino praca zarobki, opinie pracowników na forum, czy w ogóle warto zacząć współpracę z Dino? To jest zaledwie kropla w morzu zapytań, jakie wpisywane są codziennie w wyszukiwarce. W związku z tym, jak jest naprawdę? Co wskazują opinie pracowników odnośnie Dino?

Przede wszystkim na wstępie, zanim przejdziemy do odpowiedzi na wskazane pytania, warto przyjrzeć się czym charakteryzuje się ta niezwykła sieć. Dino to spółka akcyjna, która rozwija się z roku na rok w zastraszającym tempie. W marketach Dino znaleźć można artykuły przemysłowe, tekstylia, produkty spożywcze i wiele innych artykułów. Zdaniem wielu analityków mówi się, że Dino ma olbrzymi potencjał i w przeciągu kilku lat może dogonić Biedronkę, jeżeli chodzi o liczbę sklepów. Jakie zatem pojawiają się opinie pracowników na forum o Dino? Jak wygląda praca w markecie Dino jako kierowca, czy spółka oferuje godne zarobki swoim pracownikom?

Pierwsze markety Dino pojawiły się w latach 90-tych ubiegłego wieku. Ze względu na kładziony duży nacisk w przypadku jakości oferowanych produktów i wysokiej jakości obsługi markety w dość dynamicznym tempie odnotowały wzrosty. Dodatkowo model biznesowy, jaki prowadzą markety Dino sprawia, że na pracę może liczyć praktycznie każda osoba, bez większego doświadczenia, ponieważ wg opinii pracowników na forum, Dino zapewnia odpowiednie przeszkolenia, jednak jest naprawdę, czy zarobki są na odpowiednim poziomie w stosunku do wykonywanej pracy? Na te i wszystkie inne pytania postaramy się odpowiedzieć w dalszej części wpisu. Niniejszy artykuł będzie poświęcony głównie nad tym, aby poznać dokładne opinie pracowników, które pojawiają się na forum.

Dino praca – opinie pracowników na forum

W takim razie, jakie pojawiają się opinie pracowników na forum o pracy w Dino? W obecnej chwili marketów Dino w Polsce pojawia się, aż ponad 1700, które znajdują się w przeważającej części Polski. Porównując sieć do giganta spożywczego Biedronki, Dino ma zaledwie 1300 sklepów mniej. Co za tym idzie plany rozwojowe spółki wskazują na ciągły rozwój i szeroką ekspansję, która będzie prowadzona we wschodniej części polski, a co za tym idzie nowe markety Dino = praca, dlatego spółka cieszy się dobrą opinią. W ten sposób pojawia się mnóstwo ogłoszeń o pracę, w wielu różnych lokalizacjach, dodatkowo pojawiają się różne głosy i opinie o zarobkowo dobrzej pracy. Oferty pracy są najczęściej widoczne na oficjalnej stronie marketów Dino.

Market Dino praca – rzetelne opinie pracowników, forum, zarobki, czy warto

Ze względu na dość ryzykowną ekspansję, markety Dino zaczęły się pojawiać nawet w wioskach liczących do 500 mieszkańców, to umożliwiło stworzenie Dino pracy, dla bezrobotnych. Każdy nowy market Dino to nowe stanowiska m.in. wyróżnić można kasjera-sprzedawcę, managera, opiekuna, kierownika czy kierowcę. To właśnie od posiadanego stanowiska zależne są przyszłe zarobki. Oczywiście pojawiają się w Polsce również magazyny centralne, w których można zatrudnić się jako specjalista ds. Logistyki, czy jako magazynier.

Jak zatem wygląda praca w markecie Dino, co wskazują opinie pracowników na forum o panujących warunkach? Przede wszystkim trzeba liczyć się z tym, że jak w każdym markecie, tak i praca w Dino może wydawać się ciężkim zajęciem. Mimo, że w marketach Dino nie wymaga się większego wykształcenia, czy doświadczenia, należy pamiętać o tym, że do głównych zadań w takich marketach jest dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów, obsługa klienta i uzupełnianie towaru na półkach. W tym przypadku, jak wskazują opinie pracowników na forum, Dino oferuje rozsądne warunki i w momencie, w którym dochodzi do podpisania umowę, zapewnia swoim przyszłym pracownikom odpowiednie szkolenia wdrażające.

Przede wszystkim na podstawie zebranych opinii pracowników na forum, wskazuje się, że Dino wyjaśnia w dość szczegółowy i wnikliwy sposób jak będzie wyglądać praca w Dino, a następnie odpowiednio omawia obowiązki. Dino w trakcie poszukiwania pracowników, dość dużą uwagę przykłada do zatrudniania osób, które posiadają orzeczony stopień niepełnosprawności. Oczywiście tak, jak w każdej innej sieci spożywczej, tak i w przypadku marketów Dino pracy w niej, często natknąć się można na negatywne głowy pracowników. Najczęściej odnoszą się oni do złego traktowania i nieodpowiednich warunków, jakie panują w placówkach. Cóż, są to jedynie opinie, która tak właściwie może wystawić każdy, w związku z tym warto samemu dokonać w tej sprawie analizy.

Dino praca – zarobki

Dino praca, a zarobki jakie oferuje widełki? To właśnie na temat zarobków krąży w sieci najwięcej opinii, które pochodzą od pracowników. Jak można wyczytać na jednym z forum ogłoszeniowych, zarobki najczęściej są zależne od kilku głównych czynników. Głównym elementem jest oczywiście obejmowane stanowisko. Logicznym staje się fakt, że im wyższe stanowisko, tym wyższe zarobki. Markety Dino rządzą się własnymi prawami, na podstawie różnych opinii wskazuje się, że każde stanowisko wymaga od przyszłego kandydata spełniania odpowiednich norm.

Market Dino praca – rzetelne opinie pracowników, forum, zarobki, czy warto

Markety Dino oferują swoim pracownikom ciągły rozwój, idealnym przykładem może być awans ze stanowiska sprzedawcy-kasjera na kierownika określonej zmiany, w ten sposób zarobki rosną. Na forum opinie pracowników odnoszą się do tego, że zarobki pracowników opiewają w kwocie około 3000 złotych brutto na umowie o pracę. Natomiast za każdą przepracowaną nadliczbową godzinę, otrzymuje się dodatkowy zarobek. Markety Dino posiadają również swój system motywacyjny i premiowy, można przytoczyć przykład mówiący o tym, że za spełnianie odpowiednich zadań, pracownicy otrzymują dodatkową premię.

Dino praca – czy warto? Jakie są warunki?

Jakie pojawiają się jeszcze opinie pracowników na forum o pracy w markecie Dino? Czy warto podjąć się w tej sieci zatrudnienia? Należy pamiętać o tym, że każda osoba wyróżnia się innymi wymaganiami i preferencjami. Tak samo jest w przypadku zatrudnienia w określonej firmie. Każde stanowisko rządzi się swoimi prawami i obowiązkami, niestety za nic nie robienie nikt nie płaci wynagrodzenia.

Pomimo licznych negatywnych opinii panujących na forum o pracy w markecie Dino należy pamiętać o tym, że Dino nie różni się zbytnio od innych znanych dyskontów, praca jest zawsze taka sama. Dino to potężna sieć sklepów spożywczych, dokłada się szczególnych starań, aby dbać o terminy produktów i świeżość mięsa i warzyw. To najczęściej atmosfera w pracy ma wpływ na to, jak się pracuje określonej osobie. Być może negatywne opinie pojawiają się dlatego, że w określonej placówce panuje niezbyt miła atmosfera, która psuje cały nastrój i chęci do pracy? Oczywiście zarobki być może nie należą do zbyt wysokich, jednak należy mieć na uwadze to, że praca w Dino jest stabilna i pewna. Spółka zalicza ciągłe wzrosty, pojawia się wiele nowych punktów, to znak, że firma dobrze sobie radzi z konkurencją. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jak wygląda praca w Dino, jako kierowca. 

Market Dino kierowca – opinie pracowników

Jak wygląda praca, jako kierowca w sieci Dino? Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, Dino to potężną sieć sklepów spożywczych, która posiada własne magazyny centralne. W tym przypadku ze względu na oszałamiającą ilość sklepów, Dino zatrudnia własnych kierowców, którzy przewożą świeże produkty do określonych placówek. W tym przypadku, aby zostać kierowcą w Dino należy spełniać odpowiednie wymagania i mieć prawo jazdy kategorii C+E. Na podstawie znalezionych opinii pracowników na forum, zauważyć można pewną tendencję. Ze względu na panujące wokół zawirowania gospodarcze i konflikt na bliskim wschodzie, profesja kierowcy zawodowego jest obecnie na wagę złota. W związku z tym pojawia się coraz większe zapotrzebowanie na kierowców pojazdów ciężarowych. Dino wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, oferuje dość ciekawe zarobki i warunki przyszłym kierowcom. 

Reklama