Denis Załęcki – kto to, wiek, wzrost, ojciec, partnerka, skąd pochodzi, Wikipedia

Denis Załęcki - kto to, wiek, wzrost, ojciec, partnerka, skąd pochodzi, Wikipedia (1)

Coraz częściej w mediach pojawia się Denis Załęcki i wielu z was pyta się, kto to jest? Więc postanowiliśmy wam pomóc i poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje o pięściarzu. 

Dowiecie się, kto to jest Denis Załęcki, jaki jest jego wzrost i wiek, skąd pochodzi? Czym się zajmuje? 

Denis Załęcki – kto to? 

Denis Załęcki, a raczej „bad boy”, bo taki przydomek w sieci przybrał. W latach młodości swoją przygodę ze sportem rozpoczął od karate i zdobył mistrzostwo Polski w organizacji K1, Związany był także ze środowiskiem kibicowskim i klubem sportowym Elana Toruń. Obecnie rozwija swoje umiejętności w mieszanych sztukach walki MMA. Denis Załęcki brał udział również dwóch edycjach Gromada Fight Club organizacji Wotore, która promuje walki na gołe pięści. 

Młody sportowiec miał wystąpić także w pierwszej edycji tego wydarzenia, jednak tuż przed rozpoczęciem został zatrzymany przez policję. Po wyjściu z więzienia Denis Załęcki kontynuuje swoją karierę, podpisując coraz to nowe kontrakty np. z Federacją Malika Montany i podczas walki na Tauron Arenie w Krakowie wygrywa starcie z Alanem Kwiecińskim. Bad boy wraz ze swoją partnerką życiową założył organizację „The War”, w ramach której odbywają się walki fresk fighterów. Denis Załęcki bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, za pośrednictwem których informuje o swojej karierze i różnych wydarzeniach sportowych a profil bad boya obserwuje 158 tysięcy osób. 

Sprawdź również – Monika Miller – kim jest, wiek, wzrost, wykształcenie, matka, gliniarze, choroba, Wikipedia

Denis Załęcki – wiek, wzrost 

Muskularny i poważny wygląd Denisa Załęckiego może bez wątpienia zmylić, bo okazuje się, że fighter urodził się w 1997 roku, więc nie tak dawno jakby mogło się wydawać. 28-latek sprawia wrażenie znacznie starszego i doświadczonego mężczyzny. Denis Załęcki jako sportowiec dba zarówno o wygląd, jak i zdrowie fizyczne i jak sam mówi, zawsze musi być w najlepszej formie. Ponieważ „bad boy” bierze udział w walkach, więc informacje o nim są dostępne w sieci i dlatego wiemy, że Denis Załęcki jest wysoki, mierzy 185 cm i waży około 110 kilo, a obecnie występuje w walkach w wadze ciężkiej. 

Denis Załęcki – ojciec 

Miłości do sportu i zasad fair play nauczył go ojciec, który także zawodowo jest związku ze sportem. To właśnie on w wieku 5 lat zapisał Denisa Załęckiego na karate, które to chłopak ćwiczył do 15 roku życia, odnosząc spore sukcesy. Po zakończeniu przygody z tym sportem Dawid Załęcki nie rozstał się ze sportem i zaczął próbować różnych dyscyplin. Dawid Załęcki ojciec bad boya także od lat związany jest z walkami w klatce i, pomimo że ma 45 lat nie zwalnia tempa i niedawno podpisał kontrakt z High League federacją, do której należy także jego syn. Tato Denisa Załęckiego coraz częściej daje się lepiej poznać poprzez swoje konto na Instagramie. Przyglądając się relacji Denisa i ojca można zauważyć, że mają bardzo dobre stosunki i nawzajem się wspierają. 

Sprawdź również – Karolina Rosińska – kim jest, wiek, wzrost, pierwszy mąż, Piotr Bukowiecki, co robi?

Denis Załęcki – partnerka 

Obecnie Denis Załęcki jest singlem, jakiś czas temu rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką Leną Domańską, z którą ma 4-letnią córkę Mia. Bad boy w mediach ukrywa twarz córki, choć zawsze z dumą mówi, o fakcie bycia tatą jednak wygląda na to, że całkowicie inne podejście do social mediów ma jego eks, bo to właśnie ona prowadzi konto instagramowe dziewczynki @miaistheonlyone, na którym pokazuje stylizacje małej. Para razem założyła także organizację „The War” i nie wiadomo czy po rozstaniu nadal razem prowadzą firmę, czy Denis Załęcki został sam. Była partnerka Lena, prowadzi także swoje konto w mediach społecznościowych, jednak po rozstaniu z Denisem Załęckim usunęła wszystkie zdjęcia i informacje o nim. 

Denis Załęcki – skąd pochodzi?

Młody pięściarz pochodzi z Torunia, z którym niewątpliwie jest mocno związany emocjonalnie, co zresztą można zauważyć po jego tatuażach. Denis Załęcki w młodości należał do grupy kibiców „Młoda Elena” i pewnie dlatego na ramieniu zrobił tatuaż z logo swojego ukochane klubu piłkarskiego „Elena Toruń”. Bad boy stał się także głównym bohaterem filmu promującego jego występ na gali Malika Montany, w którym to opowiada o dorastaniu w Toruniu. Na nagraniu widać piękne kadry ulic jego ukochanego miasta oraz najczęściej odwiedzane miejsca. Obok Denisa Załęckiego w filmie promującym pięściarza pojawił się także jego ojciec Dawid, który to z kolei opowiada o dzieciństwie syna i swojej młodości podkreślając przy tym podobnie jak syn przywiązanie do Torunia. 

Denis Załęcki – Wikipedia 

Na próżno szukać w Wikipedii informacji o Denisie Załęckim, gdyż jedyny wynik wyszukiwania dotyczy co prawda nazwiska Załęcki, ale Pawła Załęckiego, który także pochodzi z Torunia, ale nic więcej panów nie łączy. Obecnie Wikipedia milczy na temat Denisa Załęckiego możliwe, że wraz ze wzrostem popularności freak fightera Wikipedia zdecyduje się dodać, postać Denisa do swoich wyszukiwanych haseł, jednak obecnie na temat Denisa Załęckiego Wikipedia nie wie nic.

Reklama