Bartosz Kramek – kim jest, wiek, skąd pochodzi, rodzice, żona, Wikipedia

Bartosz Kramek - kim jest, wiek, skąd pochodzi, rodzice, żona, Wikipedia (2)

Szukając informacji o  Bartoszu Kramek pierwsze informacje na jakie natrafimy to związek z Fundacją „Otwarty Dialog”. Jest znaną postacią i aktywnym działaczem na rzecz praw człowieka. Ale co o nim wiemy? Kim jest dokładnie Bartosz Kramek i jakie sekrety skrywa ta osoba, skąd pochodzi? Co z jego rodziną, co o nim pisze Internet? Na te pytanie i wszystkie pozostałe pytania, postaramy się odpowiedzieć w dalszej części wpisu. Zatem, zapraszamy do miłej lektury!

Bartosz Kramek – kim jest?

W takim razie, kim jest Bartosz Kramek? Młody aktywista pochodzący z Bystrzycy Kłodzkiej na stałe zamieszkał w Warszawie. To właśnie stolica umożliwiła mu rozwój i pracę pełną pasji. Bartosz Kramek sprawdził się także w branży IT i należał do aktywnych młodych przedsiębiorców. Wraz ze swoją żoną są udziałowcami spółki Silk Road. Bartosz Kramek zarządza także Fundacją Otwarty Dialog, która jak sam wspomina pozwala mu na realizuje projektów społecznych oraz daje mu wiele satysfakcji. Aktywnie walczy o prawa człowieka i równouprawnienie. Bartosz Kramek utożsamiany jest z nowym głosem społeczeństwa. Doskonale odnajduje się w sytuacjach medialnych i bardzo dba o swój wizerunek. Występuje także w mediach w roli komentatora i opiniotwórcy dzięki czemu staje się osoba medialną.

Sprawdź również – Maria Klauzunik – kim jest, wiek, żona Niemena, dzieci, czy żyje, Wikipedia

Bartosz Kramek – skąd pochodzi?

Skąd dokładnie pochodzi opisywana przez nas postać – Bartosz Kramek? Bartosz Kramek pochodzi z dolnego śląska a dokładniej z małego miasta Bystrzycy Kłodzkiej, jednak szkołę średnią ukończył w Ustce. Niewątpliwie jest niespokojnym duchem i szukał swojego miejsca na ziemi. Ukończył Uniwersytet  Jagielloński w Krakowie jednak na tym nie zakończył edukacji i posiada również dyplom Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Z wykształcenia jest menadżerem, co pozwoliło mu zdobywać wiedzę i doświadczenie na różnych stanowiskach. 

Bartosz Kramek – wiek

Młody aktywista urodził się 15 października 1986 roku. Pomimo młodego wieku Bartosz Kramek ma spore osiągnięcia na swoim koncie. Od młodzieńczych lat był aktywny społecznie i współtworzył Fundację Rozwoju Biznesu „STARTER” która wspiera i pomaga w rozwoju przedsiębiorczości. Beneficjenci mogą liczyć na kompleksową  pomoc na każdym etapie rozwoju swojej firmy. Charyzma i zaangażowanie z jakim Bartosz Kramek podchodzi do życia pozwoliła mu w wieku 26 lat zostać przewodniczącym Rady Fundacji „Otwarty Dialog”, która wspiera i rozwija od 2010 roku. Bez wątpienia 36 letni Bartosz Kramek doskonale realizuje się w organizacjach pozarządowych i promach społecznych.

Sprawdź również – Agata Konarska – kim jest, wiek, mąż, dzieci, matka, ojciec, Wikipedia

Bartosz Kramek – rodzice

Mama Maria i tata Henryk rodzice Bartosza Kramka bardzo wspierają syna. Podkreślają, że są zżytą i kochająca się rodziną. Są dumni ze swojego syna i popierają każda jego decyzje choć jak przyznała mama Bartosza Kramka poczynania syna nie raz wzbudzały w niej obawę o jego bezpieczeństwo. Rodzice są pod wrażeniem jak wielu ludzi ceni i popiera ich syna. Także Bartosz Kramek w jednym z wywiadów podkreślił wielka rolę swoich rodziców w jego wychowaniu i kształtowaniu własnej wartości i jest pewny, że to właśnie dzięki nim jest takim człowiekiem. Zapytany co napędza go do działania bez zastanowienia odpowiada rodzina i przyjaciele na których zawsze może liczyć.

Bartosz Kramek – żona

Bartosz Kramek razem z żoną Ludmiłą mieszkają w Brukseli. Bardzo cenią sobie prywatność i doskonale dzielą życie osobiste od zawodowego. Żoną aktywisty jest Ludmiła Kozłowa pochodząca z Krymu. Ukrainka wraz z mężem  prowadzi fundację „Otwarty Dialog”. Ludmiła ukończyła Uniwersytet Technologiczny w Sewastopolu oraz Uniwersytet w Walii. Małżonkowie wspierają się w działalności prospołecznej. Walczą o prawa człowieka i równouprawnienie. 

Są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Bartosz Kramek poskreśla, że jest dumny ze swojej żony i jej niezłomnej walki. Najbardziej zaimponował mu fakt, że jako 19 latka uczestniczyła w Pomarańczowej Rewolucji na Ukrainie. Kobieta jest o rok starsza od Kramka. Interesuje się historią Europy zwłaszcza Wschodniej jak i Azji. Oboje także bardzo dokładnie śledzą wydarzenia polityczna w Europie i na świecie. Dla Ludmiły bardzo ważna jest rodzina dlatego utrzymuje stały kontakt z bratem Peterem, siostrą Sidonia oraz mamą Ludmiłą którzy mieszkają na Ukrainie.

Bartosz Kramek – Wikipedia

Wikipedia to jeden z najbardziej rozpoznawalnych serwisów internetowych, które skrywają odpowiedzi na praktycznie każde pytania. Platforma Wikipedia zawiera obszerny spis celebrytów i znanych postaci. Media zapewniają sporo informacji o Bartoszu Kramek. Jego działalności społecznej i walce o praworządność. Opisują aresztowania i próby zastraszania. Co ciekawe Wikipedia nie pisze o nim nic. Po wpisaniu nazwiska Bartosza Kramka internetowa  encyklopedia pokazuje zero wyników wyszukania. Nazwisko Bartosza Kramka pojawia się w Wikipedii  tylko w informacjach na temat Fundacji „Otwarty Dialog”,  jednak to tylko lakoniczna wzmianka.

Reklama