Ludmiła Kozłowska – kto to jest, wiek, pochodzenie, zdrada, zakaz wjazdu, Wikipedia

Ludmiła Kozłowska - kto to jest, wiek, pochodzenie, zdrada, zakaz wjazdu, Wikipedia (1)

Obecna sytuacja w Europie skłania nas do głębokiej refleksji nad życiem. Jesteśmy pełni podziwu dla ludzi walczących o wolność, równość oraz swój kraj. W związku z tym, postanowiliśmy przedstawić bohaterkę dzisiejszego artykułu – chodzi o Ludmiłę Kozłowską dla jednych anioł dla drugich oszustka, jaka jest więc ta prawda? Kto to jest, jakie jest jej pochodzenie i o co chodzi z zakazem wjazdu do kraju, co wspomina o życiu prywatnym platforma Wikipedia? Na te i wszystkie pozostałe pytania znajdziecie odpowiedź w dalszej części wpisu.

Ludmiła Kozłowska – kto to jest? 

W takim razie, kim jest Ludmiła Kozłowska? Młoda działaczka społeczna Ludmiła Kozłowska znana jest w Europie za sprawą swojej walki o prawa człowieka. Pochodzi z Ukrainy a dokładniej z Sewastopola. Głośno zrobiło się o niej w 2004 roku, gdyż aktywnie uczestniczyła w Pomarańczowej Rewolucji na Ukrainie. Otwarcie i odważnie walczy o równość i szacunek dla wszystkich. Sprzeciwia się dyktaturze i tyrani. Ludmiła Kozłowska wspierała także kampanię mająca na celu usunięcie Floty Czarnomorskiej z jej rodzinnego miasta. Wraz z mężem Bartoszem Kramkiem prowadzi fundację „Otwarty Dialog”, która dba o praworządność i prawa człowieka, zwłaszcza na postsowieckich terenach Ukrainy. 

Jest energiczną i wrażliwą kobietą, uwielbia inicjatywy społeczne, co potwierdzają słowa jej mamy, która opowiedziała, jak mała 12-letnia Ludmiła otworzyła w swojej miejscowości pierwszą bibliotekę publiczną dostępną dla każdego. Działalność fundacyjna Ludmiły Kramek od początku wzbudza duże zainteresowanie zwłaszcza polityczne, zarzuca się, że jest ona finansowana przez zagranicznych oligarchów. Ostatnio internet obiegła informacja, że Ludmiła Kozłowska może być uśpioną rosyjską agentką. 

Sprawdź również – Bartosz Kramek – kim jest, wiek, skąd pochodzi, rodzice, żona, Wikipedia

Ludmiła Kozłowska – wiek, data urodzenia 

Ukraińska działaczka Ludmiła Kozłowska ma 37 lat, urodziła się w 1985 roku w Sewastopolu na Ukrainie. Ludmiła Kozłowska już w młodości aktywnie działała na rzecz praworządności. Jako 19-letnia dziewczyna wzięła udział w Pomarańczowej Rewolucji na Ukrainie. Ludmiła Kozłowska założyła fundację „Otwarty Dialog”, którą zarządza razem z mężem. Od najmłodszych lat zaangażowana jest w projekty społeczne i pomoc ludziom. 

Ludmiła Kozłowska – romans 

2018 rok nie był dobry dla Ludmiły Kozłowskiej, która poza zarzutami o pranie pieniędzy i bycie uśpionym agentem miała także problemy osobiste. Do opinii publicznej dotarły informacje o rzekomym romansie. Ludmiła Kozłowska jest żoną polskiego działacza pro społecznego Bartosza Kramka i musiała zmierzyć się z falą niewygodnych pytań po tym, jak internet obiegł film, w którym to aktywista jest w sytuacji intymnej z kazachstańskim oligarchom Muchtarem Abliazowem. Mąż Ludmiły Kozłowskiej w całej tej aferze odniósł się tylko do opublikowanego filmu, który jego zdaniem jest sfałszowany. Uważa, że to prowokacja, aby zdyskredytować jego żonę.

 Ludmiła Kozłowska – zdrada

Osoba Ludmiły Kozłowskiej budzi skrajne emocje, jedni ją kochają, inni nienawidzą. Faktem jest, że ostatnie lata nie były szczęśliwe dla aktywistki. W 2018 roku pojawiła się informacja, że Ukraińskie SBU prowadzi śledztwo przeciwko kobiecie. Polskie media donosiły, że organizacja pozarządowa „StopKor” poinformowała Ukraińskie służby o bezprawnych działaniach Ludmiły Kozłowskiej. 

Prezeska fundacji oskarżona była o próby obalenia rządu oraz konstytucji. Zarzucano jej zamach stanu i korupcję na dużą skalę. Twierdzono, że w fundacji, którą prowadzi pierze nielegalne pieniądze. Ludmiła Kozłowska, komentując te zarzuty, jasno podkreśliła, że to próby zastraszania i manipulacji, które mają na celu osłabić pozycje fundacji i podać w wątpliwość jej osobę. Działaczka podkreśla, że jest nieugięta i nie podda się w walce o swoje ideały.

Sprawdź również – Maria Klauzunik – kim jest, wiek, żona Niemena, dzieci, czy żyje, Wikipedia

Ludmiła Kozłowska- zakaz wjazdu

 Na celownik Ludmiłę Kozłowska wzięły także polskie służby. W 2018 roku polskie służby, szef ABW wpisał aktywistkę do Systemu Informacyjnego Schengen, co skutkuje zakazem wjazdu do krajów UE oraz natychmiastowym wydaleniem z nich. Zdziwienie Ludmiły Kozłowskiej było tym większe, że dowiedziała się o tym przy odprawie na lotnisku w Brukseli, gdy nie została wpuszczona do kraju. Władze Polskie zarzucają jej korupcję oraz podejrzewają o szpiegostwo. 

Co ciekawe zarzuty nigdy się nie potwierdziły, a rząd Polski nie komentuje sprawy. Sama zainteresowana stanowczo mówi, że to zemsta za działalność jej męża Bartosz Kramka, który w sieci jawnie krytykuje rząd. Ludmiła Kozłowska wspierana jest przez inne kraje Unii Europejskiej, które mimo nałożonego zakazu zapraszają działaczkę do siebie. Cała Europa popiera Ludmiłę w jej heroicznej walce o prawa człowieka. 

Ludmiła Kozłowska – Wikipedia 

Przede wszystkim platforma Wikipedia zawiera obszerne informacje odnośnie funkcjonowania wielu różnych rzeczy i opisy znanych postaci. Jak jest w przypadku Ludmiły Kozłowskiej, czy Wikipedia zawiera jakiekolwiek informacje o tej postaci? Jeżeli chcecie wiedzieć coś o Ludmile Kozłowskiej, to Wikipedia niestety nie pomoże, nie ma żadnych konkretnych informacji o Ludmile Kozłowskiej. Jej nazwisko wskazane jest tylko przy rezultacie wyszukiwania dla Fundacji „Otwarty Dialog”, której jest prezesem, jednak to zaledwie kilka zdań. Pozostaje tylko czekać, czy z biegiem czasu Wikipedia powiększy swoją bazę danych o Ludmiłę Kozłowską.

Reklama