Beniamin Gawliński – kto to, wiek, wzrost, żona, CS GO, utwory

Beniamin Gawliński - kto to, wiek, wzrost, żona, CS GO, utwory

Polscy celebryci dzielą się na wiele kategorii. Mamy gwiazdy sportu, dziennikarstwa, reality-show; gwiazdy filmu i teatru, ale najczęściej słyszymy o gwiazdach polskiej sceny muzycznej. Już od lat to właśnie oni górują w gazetach czy na portalach plotkarskich, a wielu z nich nosi niemal legendarny status. Zespoły muzyczne, które podbijały polską scenę muzyczną w latach 90. Xx wieku do tej pory często są gorącym tematem dla portali plotkarskich, a życie ich członków nie przestaje ciekawić wielu fanów. Jednym z najpopularniejszych zespołów tamtych lat były „Wilki”, które z pewnością zna każdy. 

Ich hity takie jak „Baśka”, „Urke” czy „Na zawsze i na wieczność” zapadły w pamięć wielu pokoleniom, stanowiąc hymny tamtych, zdaje się odległych czasów. Jeden z założycieli, a także wokal tego zespołu, Robert Gawliński to bezsprzeczna legenda polskiej muzyki, a jego głosu nikt nie może pomylić. Mimo tego, jak znany jest ten muzyk, niewiele osób wie, że nie jest on jedyną osobą w swojej rodzinie, która posiada talent muzyczny. Wokalista ma dwóch synów, Beniamina i Emanuela, którzy od lat także są zaangażowani w karierę zespołu Wilki. Beniamin Gawliński jest też znaną postacią w świecie gier, kojarzy go więc wiele osób z młodego pokolenia, a jego życiorys jest dla ludzi ciekawym tematem. 

Ilość informacji o tym muzyku jest ograniczona, jednak kilka pytań na jego temat było zadawanych tak często, że koniec końców odpowiedzi na nie musiały paść. Pytania takie jak to kim jest, czy ile ma lat oraz czym się zajmuje mają już swoje odpowiedzi, a znaleźć je można w poniższym artykule.

Sprawdź również – Geneza „Zyzz’a” – kim był Aziz Shavershian, co się z nim stało?

Beniamin Gawliński – kto to?

Kiedy chcemy się dowiedzieć kto to Beniamin Gawliński, najszybsza odpowiedź jaką możemy dostać na to pytanie to ta, że to syn Roberta Gawlińskiego, założyciela i kompozytora legendarnego zespołu „Wilki”. Beniamin Gawliński jest też muzykiem, który od 2014 roku wchodzi, razem ze swoim bratem bliźniakiem Emanuelem, w skład rzeczonego zespołu, gdzie gra na gitarze i instrumentach klawiszowych. Grał on też w swoim własnym zespole „Deraptors Band”, który niestety nie zbliżył się do popularności „Wilków”. Przez jakiś czas studiował też grafikę komputerową, porzucił jednak ten kierunek na rzecz kariery muzycznej. 

Zadając pytanie o to, kto to Beniamin Gawliński, koniecznym jest też by wspomnieć o grze CS:GO, w której zdobył popularność pod pseudonimem EMPOWEREDD. Grał z największymi polskimi graczami i do tej pory jest dobrze znany i wspominany w społeczności. Wiadomo jest także, że muzyk jest bardzo związany z rodziną, otwarcie mówiąc o tym jak został wychowany, oraz o tym jak bliski kontakt utrzymuje on ze swoimi najbliższymi.

Beniamin Gawliński - kto to, wiek, wzrost, żona, CS GO, utwory

Ile lat ma Beniamin Gawliński? – wiek

To, ile lat ma Beniamin Gawliński przez jakiś czas nie było szeroko znaną informacją, jednak wiek muzyka jest teraz szeroko znany. Beniamin Gawliński urodził się 3 grudnia 1992 roku, co sprawia, że a ten moment, w październiku 2022 roku jego wiek wynosi 29 lat. Swoje trzydzieste urodziny będzie świętował już za niecałe dwa miesiące.

Beniamin Gawliński – wzrost

Wzrost Beniamina Gawlińskiego jest kolejnym z zagadnień, które interesowały jego fanów, a także fanów muzyki jego zespołu. Niestety dokładne dane na ten temat nie są zdane, możemy jednak próbować odgadnąć odpowiedź, na podstawie kilku obserwacji. Wiadomym jest, że wzrost jego ojca, Roberta Gawlińskiego wynosi 188 cm, a na zdjęciach, gdzie obaj muzycy stoją obok siebie wyraźnie widać, że młodszy z nich jest zauważalnie niższy. Można zakładać, że wzrost Beniamina Gawlińskiego wynosi ok. 180 cm lub mniej.

Beniamin Gawliński – żona

Kolejnym ciekawym tematem dla wielu fanów, jest status małżeński muzyka. Wielu zastanawia się czy Beniamin Gawliński ma żonę, czy może jest kawalerem. Niestety nie jest to sfera życia, którą artysta dzieli się chętnie, dlatego dostępnych na ten temat informacji jest tyle, co na lekarstwo. Beniamin Gawliński ma partnerkę Cecylię, nie jest to jednak prawdopodobnie jego żona. Brak również informacji na temat tego, czy para posiada dzieci.

Beniamin Gawliński – CS:GO

Beniamin Gawliński w grze CS:GO, czy też Counter-Strike: Global Offensive, ma pewnego rodzaju status legendy. Chociaż zawiesił karierę jako gracz już lata temu, społeczność CS:GO wciąż pamięta go jako gracza wyjątkowo dobrego, znanego głównie z niespotykanych cudów jakie potrafił wykonać z bronią Desert Deagle. Beniamin Gawliński grywał pod pseudonimem EMPOWEREDD, wielokrotnie w towarzystwie sław polskiego Youtube, takich jak chociażby Izak czy Kubik. 

Sprawdź również – Od ilu lat można grać w CSGO?

Na platformie Youtube do tej pory możemy oglądać jego najlepsze momenty oraz filmiki z jego rozgrywek i zwycięstw. Nie jest wiadome, czy EMPOWEREDD zamierza jeszcze wznowić swoją karierę w świecie gier, nie wydaje się to jednak prawdopodobne, biorąc pod uwagę fakt, że jest on ściśle związany z muzyką i zdaje się, że to ten kierunek kariery wybrał.

Reklama