Czy Nintendo Switch ma Polskie menu?

Czy Nintendo Switch ma Polskie menu

Zdecydowana większość graczy jest przyzwyczajona do tego, że każda zagraniczna gra, która miała swoją premierę w Polsce, był wydawana w zagranicznej wersji językowej. Dopiero po jakimś czasie zaczęto wprowadzać do gier i konsol pozycje w języku polskim. Obecnie Nintendo Switch oferuje olbrzymią ilość gier, które są w języku polskim. Dokładna lista tych gier znajduje się na oficjalnej stronie producenta. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce Internetowej nazwę Nintendo Switch.

Sprawdź również – jak zdobyć darmowe spiny Coin Master?

W związku z tym, dla kogo najczęściej jest to przeznaczone? Przede wszystkim skupiono swoją uwagę na rodzicach, którzy najczęściej zaopatrują swoje pociechy w gry na Nintendo Switch. Nic w tym dziwnego, że dla takich dzieci, gra dostępna w języku polski sprawia, że jest ona o wiele prostsza do opanowania. W związku z tym, rodzice nie muszą podchodzić do dzieci, i tłumaczyć im wszystkiego co wyświetla się na ekranie tej przenośnej konsoli. W związku z tym, zdecydowana większość pozycji, które będą miały swoją premierę na Nintendo Switch będzie wydawana w języku Polskim. Na stronie głównej Nintendo Switch można znaleźć informacje o tym, że dana gra jest dostępna w polskiej wersji językowej, i dodatkowo jest zawarte, czy gra posiada dubbing czy napisy. Najczęściej dubbing pojawia się w pozycjach, które są skierowane dla dzieci.

Czy Nintendo Switch ma Polskie menu?

W takim razie czy Nintendo Switch ma Polskie Menu? Nintendo Switch ostatnio dodaje wsparcie dla takich krajów jak Brazylia, Portugalia, Hiszpania, Anglia, Niemcy, Włochy, Chiny czy Japonia. W tych krajach system i menu będzie miało swoje kompatybilne tłumaczenie. Niestety odpowiadając na pytanie czy Nintendo Switch ma Polskie menu, muszę was rozczarować, ale niestety nie ma. Najwyraźniej Japończycy – Twórcy Nintendo Switch nie pokładają dużej nadziei w krajach Europy Centralnej, choć tak naprawdę w tych krajach cieszy się olbrzymią popularnością. Oczywiście nie oznacza to, że w niedalekiej przyszłości Twórcy nie zdecydują się na wprowadzenie takiej możliwości w menu.

Czy Nintendo Switch ma Polskie menu

W sieci krążą różne poradniki, na temat tego, w jaki sposób można zrobić w Nintendo Switch Polskie menu, oczywiście wymaga to ingerencje w pliki źródłowe konsoli przenośnej. Jeżeli brak Polskiego menu, aż tak Ci przeszkadza to warto się z takimi poradnikami dokładnie zapoznać. Polecamy w tym przypadku odnaleźć filmy instruktażowe na popularnych serwisach społecznościowych, które krok po kroku wyjaśnią jak dokładnie wgrać Polskie Menu do Nintendo Switch.

Reklama