Dominik Durczok – kim jest, wiek, rodzina, brat Kamila Durczoka, Instagram, Wikipedia

Dominik Durczok - kim jest, wiek, rodzina, brat Kamila Durczoka, Instagram, Wikipedia

Dominik Durczok to pasjonata rajdów samochodowych, biznesmen i brat Kamila Durczoka. W naszym artykule dowiesz się, kim jest, ile ma lat, czy ma rodzinę, Instagrama i jakie informacje na jego temat widnieją na Wikipedii.

Dominik Durczok – kim jest?

Kim jest Dominik Durczok? Pewnie zastanawiasz się, czy ten mężczyzna jest spokrewniony z Kamilem Durczokiem – znanym dziennikarzem, który zmarł 16 listopada 2021 roku. Są to bracia. Kim jest? Dominik Durczok jest bratem Kamila, jednak w żaden sposób nie jest związany z branżą dziennikarską. To przedsiębiorca na płaszczyźnie turystyki i gastronomii. Niegdyś prowadził znaną restaurację “Warsztaty Smaku”. Dominik Durczok unika mediów, niechętnie udziela wywiadów i chroni swoją prywatność. Interesuje się motoryzacją i w roku 2001 stanął na podium Mistrzostw Polski w kategorii rajdów samochodowych klasy N1, zajmując drugie miejsce. 

Jak widać Durczok ma szeroką gamę zainteresowań. W dawnych latach prowadził wraz z ojcem salon samochodowy pod nazwą Suzuki – Auto. Nie bez powodu jego restauracja nosiła taką nazwę. Oprócz tego, że “Warsztaty Smaku” nawiązywały do branży samochodowej to także mieściły się w starym warsztacie. Obecnie Dominik Durczok wraz z żoną zajmuje się także dystrybucją części i akcesoriów samochodowych. W następnej części artykułu dowiesz się między innymi, jaki jest wiek, ile ma lat Dominik Durczok.

Dominik Durczok – wiek, ile ma lat?

Zastanawiasz się, ile lat ma Dominik Durczok? Jego wiek nie jest dokładnie znany. Nigdy nie podał on bowiem swojej daty urodzin do mediów. W niektórych z wywiadów z 2022 roku można znaleźć informację, iż miał wtedy 50 lat, jednak nie wiemy na  ile te informacje są dokładne. Wiadomo, że Dominik był młodszym bratem Kamila Durczoka. Zaciekawienie tematem wieku Dominika pojawiło się w momentach pojawiania się różnych sensacji z udziałem Kamila. Fraza – ile ma lat Dominik Durczok była bardzo często wyszukiwana tuż po śmierci Kamila Durczoka. 

Dominik Durczok – rodzina

Dominik Durczok posiada rodzinę, ma żonę i syna. Żona Monika jest o 3 lata młodsza od Dominika Durczoka. Natomiast syn Kornel ma ok. 25 lat. Tak jak wcześniej już wspominaliśmy, Dominik wraz z Moniką tworzą wspólnie biznes. Kornel ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i pracuje w branży energetycznej, w której to tworzone są turbiny wiatrowe na Bałtyku. Mimo wielu spekulacji na temat Dominika Durczoka po śmierci brata, rodzina zachowała prywatność i ich życie nie stało się życiem medialnym. Dominik Durczok, brat Kamila Durczoka nie ma innego rodzeństwa. 

Ojciec Durczoków zmarł w wyniku choroby. Media donoszą, że na pogorszenie się jego stanu zdrowotnego miały wpływ problemy Kamila. Matka Durczoków okazała się być silną kobietą i pomimo trudności napotkanych przez rodzinę okazuje wsparcie Dominikowi.

Sprawdź również – Przemysław Babiarz – kim jest, wiek, wzrost, przeszczep włosów, Szymon, Marzena, Wikipedia

Dominik Durczok – brat Kamila Durczoka

Brat Kamila Durczoka udzielił zaledwie kilku wywiadów. Nastąpiło to po śmierci Kamila. Nigdy nie afiszował się ze swoimi osiągnięciami, pomimo tego, że ma ich trochę na swoim koncie. Kamil napisał książkę, w której również nie zamieścić zbyt wielu informacji o swoim bracie. Dominik najwidoczniej ceni sobie spokój i prywatność. Wystarczy, że zmarły brat niejednokrotnie był na świeczniku i niestety nie zawsze sława brała się z kunsztu dziennikarskiego, ale też wielu skandali wywołanych przez problemy prawne i alkohol. 

Brat Kamila Durczoka w każdym z wywiadów ciepło mówił o zmarłym. Twierdził, że pomimo swoich przewinień to był dobry i wrażliwy człowiek, a także, że niektóre z informacji, które obiegły media są zakłamane, bądź całkowicie nieprawdziwe. Z niezwykłym szacunkiem wypowiadał się także o swojej mamie, która znosiła nie zawsze pozytywny medialny rozgłos o Kamilu, zarówno w trakcie jego życia, jak i po śmierci. Durczok twierdzi, że pomimo chorób mama jest silna i nigdy nie przestała kochać swojej rodziny. Czy brat Kamila Durczoka ma Instagrama? Czy można znaleźć jego postać na Wikipedii?

Sprawdź również – Macaulay Culkin – co się z nim dzieje, wiek, czy nie żyje?

Dominik Durczok – Instagram

Dominik Durczok nie posiada Instagrama. Przykuwa on bowiem wielką wagę do tego, aby jego życie prywatne pozostało w domowym zaciszu, nie potrzebuje rozgłosu i bycia sławnym w social mediach. Na Instagramie można znaleźć profil jego zmarłego brata Kamila pod nazwą @kamildurczok_official. Być może w przyszłości Dominik będzie chciał pochwalić się swoimi osiągnięciami zawodowymi i prywatnymi na Instagramie, na dzień dzisiejszy muszą jednak wystarczyć nam bardzo sporadycznie udzielane wywiady.

Dominik Durczok – Wikipedia

Wikipedia to kopalnia wiedzy, w której znaleźć można odpowiedzi na każde zapytanie, znaleźć tam można również informacje o celebrytach i gwiazdach. Jak jest w przypadku Dominika Durczoka? Pomimo licznych osiągnięć motoryzacyjnych i biznesowych, nie ma żadnej wzmianki na temat postaci Dominika Durczoka na Wikipedii. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie Wikipedia poszerzy swoje zasoby o tę wyjątkową sylwetkę.

Reklama