Macaulay Culkin – co się z nim dzieje, wiek, czy nie żyje?

Macaulay Culkin - co się z nim dzieje, wiek, czy nie żyje

Szukając definicji złotego dziecka lat 90 XX wieku nie tylko jedna osoba może przychodzić nam na myśl. Tak, nie kto inny niż Macaulay Culkin. Od najmłodszych lat funkcjonował jako aktor w amerykańskim Hollywood, zaczynając swoją karierę w wieku czterech lat. Jego pierwszym sukcesem był występ w teledysku króla popu Michaela Jacksona – „Black Or White”. Jednak jego największy sukces był dopiero przed nim. 

Macaulay Culkin zyskał światową sławę dzięki występie w światowym świątecznym hicie „Kevin sam w domu” (1990) i jego sequelu „Kevin sam w Nowym Jorku” (1992). Filmy stały się światowym fenomenem, a samemu aktorowi przyniosły zasłużoną sławę i pieniądze. Niestety, ze wszystkich tragicznych historii dziecięcych gwiazd Hollywood, to właśnie jego jest najtragiczniejsza. 

Culkin zapowiadał się na prawdziwego wychowanka Hollywood, będąc na idealnej drodze do pełni sławy i dorosłej kariery. Niestety, jego kariera potoczyła się inaczej niż się spodziewano. Rzekomo wykorzystywany przez otaczających go dorosłych Culkin po osiągnięciu dorosłości nie udźwignął ogromu traumy i ciężaru przeżyć, jak i ciążących na nim oczekiwań, topiąc smutki w uzależnieniu od narkotyków i problemach z prawem. W podsumowaniu sprawdzimy również, czy Macaulay Culkin nie żyje.

Macaulay Culkin – co się z nim dzieje?

Gwiazdor filmu „Kevin sam w domu” przez wiele lat pozostawał w ciężkiej sytuacji życiowej i zdrowotnej, a wielu nie dawało mu szans na wyjście z nałogu i założenie rodziny, w związku z tym nic dziwnego nie ma w pojawiających się pytaniach o to, czy Macaulay Culkin nie żyje. Na szczęście,  Macaulay udowodnił wszystkim niedowiarkom jak bardzo się mylili. Aktor od pięciu lat pozostaje w związku z inną dziecięcą gwiazdą – Brendą Song, która zasłynęła wcielając się w komediową rolę bogatej dziedziczki London Tipton (będącą parodią znanej Paris Hilton). Aktorka wystąpiła jako London m.in. w produkcjach “Nie ma to jak hotel” oraz “Nie ma to jak statek”. 

Para jest razem od 2018 roku i nic nie wskazywałoby na to, iż mieliby zakończyć swój związek. Tym bardziej, iż w 2021 r. Culkin i jego partnerka zostali rodzicami synka, który otrzymał imię na cześć tragicznie zmarłej siostry aktora – Dakota. Dakota Culkin zginęła  w Los Angeles w 2008 roku. Na oczach Maca potrącił ją pędzący samochód. Dakota to również stan w Ameryce, z którego pochodzi matka Culkina. W kwietniu roku 2022 r. chłopczyk skończył roczek, a bogaci rodzice wyprawili mu huczne urodziny w parku rozrywki związanym ze znaną ulicą sezamkową –  Sesame Place w San Diego.

Jeżeli jednak szukacie zdjęć chłopca w sieci to mocno się rozczarujecie. Pomimo, iż zarówno Macaulay Culkin jak i jego partnerka Brenda Song są obecni na najpopularniejszych mediach społecznościowych, to bardzo chronią oni swoją prywatność i rzadko pokazują coś więcej niż maleńkie urywki codzienności. Priorytetyzują oni swoją rodzinę, w której środku znajduje się mały synek. 

Sprawdź również – Czy Piotr Fronczewski nie żyje? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Macaulay Culkin – wiek, ile ma lat?

Macaulay Culkin to prawdziwy nowojorczyk. Urodził się na Manhattanie dnia 26 sierpnia 1980 r. Tytułowy Kevin pochodzi z dużej rodziny. Jest on trzecim z siedmiorga dzieci rodziców: Christophera Corneliusa „Kita” Culkina i Patricii Brentrup. Matka Maca pochodzi z Dakoty Północnej i posiada korzenie norwesko-niemieckie. 

Urodzony w 1980 r. Macaulay Culkin skończy w tym roku 43 lata. Jednak analizując wszystkie lata jego dorosłego życia, oczywistym wydaje się, iż aktor nigdy nie wyglądał lepiej niż wygląda teraz. Podczas lat jego nałogu narkotykowego oraz po nim, po aktorze było widać gołym okiem, iż jego organizm był zmęczony i skrajnie wyniszczony. W ostatnich latach aktor wygląda lepiej niż kiedykolwiek, tym bardziej, iż teraz w życiu towarzyszy mu piękna partnerka i roczny synek. Czy Macaulay Culkin nie żyje?

Wszystkim fanom “Kevina samego w domu” polecamy reklamę Google Assistant sprzed kilku lat, w której aktor powrócił do kultowej roli jako dorosły. Reklama używa komedii i sentymentu podkreślając jak inaczej potoczyłaby się sytuacja z filmu w dobie internetu i technologii smart. Film od razu zyskał ogromną popularność w internecie. 

Sprawdź również – Lech Dyblik – kim jest, wzrost, wiek, żona, dzieci, nie żyje, Wikipedia

Macaulay Culkin – nie żyje?

W takim razie, czy Macaulay Culkin nie żyje? Warto ponownie podkreślić, iż poziom sławy i pieniędzy, który przygniótł młodego Maca nie powinien być doświadczany przez żadnego dziecięcego aktora. Nie można dziwić się, iż Culkin nie poradził sobie z poziomem sławy i odniesionym sukcesem. Aktor przeszedł m.in. nieudane małżeństwo zawarte w młodym wieku, nałogi, w tym najmocniejszy nałóg narkotykowy. Aktora przyłapano również na randkowaniu z gwiazdami porno, jak i na szeregu innych skandali. 

Od 1994 roku do 2003 Mac nie wystąpił w żadnej produkcji filmowej całkowicie zatracając się w używkach. Media tradycyjne rozpisywały się o jego ekscesach w negatywnym świetle. Kulminacja nastąpiła w 2014 r. w listopadzie, kiedy internet obiegła informacja, iż aktor został znaleziony martwy w swoim nowojorskim apartamencie. Informacja ta została szybko sprostowana, jednak nie na tyle szybko, aby fake news został zduszony w zarodku. Przede Macaulay Culkin żyje i ma się świetnie.

Reklama