Przemysław Babiarz – kim jest, wiek, wzrost, przeszczep włosów, Szymon, Marzena, Wikipedia

Przemysław Babiarz - kim jest, wiek, wzrost, przeszczep włosów, Szymon, Marzena, Wikipedia

Jednym z ulubionych dziennikarzy Telewizji Polskiej jest Przemysław Babiarz i właśnie dlatego dzisiaj opowiemy wam o dziennikarzu, dowiecie się o jego życiu prywatnym oraz karierze w telewizji. Sprawdzimy jego wiek i wykształcenie. 

Przemysław Babiarz – kim jest?

 Mało kto, nie wie, kim jest Przemysław Babiarz, jednak dla tych, którzy nie śledzili jego kariery, odpowiemy na to pytanie. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że Przemysław Babiarz od początku kariery medialnej związany jest z Telewizją Publiczną, jednak nie od zawsze chciał być dziennikarzem, po ukończeniu liceum w rodzinnym Przemyślu rozpoczął studia na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku teatrologia, a następnie wydziale Aktorskim państwowej szkoły teatralnej. Przemysław Babiarz to nie tylko dziennikarz, ale także konferansjer najważniejszych gali Telewizji Polskiej. Kim jeszcze jest Przemysław Babiarz? A mianowicie komentatorem największych wydarzeń sportowych głównie lekkoatletycznych i zimowych w tym popularnych skoków narciarskich. Przemysław Babiarz jest także ulubieńcem publiczności, o czym świadczy fakt, że aż trzy razy był laureatem nagrody Telekamery. 

Sprawdź również – Aneta Glam-Kurp – kim jest, wiek, dzieci, mąż, skąd pochodzi, Wikipedia

Przemysław Babiarz – wiek, wzrost 

Przemysław Babiarz urodził się w Przemyślu 4 listopada 1963 roku, gdzie spędził dzieciństwo oraz ukończył I Liceum Ogólnokształcące imienia Juliusza Słowackiego a po maturze rozpoczął studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Przemysław Babiarz ma 59 lat jednak, jak sam mówi, nie składa jeszcze broni i ma zamiar aktywnie trenować jeszcze przez długie lata. Najbardziej lubi pływanie, biegi i niewielu wie, że dziennikarz wyśmienicie jeździ na łyżwach i zapewne dzięki aktywności fizycznej może pochwalić się nienaganną sylwetką, ze swoim 1,85 cm wzrostu prezentuje się naprawdę doskonale. 

Sprawdź również – Dominik Abus – kim jest, wzrost, wiek, pochodzenie, firma, dzieci, rodzice, Wikipedia

Przemysław Babiarz – rodzina

 O życiu prywatnym dziennikarz mówi mało a na zdjęciach rodzinnych widać szczęście, jednak nie zawsze tak było, ponieważ Przemysław Babiarz ma za sobą ciężkie i przykre doświadczenia z pierwszego małżeństwa. Tematu pierwszej żony dziennikarz nie podejmuje prawie wcale, w internecie można znaleźć jeden wywiad, w którym to Przemysław Babiarz przyznał, że rozwód z pierwszą żoną to nie była jego decyzja i bardzo to przeżył. To także był główny powód, dla którego wyprowadził się z Gdańska, gdzie wtedy mieszkał, rzucił pracę w teatrze i przeprowadził się do Warszawy i rozpoczął nowe życie. Dziś prezenter przyznaje, że to była najlepsza decyzja w jego życiu, bo poza miłością znalazł także wspaniałą pracę i swoje miejsce na ziemi.

Przemysław Babiarz – Marzena Babiarz

Marzena Babiarz to druga żona Przemysława Babiarza jednak jak podkreśla sam dziennikarz na pewno ostatnia i jedyna. Para poznała się ponad 30 lat temu, gdy Przemysław Babiarz przeprowadził się do Warszawy. Marzena Babiarz z wykształcenia jest tłumaczem języka hiszpańskiego. Podobno od pierwszego spotkania wiedzieli, że to miłość na całe życie i po roku znajomości wzięli ślub i do dzisiaj trwają razem w szczęśliwym związku. Para wychowywała dwoje dzieci syna z poprzedniego małżeństwa dziennikarza i wspólną córkę Luizę. Zapytana o wyznawane wartości w życiu, Marzena Babiarz odpowiada, że wiara jest dla niej ważna, ale na pierwszym miejscu zawsze jest rodzina. 

Przemysław Babiarz – Szymon Babiarz

O tym, że Przemysław Babiarz nie mówi wiele o swojej rodzinie, to już wiemy. Jednak w internecie można znaleźć informacje, że dziennikarz poza córką Luizą ma jeszcze starszego syna Szymona z pierwszego małżeństwa. Udało nam się dotrzeć do jednego z wywiadów, w którym to Przemysław Babiarz wyjątkowo opowiedział o synu i dzięki temu wiemy, że Szymon Babiarz jest już dorosły, studiował filozofię na Uniwersytecie Gdańskim. Prezenter podkreślił, że łączy go z synem wyjątkowa więź oparta na przyjaźni i zaufaniu. Mają bardzo dobre stosunki, choć jak wspomniał dziennikarz,  Szymon Babiarz jest indywidualistą i nie łatwo narzucić mu swoją wolę. 

Przemysław Babiarz – przeszczep włosów

Jakiś czas temu internet obiegła informacja, że Przemysław Babiarz miał przeszczep włosów jednak czy to prawda nie wiemy, bo poza domysłami nie ma nigdzie żadnej potwierdzonej informacji, jakoby dziennikarz poddał się tej operacji. Co prawda, porównując zdjęcia prezentera, można pokusić się o stwierdzenie, że faktycznie zmienił i zagęścił fryzurę, ale czy to za sprawą przeszczepu włosów nie wiadomo. Na komentarz o sugestii przeszczepu włosów pod jednym ze zdjęć Przemysława Babiarza zdecydował się fryzjer, którego zdaniem to kwestia zmiany fryzury i innego zaczesana włosów. 

Przemysław Babiarz – Wikipedia 

Szukając informacji o Przemysławie Babiarzu, bez problemu możemy zajrzeć do Wikipedii, która na temat prezentera posiada dużo informacji. Odnajdziemy w niej podstawowe informacje takie jak wiek, wykształcenie, ale nie tylko bowiem Wikipedia szczegółowo opisuje także ścieżkę zawodową dziennikarza, więc potwierdzamy, że w poszukiwaniach Wikipedia sprawdzi się doskonale.

Reklama