Drzwi marki Mikea – sprawdzamy opinie klientów

Drzwi marki Mikea - sprawdzamy opinie klientów

Mikea jest to renomowana firma, która prowadzi swoją działalność już od 1990 roku. Dzięki takiej długiej obecności na rynku, marka Mikea wypracowała dużą popularność, dobre opinie, i oferuje tym samym wysokiej jakości produkty, a specjalizuje się głównie w produkcji drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Niniejszy artykuł będzie poświęcony analizie dostępnych opinii w sieci, które zdążyły wykształtować się na przestrzeni tych lat. Mikea to przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją drzwi głównie do mieszkań, dodatkowo zajmuje się również realizacją niestandardowych zleceń. Podczas remontu, bardzo ważnym aspektem jest dobranie odpowiednich drzwi wejściowych, jak i drzwi przekierowujących do pozostałych pomieszczeń. Muszą one charakteryzować się odpowiednią jakością, dopasowanym kolorem do wnętrza domu, czy też wytrzymałością i tym, że drzwi zapewnią nam bezpieczeństwo. Czy drzwi Mikea według opinii klientów spełniają te wymagania? Czy warto zakupić drzwi marki Mikea? W dalszej części wpisu odpowiemy na te nurtujące pytania.

Pojawiające się opinie na temat drzwi zewnętrznych i wewnętrznych marki Mikea są bardzo podzielone. Na wielu forach znajdziemy te pozytywne, jak i negatywne. Klienci są zadowoleni przede wszystkim z dużego wyboru drzwi. Firma oferuje dużą gamę kolorystyczną jak i wiele modeli, posiadający szereg innowacyjnych funkcji, dzięki czemu każdy indywidualnie może dobrać model do swoich potrzeb. Marka oferuje nam modele począwszy od tych klasycznych, po bardziej nowoczesne. Dużym plusem, który jest dostrzegany przez klientów jest strona Internetowa, która jest bardzo dobrze zbudowana i intuicyjna. Osoby zainteresowane zakupem mogą przeanalizować dokładnie produkt oraz poznać wszystkie dokładne parametry.

Strona Internetowa jest bardzo spójna i prosta w obsłudze. Dodatkowo dostarcza nam wiele niezbędnych informacji na temat danego produktu. Klikając model, który nas zainteresował wyświetlają się informacje na temat przekrojów i wymiarów, dostępnych kolorów, cech danego produktu, modele, jak i szczegółowy opis. Dodatkowo możemy zobaczyć wiele zdjęć obrazujących nam drzwi z różnych perspektyw. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie nt. drzwi zewnętrznych marki Mikea.

Marka drzwi Mikea – co mówią opinie? 

W takim razie, jakie pojawiają się opinie o drzwiach marki Mikea? Firma zapewnia klientom, jak sama wspomniała na stronie – wysoką jakość i wytrzymałość produktów. Firma Mikea produkuje swoje drzwi w Polsce, w zakładzie produkcyjnym w Tychach. Przekonuje ona klientów tym, że firma używa jedynie polskich materiałów, które pochodzą od lokalnych dostawców. Oprócz wysokiej jakości, drzwi mogą być montowane w budynkach energooszczędnych, jak i pasywnych. Dają one ogromny komfort użytkowania i zabezpieczają nasz dom przed zimnem i hałasem. Czy jednak klienci zgadzają się co do jakości wykonania drzwi i podzielają opinie innych?

Wiele osób, które zakupiło drzwi Mikea dzieli się komentarzami i opiniami o swoich doświadczeniach. Jeden z użytkowników napisał o tym, że drzwi po pierwszym sezonie się wypaczyły. Drugi natomiast wspomniał o tym, że po trzech miesiącach użytkowania drzwi zewnętrzne spuchły. Takich opinii jest niestety wiele, jednak czy są one zgodne z prawdą? Najczęściej negatywne opinie pojawiające się w sieci są wystawiane przez nieuczciwą konkurencję, w związku z tym należy je brać przez palce.

Oczywiście każdej firmie zdarzają sytuacje, w których produkt ma pewne wady techniczne, jednak oprócz tego klienci, którzy doznali takich usterek narzekają na obsługę firmy. Po zgłoszeniu swoich zażaleń, zdarzały się sytuacje, w których firma nie uznała reklamacji, bądź nie odpisywała na wiadomości mailowe, czy telefoniczne. Firma Mikea uzyskała wiele negatywnych opinii, które najczęściej dotyczą obsługi oraz komunikacji z klientem. Takie sytuacje mogą zniechęcać nowe osoby, które zastanawiały się nad kupnem produktów.

Zrozumiałe jest, że drzwi mogły mieć błąd techniczny. Jeżeli natomiast taki błąd się pojawił, obowiązkiem firmy jest zapobieganie takiemu problemowi i rozwiązanie go, satysfakcjonując klienta i wynagradzając mu popełniony błąd. To są jedynie jedne z wielu dostępnych komentarzy, które można znaleźć na forum, w sieci. Należy pamiętać, że marka Mikea działa na rynku już od ponad 30 lat, w związku z tym wypracowała ona pewne procesy, dlatego najczęściej negatywne opinie mogą wprowadzać w błą i mijać się z prawdą, a to wszystko może być manipulacją pochodząca od nieuczciwej konkurencji.

Drzwi zewnętrzne Mikea – opinie

Opinie na temat drzwi zewnętrznych również tyczą się tych podanych wyżej, ponieważ firma zajmuje się głównie produkcją właśnie tego rodzaju drzwi. Dużym plusem jednak wyróżnianym przez klientów są rozwiązania zabezpieczające przed włamaniem, m.in. zamki z patentowanymi wkładkami, czy sworznie antywyważeniowe. W porównaniu do innych marek, cecha tych drzwi Mikea jest na bardzo wysokim i rozwiniętym poziomie, gdyż producenci sami tak jak, piszą na swojej stronie – dbają o bezpieczeństwo swoich klientów.

Zapewniają również, że drzwi zewnętrzne Mikea to kwintesencja jakości i wytrzymałości. Zdania jednak na temat tego są bardzo podzielone, tak jak przytoczyliśmy wyżej. Jeżeli natomiast chcesz się zdecydować na zakup drzwi zewnętrznych Mikea, zapoznaj się z większą ilością opinii oraz popytaj znajomych – może akurat korzystali z ich usług.

Reklama