Jacek Braciak – wiek, wzrost, partnerki, żona, dzieci, życie prywatne, Agata Buzek

Jacek Braciak - wiek, wzrost, partnerki, żona, dzieci, życie prywatne, Agata Buzek (1)

Aktor Jacek Braciak uważany jest za jednego z najwybitniejszych aktorów filmowych i teatralnych tego pokolenia i cieszy się wielką sympatią i uznaniem widzów, a co za tym idzie, ciągle pojawiają się pytania o jego wiek i wzrost, czy ma rodzinę i jak wygląda jego życie prywatne. Jeżeli i Ciebie interesują te informacje, to zapraszamy do przeczytania naszego artykułu. 

Sprawdź również – Katarzyna Sawczuk – kim jest, wiek, wzrost, mąż, w ciąży,  Dziewczyny w Dubaju, Wikipedia

Jacek Braciak – wiek, wzrost 

Jacek Braciak jest jednym z najlepszych polskich aktorów, doskonale sprawdza się zarówno w rolach komediowych jak i dramatycznych. Jacek Braciak urodził się 12 maja 1968 roku w Drezdenku małym miasteczku w województwie lubuskim. Dorastał we wsi Rzekcin a w 1987 roku w Strzelcach Krajeńskich ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa jednak swoje życie zawodowe związał z aktorstwem. Jacek Braciak jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie i od 1991 roku aktorem Teatru Powszechnego. Zadebiutował na ekranie w 1988 roku w filmie „Z soboty na poniedziałek” i od tamtego czasu nieprzerwanie można oglądać go w filmach i serialach. Wystąpił w takich produkcjach jak „Uprowadzenie Agaty”, „Drogówka” czy „Kler” oraz najpopularniejszych polskich serialach „13 posterunek”, „Klan”, „Oficer” oraz wielu innych. Jacek Braciak jest niskiego wzrostu, mierzy zaledwie 163 cm i pomimo że nie jest typowym przystojniakiem, to 55-letni aktor cieszy się dużą popularnością i sympatią widzów. 

Jacek Braciak – partnerki 

Jacek Braciak nie dzieli się swoim życiem prywatnym i bardzo rzadko odpowiada na pytania z nim związane, jednak ze względu na popularność Jacka Braciaka media śledzą każdy jego nowy związek. Aktor był raz żonaty z Iloną Braciak, o której opowiemy poniżej, jednak para rozwiodła się, a Jacek Braciak miał kilka partnerek. W trakcie rozwodu związał się z o wiele młodszą aktorką Mają Hirsch, z którą ma córkę Marię. Para po latach rozstała się w zgodzie a Jacek Braciak widywany był z inną aktorką Renatą Dancewicz jednak i ten związek nie potrwał za długo. Ostatnią wybranką serca aktora jest Agata Buzek, z którą spotyka się od 2018 roku. 

Jacek Braciak – żona 

Pomimo licznych związków Jacek Braciak tylko raz zdecydował się na małżeństwo, jego pierwszą i jedyną żoną była Ilona Braciak polska scenografka i producentka filmowa. O małżeństwie Jacka Braciaka nie wiadomo prawie nic, bo aktor nie opowiada o nim, podobnie jak jego była żona Ilona. Nie wiemy kiedy para wzięła ślub, jednak rozwiodła się w 2002 roku, a Jacek Braciak wyjawił swój nowy związek. Jacek Braciak w małżeństwie doczekał się dwóch córek Zofii i Jadwigi. 

Jacek Braciak – dzieci 

Aktor ma troje dzieci dwie córki Zofię i Jadwigę z żoną Iloną oraz Marię z aktorką Mają Hirsch. Parę lat temu Jacek Braciak wyjawił, że w jego rodzinie nastąpiła zmiana i teraz jest ojcem dwóch córek i syna Konrada. Okazuje się, że młodsza córka Jadwiga jest osobą transpłciową i ma zamiar zmienić płeć. Jacek Braciak podczas wspólnego wywiadu z synem przyznał, że ma początku poczuł się przytłoczony nową sytuacją, jednak bez względu na wszystko zawsze będzie szanował wybory swoich dzieci i wspierał je na każdej płaszczyźnie życia. Ostatnia córka aktora, Maria ze związku z Mają Hirsch ma już 19 lat i również sama decyduje o sobie. Aktorzy po rozstaniu zostali w przyjacielskich stosunkach i wspólnie wychowują córkę. Maja Hirsch zapytana o plany zawodowe córki odpowiedziała, że jeszcze nie są do końca sprecyzowane, jednak Maria chce wyjechać z Polski i podróżować a ona i Jacek Braciak nie mają zamiaru jej powstrzymywać. 

Jacek Braciak – życie prywatne

O życiu prywatnym Jacka Braciaka nie wiemy za dużo, bo aktor dba o swoją prywatność. Z dostępnych informacji wiemy, że ma troje dzieci i był w kilku poważnych związkach, w tym raz był żonaty. Jacek Braciak znany jest ze specyficznego i dość szorstkiego poczucia humoru oraz sarkazmu. W jednym z wywiadów przyznał, że pieniądze w życiu są ważne i dlatego niektóre role gra tylko dla nich a niektóre z miłości do aktorstwa. Zapytany o hobby Jacek Braciak odpowiedział, że lubi stare samochody, książki i piłkę nożną, natomiast jeżeli chodzi o to ostatnie to tylko oglądać, gdyż w młodości próbował gry, jednak odkrył, że to zajęcie nie dla niego. 

Sprawdź również – Marek Molak – kim jest, wiek, wzrost, rodzina, Wikipedia

Jacek Braciak – Agata Buzek

Pomimo że para solidarnie nie komentuje w mediach swojego związku to Jacek Braciak i Agata Buzek zaczęli być widywani razem od 2018 roku i właśnie wtedy pojawiły się spekulacje, że aktorzy są razem, co okazało się prawdą. Po jakimś czasie portale plotkarskie poinformowały, że Agata Buzek wprowadziła się do willi aktora na Saskiej Kępie i od tamtej pory faktycznie para pojawia się razem na eventach i premierach filmowych. Parę miesięcy temu pojawiły się plotki, jakoby to Jacek Braciak miał rozstać się z Agatą Buzek, jednak to nieprawda, bo para nadal jest razem i wygląda na bardzo szczęśliwą. Aktorzy mają za sobą nawet wspólny debiut aktorski, gdyż w filmie „Moje wspaniałe życie” grają małżeństwo.

Reklama