Marek Molak – kim jest, wiek, wzrost, rodzina, Wikipedia

Marek Molak - kim jest, wiek, wzrost, rodzina, Wikipedia (1)

Marek Molak to polski aktor, który szczególnie znany jest z roli Huberta Pyrki w Barwach Szczęścia. To właśnie granie tej postaci przyniosło mu dużą rozpoznawalność, dzięki której ma teraz rzeszę fanów. Oprócz tego aktor chętnie podejmuje się ról dubbingowych. Kim jest Marek Molak? Ile ma lat? Jaki jest jego wiek, wzrost? Czy ma rodzinę? Co mówi o nim Wikipedia? – takie pytania na temat aktora są często zadawane przez Internautów, dlatego postanowiliśmy im sprostać i udzielić odpowiedzi. 

Marek Molak – kim jest?

Zastanawiasz się kim jest Marek Molak? Jak już wcześniej wspomnieliśmy to aktor, ale także wokalista. Jest członkiem zespołu AvA. Co ciekawe można go było zobaczyć także w popularnym programie “The voice of Poland”. Molak dotrwał do bitew, jednak na tym etapie zakończyła się jego przygoda z show. W 2018 roku przyjął zaproszenie do programu “Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie zaprezentował swój ogromny talent wokalny. Aktor i wokalista Marek Molak świetnie się sprawdzał, kiedy co odcinek musiał wcielać się w inne postacie muzyczne. Kim jest Marek Molak? 

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, aktor swoją popularność zawdzięcza roli Huberta Pyrki w Barwach Szczęścia. Wygrał casting jako bardzo młody człowiek. Zaczynając grać w serialu miał 15 lat. Tę szansę zawdzięcza oczywiście sobie samemu, ale także Ilonie Łepkowskiej, która to zauważyła jego talent. Jak przyznaje, przestał być anonimowy. Czuje, że ludzie na ulicy go rozpoznają. Marek Molak często wspomina, że jego autorytetem na planie był Olaf Lubaszenko, serialowy ojciec. Jak twierdzi aktor gra u boku, tak wielkiego aktora była świetnymi lekcjami, można by rzec, że nawet lepszymi aniżeli w szkole teatralnej. Lubaszenko to nie tylko aktor, ale także reżyser, dlatego jego wskazówki w stronę młodych aktorów są tak cenne. Jaki jest wiek, wzrost, ile ma lat Marek Molak? Dowiesz się w poniższej treści artykułu.

Sprawdź również – Filip Łuszcz – kim jest, wiek, wzrost, z mamą, Instagram, wywiad, Wikipedia

Marek Molak – wiek, ile ma lat

Marek Molak w tym roku skończy 33 lata. Urodził się 5 lipca 1990 roku w Warszawie. Aktor w jednym z wywiadów wyznał, że w gimnazjum nie zdał jednej klasy i powtarzał rok. Był to nastoletni okres buntu, czas, w którym Molak czuł się, jak gwiazda rocka. Twierdził, że szkoła nie była mu potrzebna. Bywało tak, że wagarował więcej niż przebywał w szkole. Wiesz już, ile ma lat Marek Molak, jaki jest jego wiek. A jaki ma wzrost?

Marek Molak – wzrost

Jakiego wzrostu jest Marek Molak? Niestety aktor nigdy publicznie nie udzielił informacji jakiego jest wzrostu. Jak wynika z obserwacji, można wysnuć jedynie wniosek, że to średniej wielkości wzrostu mężczyzna. Czy aktor ma rodzinę? Przeczytasz o tym poniżej.

Marek Molak – rodzina

Aktor Marek Molak ma rodzinę. W 2013 roku wziął ślub z tancerką Małgorzatą Mazurkiewicz. Jednak w roku 2016 roku ich związek małżeński się rozpadł. Owocem małżeństwa jest syn Krzysztof, który przyszedł na świat w 2013 roku. Obecnie aktor widywany jest u boku Dany, która 10 sierpnia 2019 urodziła ich synka – Marka Daniela. Aktor ceni sobie prywatność, dlatego też nie ma zbyt wielu informacji na temat jego rodziny w sieci. Co o Molaku mówi Wikipedia?

Sprawdź również – Michał Lesień – kim jest, wiek, wzrost, rodzina, dzieci, Wikipedia

Marek Molak – Wikipedia

Na Wikipedii można dostrzec fragment życiorysu aktora. W nim głównie skupiono się na życiu artystycznym aktora. Opisana jest jego droga muzyczna oraz aktorska. Jak się okazuje, Marek Molak wygrał trzeci odcinek programu “Twoja twarz brzmi znajomo”, a pieniądze z wygranej (10 tysięcy złotych) przekazał Fundacji ”Mam Marzenie”. Zwycięstwo przyniosło mu wcielenie się w Grzegorza Hyżego. Na Wikipedii można znaleźć także niewielką wzmiankę o rodzinie Molaka. Kolejny akapit poświęcony jest filmografii, a następny dubbingowi. Porównując oba fragmenty widać, że zdecydowana większość ról to role dubbingowe oraz serialowe, aniżeli filmowe. Aktor podjął się także podkładania głosu do gier komputerowych, tj. Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Książe Półkrwi oraz Sunset Overdrive. Na Wikipedii widnieje także informacja o otrzymaniu I miejsca w Wielkim teście wiedzy ekonomicznej w 2014 roku. Z Wikipedii wynika także, że aktor wygrał walkę MMA z Dariuszem Kaźmierczukiem w 2021 roku.

Reklama