Kasix – kim jest, wiek, wzrost, chłopak, Wykop, Twitter, jak się nazywa?

Kasix - kim jest, wiek, wzrost, chłopak, Wykop, Twitter, jak się nazywa (1)

Ze względu na rosnącą popularność Kasix pojawia się coraz więcej zapytań o nią, dlatego właśnie postanowiliśmy zaspokoić waszą ciekawość. W naszym artykule odpowiemy na pytania kim jest owa Kasix, ile ma lat? Co z jej Twitterem i czy ma konto na wykop.pl? 

Kasix – kim jest? 

Kasix to influencerka i streamerka, która od kilku lat podbija internet. Największą popularnością obecnie cieszą się jej streamy na Twitchu i wykopie. Kasix stała się internetową postacią a jej występy na Twitchu gromadzą coraz to większą rzeszę fanów. Podczas rozmów z obserwatorami oraz grając na żywo w gry takie jak Fall Guys i League of Legends zdobywa popularność i zarazem promuje swoją osobę. Kasix pojawia się także na imprezach branżowych i eventach, ostatnio zaczęła także promowanie produktów różnych marek. 

Bez wątpienia jej popularność ciągle rośnie, a streamy zostają docenione, ponieważ zajęła 1 miejsce w plebiscycie Streamerów 2022 roku. Kasix gromadzi duże rzesze followersów i pochwalić się może, że jej konto na Twitchu śledzi ponad 500 tysięcy osób a na Instagramie 200 tysięcy. Popularność influencerki przekłada się także na korzyści materialne. 

W 2018 roku została pierwszą kobiecą mistrzynią w T-Mobile Ligi Akademickiej w kategorii gier esportowych. Kasix wystąpiła w grupie AGHresorzy z Akademii Górniczo-Hutniczej, uczelni, na której studiowała zarządzanie. 

Sprawdź również – Krystian „Krycha” Wilczak – wiek, wzrost, dziewczyna, rekord, Wikipedia

Kasix – wiek, wzrost 

Kasix obecna jest w sieci od kilku lat, a swoje pierwsze kroki w streamingu stawiała jako 20-latka. Dokładnej daty urodzin Kasix nie znamy, jednak możemy dodać, że obecnie ma 25 lat i niebywałą karierę w mediach społecznościowych. Co do wyglądu to w jednym ze swoich streamów przyznała, że jest drobną dziewczyną bowiem ma 161 cm wzrostu i waży około 50-55 kg. Kasix publikuje dużo swoich zdjęć, na których widać, że jest szczupłą, długowłosą blondynką o jasnych oczach przy tym jest bardzo naturalna. Stroni od wyzywających ubrań i mocnych makijażów a stawia na wygodę i wygląd „dziewczyny z sąsiedztwa”. 

Kasix – chłopak 

Kasix bardzo chroni swoją prywatność i nie opowiada o sobie za dużo, dlatego nie wiadomo czy Kasix jest w związku i jeżeli tak to, kto jest wybrankiem serca. Sama zainteresowana w jednym z wywiadów co prawda powiedziała, że nie ma ukochanego i na razie nie zamierza szukać, choć łatwo zauważyć, że na brak powodzenia Kasix raczej nie ma co narzekać. Na swoich social mediach sporadycznie umieszcza zdjęcia z chłopakiem, jednak w żaden sposób ich nie komentuje, więc nie wiemy, czy to wybranek serca, czy może ktoś z rodziny. 

Kasix – Wykop 

Kasix obecna jest także w serwisie internetowym, wykop.pl gdzie głównie komentuje gry i różne programy. Przeglądając jej aktywność, zauważyć można, że Kasix budzi skrajne emocje wśród obserwatorów. Na pewno ma rzesze swoich fanów, którzy komentują jej występy i wprost ją uwielbiają. Natomiast są też tacy, którzy niezbyt przychylnie piszą o Kasix i jej poczynaniach na wykop.pl. Można spotkać się z opiniami, że jej komentarze są bez sensu a język bardzo wulgarny. Sama zainteresowana wspomina, że zachowuje się tak jak jej rówieśnicy i dzięki temu jest prawdziwa i wiarygodna. Pomimo różnych opinii Kasix cieszy się dużą popularnością i zdarza się, że jej streamy mają nawet do 4000 uczestników, co jest niewątpliwym sukcesem dziewczyny.

Sprawdź również – Sławomira Łozińska – kim jest, wiek, wzrost, rodzina, Wikipedia

Kasix – Twitter 

Kasix bez wątpienia jest topową streamerką i freelancerką i pewnie dlatego nie mogło zabraknąć jej na Twitterze, na którym obecna jest od 2021 roku i już zgromadziła ponad 160 tysięcy obserwatorów. Kasix jest bardzo aktywna w internecie i często komentuje posty innych użytkowników oraz bierze udział w kampaniach i akcjach marketingowych, które promuje właśnie na swoich koncie na Twitterze. W jednym z wywiadów przyznała, że to właśnie na Twitterze zarabia najwięcej. 

Bardzo często wchodzi w interakcję ze swoimi obserwatorami i traktuje ich jak znajomych, pyta ich o opinię i wysłuchuje ich zdania, co oczywiście pomogło jej zbudować zaufanie i więź z jej followersami. Poza gronem wiernych fanów pojawili się także przeciwnicy, którzy zdarza się, że obrażają Kasix oraz wulgarnie komentują jej treści w internecie, jednak zdaje się, że influencerka nie przejmuje się tymi opiniami i zdaje sobie sprawę, że działalność publiczna ma swoje blaski i cienie. Na Twitterze publikuje także swoje prywatne zdjęcia, których bohaterem jest jej ukochany kot. 

Jak nazywa się Kasix? 

Kasix to tak naprawdę Katarzyna Paciorek, młoda streamerka i jedna z najbardziej znanych osób w mediach społecznościowych. Katarzyna Paciorek pod pseudonimem Kasix posiada konta na Instagramie, Twitchu, wykopie. Kasix bardzo chroni swoją prywatność, więc tak naprawdę nie wiemy prawie nic o jej życiu prywatnym. Obecnie mieszka w Warszawie jednak wiemy, że pochodzi z okolic Krakowa. W internecie można znaleźć kilka Katarzyn Paciorek, jednak żadna z nich nie jest tą właściwą.

Reklama