Krystian “Krycha” Wilczak – wiek, wzrost, dziewczyna, rekord, Wikipedia

Krystian Krycha Wilczak - wiek, wzrost, dziewczyna, rekord, Wikipedia (1)

W związku z rosnącą popularnością walk Fame MMA oraz zawodnika Krystiana Wilczka „Krychy” coraz więcej osób interesuje ten zawodnik. Dzisiaj odkryjemy, kim jest Krycha?, ile ma lat, skąd pochodzi. Zrobimy przegląd jego walk oraz dowiemy się, co planuje zawodnik. 

Krycha – kim jest? 

Krycha a dokładnie Krystian Wilczak znany jest z programu telewizyjnego Ex na plaży. Dzięki udziałowi w reality show zyskał popularność i bez wątpienia skorzystał z tego. Krycha aktywnie działa w mediach społecznościowych i jest bardzo popularny nie tylko pod pseudonimem Krycha, ale także Sid co do tego ostatniego to został nadany mu przez internautów, którzy stwierdzili, że ma on wyłupiaste oczy i wygląda jak „Sid” z bajki „Epoka lodowcowa” jednak Krycha pokazał dystans do siebie i sam zaczął używać tego przezwiska. 

Okazuje się, że sławny Krycha, związany jest także z Famę MMA i jego debiut na macie można było obejrzeć podczas transmisji pierwszej gali walk. Podczas programu Ex na plaży w 2016 roku poznał Wojtka Golę jednego z prezesów Fame MMA i prawdopodobnie wtedy zainteresował się walkami na macie. 

Krycha bez wątpienia korzysta ze swojej sławy i poza social mediami nagrywa także filmiki na swoim kanale You Tube gdzie prezentuje przygotowania do walk MMA. Część obserwatorów i sceptyków Krychy wytyka mu zamiłowanie do narkotyków i tego, że nie ukrywania ich stosowania, zdobył nawet przezwisko „mefedryniarz” od substancji, którą bierze. Zarzucają mu także prostacki styl bycia. Prawdą jest, że Krycha używa dość wulgarnego języka, a każda konferencja prasowa z jego udziałem kończy się ostrą wymianą zdań. Także w sieci zawodnik prezentuje charakterystyczny styl bycia, jego nagrania nasycone są agresją i wulgarnym językiem. Krycha prowadzi profil na Instagramie o nazwie @krystian.wilczak, który ma już prawie 100 followersów. 

Sprawdź również – Dagmara Szewczyk Fame MMA – kim jest, wiek, wzrost, partner, Wikipedia

Krycha – wiek, wzrost 

Dzięki temu, że Krycha jest aktywnym zawodnikiem Fame MMA udostępniane są aktualne informacje o nim i stąd wiemy, że Krystian Wilczak urodził się 30 czerwca 1993 roku w Sierpcu małym mieście w województwie małopolskim. W tym roku Krycha skończy 30 lat i bez wątpienia można pogratulować mu tak wielkich osiągnięć w młodym wieku. Zawodnik Fame MMA Krycha ma 183 cm wzrostu i waży 76 kilogramów, przez co występuje w kategorii wagi półciężkiej.

Krycha – Fame MMA

Krycha zadebiutował w Fame MMA w oktagonie i w pierwszej walce pokonał Huberta Korczaka. Obecnie ma za sobą już ponad pięć walk w Famę MMA. Wydawało się, że Krycha doskonale odnajduje się w walce na macie, bo podczas następnego występu w Famę MMA 3 także wygrał walkę z Bartłomiejem Brzezińskim. Jednak szczęście opuściło Krychę i w kolejnych walkach z Bartłomiejem Brzezińskim poniósł porażkę. Następnie kontuzje uniemożliwiły mu występy w dwóch kolejnych galach Fame MMA. Bez wątpienia Krycha idzie po swoje i odbywa walkę za walką, z czego większość wygrywa. Marzeniem Krychy jest dołączenie do największej organizacji MMA na świecie, a mianowicie UFC, choć sceptycy twierdzą, że Krycha może tylko pomarzyć o takiej szansie, bo nie ma umiejętności, to jednak sam zainteresowany komentuje, że jeszcze dużo pracy przed nim, ale wszystko jest możliwe. 

Sprawdź również – Klatka rzymska – ciekawostki, co to jest, jak wygląda klatka 3×3? HIT Fame MMA

Krycha – dziewczyna

Krystian Wilczak Krycha nie opowiada o życiu prywatnym, jednak nigdzie nie pokazuje się z dziewczyną, także w internecie nie ma zdjęć wybranki serca, więc można podejrzewać, że Krycha jest singlem. Jedyna dziewczyna, o jakiej wspomina, to jego była narzeczona. Zapytany o związek Krycha odpowiedział, że skupia się teraz na karierze i nie szuka kobiety jednak jeżeli spotka tą jedyną, to na pewno zaangażuje się w związek. 

Krycha – rekord 

Fani Fame MMA duża piszą o podkręcaniu rekordu przez Krychę i wróżą mu świetlaną przyszłość, bowiem ma na swoim koncie rekordową liczbę walk a jak sam zapowiada, dopiero się rozkręca i pokaże, na co go stać. Zawodnik zadebiutował w pięknym stylu, wygrywając pierwszą walkę i na fali zwycięstwa sięga po coraz więcej. Waleczna postawa Krychy i umiejętności sprawiały, że udawało mu się wygrywać pojedynki przez nokaut lub już w 2 rundzie. Pomimo złej passy, która w pewnym momencie dopadła Krychę on nie poddał się i odważnie idzie po swoje i znowu triumfuje w ringu. Znawcy walk MMA jednogłośnie twierdzą, że Krycha ma serce do walki a jego determinacja, upór i ciężka praca zaprowadza go na sam szczyt. Obecnie na swoim koncie Krycha ma więcej wygranych, a jego celem jest pobicie swojego rekordu i zostanie legendą.

Krystian Wilczak – Wikipedia

Bez względu czy w Wikipedii wpiszemy Krystian Wilczak, czy Krycha encyklopedia nie znajdzie takiego hasła. Taka sytuacja prawdopodobnie jest skutkiem tego, że Krystian Wilczak dopiero zyskuje popularność i nie zapisał się jeszcze na kartach historii. Natomiast wzmiankę o zawodniku Wikipedia zamieściła przy opisie Fame MMA gdzie wskazany jest jako wygadany walki w kategorii ocen.

Reklama