Maciej Myszkowski – kim jest, ile ma lat, wzrost, Justyna Steczkowska, rak, Wikipedia

Maciej Myszkowski - kim jest, ile ma lat, wzrost, Justyna Steczkowska, rak, Wikipedia (1) — kopia

Większość kojarzy go, jako męża Justyny Steczkowskiej co zapewne nie dziwi, bo on sam nie zabiega o popularność Maciej Myszkowski, bo o nim mowa żyje w cieniu sławnej żony. Dzisiejszy artykuł przybliża postać Macieja Myszkowskiego i dlatego dowiecie się, kim jest, Ile ma lat, jak to było z rzekomym romansem i ciężką chorobą. 

Maciej Myszkowski – kim jest? 

Maciej Myszkowski raczej stroni od mediów i tak naprawdę zainteresowanie jego osobą wynika z faktu, że jest mężem popularnej artystki Justyny Steczkowskiej. Maciej Myszkowski z wykształcenia jest architektem i od 2005 roku prowadzi swoje biuro projektowe mc2, jednak należy wspomnieć, że w młodości pracował jako model i wróżono mi wspaniałą karierę, jednak zdecydował się zająć projektowaniem, które to zawsze interesowało Macieja Myszkowskiego. W 1997 roku ukończył Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, a także był jednym ze studentów biorących udział w wymianie na University of Detroit Mercy a w 2004 roku został członkiem Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów. Niewątpliwie nie często pojawia się w mediach i skupiony jest na karierze i rodzinie.

Sprawdź również – Katarzyna Sawczuk – kim jest, wiek, wzrost, mąż, w ciąży,  Dziewczyny w Dubaju, Wikipedia

Maciej Myszkowski – ile ma lat?

Maciej Myszkowski urodził się 28 października 1973 roku. W latach młodości Maciej rozpoczął karierę modela i jak się okazuje, odnosił spore sukcesy. Chodził po wybiegach, pozował do gazet oraz sesji zdjęciowych. Co ciekawe dzisiaj już 50-letni Maciej Myszkowski nadal wzbudza wiele zainteresowania i uznawany jest za jednego z przystojniejszych mężczyzn, a nawet sporadycznie występuje na pokazach mody w roli modela. 

Maciej Myszkowski – wzrost

Jak na modela przystało, Maciej Myszkowski może pochwalić się nienaganną sylwetką. Mierzący 186 cm architekt bez wątpienia ćwiczy oraz dba o siebie. Szpakowaty, wysoki Maciej Myszkowski bez wątpienia przyciąga uwagę kobiet i uważany jest za przystojnego mężczyznę. W jednym z wywiadów Maciej Myszkowski powiedział, że oczywiście dba o siebie, ale ważniejsze od wyglądu jest dla niego zdrowie. 

Maciej Myszkowski romans 

W 2018 roku Maciej Myszkowski wziął udział w programie rozrywkowym TVN „Agent gwiazdy” i to właśnie tam w Azji podczas kręcenia programu poznał aktorkę Ilonę Ostrowską, z którą to podobno Maciej Myszkowski miał romans. Czy to była prawda?, tego nie wiadomo, bo żadne z nich nigdy nie skomentowało tych doniesień, jednak pewne jest, że para bardzo zaprzyjaźniła się i spędzała ze sobą dużo czasu. Na konferencji prasowej programu Agent gwiazdy para nie szczędziła sobie czułości i miłych słów jednak. Jednak znajomi Macieja Myszkowskiego twierdzą, że to właśnie aktorka przyczyniła się faktu, że Maciej Myszkowski po powrocie zawalczył o małżeństwo z Justyną Steczkowską i para nadal jest razem. 

Maciej Myszkowski i Justyna Steczkowska

Maciej Myszkowski i Justyna Steczkowska poznali się przy okazji jednej z sesji zdjęciowych i podobno od razu wpadli sobie w oko. Para wzięła ślub w Rzymie w 2000 roku i do dzisiaj są razem. Maciej Myszkowski z Justyną Steczkowską doczekali się trójki dzieci, najstarszy syn Leon urodziła się kilka miesięcy, bo ślubie pary. Po pięciu latach małżonkom urodził się kolejny syn Stanisław a w 2013 roku Justyna i Maciej powitali na świecie wymarzoną córkę Helenkę. W 2017 roku niespodziewanie po latach udanego związku Maciej Myszkowski i Justyna Steczkowska ogłosili separację, która miała być czasem dla małżonków na przemyślenie i zrozumienie dalszej drogi życiowej, w efekcie czego para nie rozstała się, a w 2018 roku odnowiła nawet przysięgę ślubną i do dzisiaj trwają w szczęśliwym małżeństwie. 

Sprawdź również – Katarzyna Wajda – kim jest, wiek, wzrost, mąż, Matthew Wajda, rodzice, dzieci

Maciej Myszkowski – rak 

Maciej Myszkowski raczej stroni od mediów, a na imprezach branżowych pojawia się jako towarzysz żony znanej piosenkarki Justyny Steczkowskiej. Jednak były model zrobił wyjątek i wziął udział w akcji marketingowej promującej badania nowotworów u mężczyzn, a zapytany o swój udział w projekcie ujawnił, że sam w 2011 roku walczył z chorobą nowotworową. Maciej Myszkowski pierwszy raz publicznie opowiedział o swojej walce z rakiem. Dowiadujemy się, że mężczyzna przeszedł dwie operacje oraz odbył trzy chemioterapie. Walka z chorobą trwała pół roku a Maciej Myszkowski wyszedł z niej zwycięsko, jednak jak sam podkreśla, nie było łatwo, zwłaszcza że długo nie mógł pogodzić się z chorobą. Maciej Myszkowski podkreśla także, że wsparcie kochanej żony i całej rodziny pomogło mu przetrwać trudne chwile. Dziś inaczej patrzy na życie, dlatego wspiera akcje promujące zdrowie. 

Maciej Myszkowski – Wikipedia 

Jeżeli interesuje nas Maciej Myszkowski, to informacji o nim nie znajdziemy w Wikipedii pewnie dlatego, że stroni on od mediów i nie zabiega o popularność. Jedyna wzmianka o mężczyźnie pojawia się na Wikipedii przy okazji informacji o jego żonie Justynie Steczkowskiej. Z racji tego, że Maciej Myszkowski nie jest osobą medialną i ceni sobie spokój i anonimowość, raczej nie szybko zagości na kartach Wikipedii.

Reklama