Qczaj – kto to jest, wiek, wzrost, partner, diety i treningi opinie, Wikipedia

Qczaj - kto to jest, wiek, wzrost, partner, diety i treningi opinie, Wikipedia (1)

Qczaj a dokładniej Daniel Kuczaj to polski trener fitness, który swoją popularność zdobył dzięki występowi w tańcu z gwiazdami oraz prowadzeniu bloga, na którym publikuje humorystyczne filmiki fitness. Obecnie zyskuje na coraz to większej popularności i sławie, w związku z tym stał się obiektem zainteresowań wielu osób. Wychodząc naprzeciw naszym czytelnikom, postanowiliśmy przybliżyć to, kim jest Qczaj, w jaki jest wieku, jaki wzrost, kim jest jego partner i sprawdzamy Wikipedię, czy zawiera wpisy o tej osobie. W związku z tym zapraszamy do dalszej części wpisu.

Qczaj – kto to jest?

Pochodzący z gór trener nie miał łatwego dzieciństwa, jak sam wspomina, jego młodzieńcze lata nie były szczęśliwe. Wychowywał się w domu pełnym przemocy, a ojciec był alkoholikiem. Matka natomiast wyemigrowała do pracy za granicę, więc wraz z siostrami zamieszkał u babci. Jako młody chłopak wyjechał do szkoły do  Krakowa, a potem zamieszkał w Warszawie, gdzie wygrał casting do teatru Buffo i przez trzy lata występował u Janusza Józefowicza. 

Z powodów finansowych zaczął dorabiać jako fryzjer i choć początkowo traktował to zajęcie dorywczo, to finalnie okazało się jego głównym źródłem utrzymania. Qczaj od zawsze interesował się sportem a zwłaszcza kulturystyką. Sport zaczął być jego pasją, która z biegiem czasu stała się sposobem na życie. Wtedy właśnie postanowił zostać trenerem personalnym. Dzięki swojemu unikalnymi stylowi i humorystycznemu podejściu do ćwiczeń szybko zyskał szerokie grono fanów, a jego rosnąca popularność przyniosła mu propozycję występu w tanecznym show Taniec z Gwiazdami, po którym Qczaj zyskał liczne propozycje współpracy i kontrakty reklamowe. 

Sprawdź również – Seweryn Krajewski – kim jest, wiek, żona, rodzina, gdzie mieszka, czy żyje, Wikipedia

Qczaj – wiek, wzrost

Wiele osób polubiło Qczaja za jego styl bycia, istotną kwestią w tym przypadku ejst pytanie o jego wiek i wzrost, choć wiele osób może się dziwić temu, dlaczego potrzebna jest taka informacja widzom, nic w tym dziwnego nie ma. Przede wszystkim Qczaj trener ma 35 lat i jest w doskonałej formie fizycznej. W wielu rozmowach Qczaj podkreśla, że sport i dbanie o zdrowie to jego recepta na długie udane życie. Qczaj namawia do aktywności wszystkich, zapewniając, że wiek nie gra roli i jest tylko liczbą w dowodzie. Jeżeli chodzi o wzrost to ma on 165 cm wzrostu.

Qczaj – partner

Parę lat temu Qczaj dokonał coming outu, informując, że jest gejem, jednocześnie opowiadając o prześladowaniach oraz molestowaniu w dzieciństwie. Wspomniał, że wychowywał się w górach, gdzie panowało konserwatywne i bardzo tradycyjne podejście do rodziny. Przez wiele lat związany był z jednym partnerem, jednak nie chętnie o nim opowiadał, dlatego nic o nim nie wiemy. Po rozstaniu zapowiedział, że nie szuka nowej miłości i skupia się na życiu zawodowym, jednak latem nastąpiła zmiana i Qczaj w mediach społecznościowych opublikował filmik z Tomaszem Nakielskim choreografem i tancerzem, którego nazwał swoim partnerem. 

Sprawdź również – Agata Konarska – kim jest, wiek, mąż, dzieci, matka, ojciec, Wikipedia

Qczaj – diety opinie 

W takim razie, co wskazują pojawiające się opinie na forum odnośnie treningów i diet, jakie oferuje Qczaj? Trener prężnie rozwija swoją markę i aktywnie działa w sieci. Jego media społecznościowe obserwuje ponad 700 tysięcy osób. Każdy, kto chce zadbać o formę z Qczajem może skorzystać z jego diety, która dostępna jest na stronie internetowej Quczaj.pl Trener daje możliwość wypróbowania jej oferując 3 dni darmowe. Gdy się zdecydujemy, otrzymamy formularz do wypełnienia dzięki, któremu trener dopasuje dietę indywidualnie do naszych potrzeb.  Są też gotowe diety takie jak: Standard, Vege, Carbs oraz Dla dwojga. Otrzymujemy rozpisany gotowy jadłospis na każdy dzień z listą zakupów oraz opieką dietetyka, w związku z tym pojawia się wiele przychylnych opinii na forum na ten temat. 

Qczaj dorzuca także coś od siebie w postaci mini wyzwań oraz motywuje do działania. Cena takiej diety zależy od pakietu jaki wybierzemy, można skorzystać jednorazowo lub wykupić subskrypcję, która wychodzi najkorzystniej. Dieta nie jest najdroższą. Koszt takiego zakupu porównywalny jest z ofertami innych znanych trenerów. Zachęcające na pewno są opinie kobiet, bo to głównie one są klientkami Qczaja. Większość przyznała, że osiągnęła zakładane cele i będzie nadal korzystać z produktów trenera, a proponowane dania są tanie i łatwe w przygotowaniu. Sporadycznie pojawia się komentarz, że dieta nie przyniosła rezultatu i podobna jest innych tańszych diet, choć nadal określana jest jako smaczna. 

Qczaj – treningi opinie

Co mówią opinie o treningach Qczaja? Qczaj na swoich portalach społecznościowych motywuje i namawia do dbania o zdrowie. Robi to z humorem i na luzie w charakterystyczny dla siebie sposób. Obserwatorzy cenią jego poczucie humoru i dystans do siebie. Udostępnia filmiki z treningami i prowadzi transmisje na żywo. Jednak to nie jedyna jego propozycja. W sprzedaży dostępne są także treningi z Qczajem, które jak widać, zyskują dość przychylne opinie. Podobnie jak z dietą zainteresowany ma wiele możliwości dopasowania aktywności fizycznej do swoich potrzeb. Od lekkich ćwiczeń wzmacniających kręgosłup przez energiczne taneczne aż do intensywnych konkretnych ćwiczeń. Qczaj daje także możliwość treningu jednej problematycznej partii ciała. Na stronie internetowej trenera znajdują się także opinie i zdjęcia wielu osób, które korzystają z usług trenera. 

Qczaj – Wikipedia

Wikipedia to niezwykle szanowana i popularna platforma, która zawiera szereg cennych informacji. Jeżeli interesuje nas Qczaj to znajdziemy sporo na jego temat w internecie, jednak nie w Wikipedii. Próżno tam szukać informacji o trenerze. Ciekawe, że Qczaj nie został jeszcze wpisany do encyklopedii internetowej. Jedyne wzmianki o Qczaju a dokładniej o Danielu Kuczaj zamieszczone są w biografii osób, z którymi uczestniczył w różnych programach telewizyjnych.

Reklama