Najlepsze kody do Grand Theft Auto: Vice City PC – jak je wpisać?

GTA Vice City kody

Tommy Vercetti główny bohater gry GTA Vice City powraca do miasta, aby sfinalizować niezwykle istotny kontrakt na niebezpieczne substancje. Po dotarciu na wcześniej umówione miejsce i rozpoczęciu całej skomplikowane transakcji , spokojne spotkanie w pewnym momencie zostaje przerwane przez strzały pochodzące z broni palnej. Okazuje się, że naszego bohatera zaatakował wrogi gang, a w trakcie strzelaniny umierają ludzie. Tommy jako jedyny uchodzi z życiem, i w ten sposób zaczyna się rozgrywka w GTA Vice City. Głównym zadaniem bohatera jest odzyskanie skradzionych rzeczy, jednak w tym wszystkim po drodze bohater napotyka na wiele przeszkód, a w tym wszystkim pomogą nam kody do GTA Vice City.

Gra GTA Vice City, nie tylko znacznie przewyższa pod każdym względem GTA 3, ale również jest grą, która zapoczątkowała pewną erę w branży gamingowej. GTA Vice City charakteryzuje się tym, że jest o wiele bardziej płynniejszy niż trzecia wersja gry. W dalszej części wpisu przedstawimy, jakie są kody do GTA Vice City na PC i na PSP, dodatkowo wyjaśnimy, jak je dokładnie wpisać.

GTA Vice City kody

GTA Vice City charakteryzuje się przede wszystkim tym, że posiada szczegółowe modele całego otoczenia i roślinności jak na grę z 2002 roku. Twórcy położyli duży nacisk na detale takie, jak stale zmieniająca się pogoda. Prawdziwe życie w GTA Vice City zaczyna się tak naprawdę po zachodzie słońca, kiedy mrok spowija miasto. Rozświetlone miasto, przykuwające wzrok neony unoszące się nad sklepami i klubami nocnymi, światła pojawiające się w oknach drapaczy chmur i niezwykle szczegółowa sygnalizacja świetlna. Dopracowanie wizualizacji wyglądu miasta, to coś co każdy gracz zapamięta. Oczywiście tak, jak w każdej grze znajdą się tacy, którzy będą chcieli aktywować kody do GTA Vice City, w takim razie jak je wpisać? 

Pomimo wcześniejszych wymienionych zalet GTA Vice City, każda gra ma jakieś wady, oczywiście nie ma w tym nic zaskakującego. Największą wadą tej gry jest fizyka jazdy samochodem. Problematyczne staje się obracanie kamerą w trakcie prowadzenia pojazdu, w ten sposób niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, w których dochodzi do kolizji. Ta wada w szczególności może przeszkadzać w trakcie przechodzenia misji. Oczywiście istnieją w GTA Vice City kody i modyfikacje, które zapobiegają i usprawniają tę mechanikę. Kolejną wadą jest również zanikanie pojazdów na ulicy. Jest to irytujący błąd, bowiem traci się swoje ulubione pojazdy, oczywiście i na ten problem znaleźć można kody do GTA Vice City. W dalszej części wpisu znajdziesz pełną listę kodów, które są dostępne w grze.

Kody do GTA Vice City – jak wpisać?

Przede wszystkim kody do GTA Vice umilą nam rozgrywkę i w jakimś stopniu również ułatwią, często poniższe kody przyczyniają się do zmiany wyglądu, czy też stworzenia bądź przywołania przedmiotu lub pojazdu, w takim razie, jakie są w GTA Vice City kody? Kody powinny zostać wpisane w trakcie rozgrywki, w tym przypadku gracz nie musi przechodzić, ani uruchamiać specjalnej konsoli, wystarczy najnormalniej wpisać poniższy kod. Należy pamiętać o tym, że w liście kodów do GTA Vice City nie znajdziesz kodu na nieśmiertelność, jeżeli zależy Tobie na odnowieniu punktów zdrowia, należy wpisać ASPIRINE.

·        THUGSTOOLS – bohater otrzymuje wszystkie bronie.

·        PROFESSIONALTOOLS – bohater otrzymuje wszystkie specjalistyczne bronie.

·        NUTTERTOOLS All – bohater otrzymuje wszystkie dziwne bronie.

·        PRECIOUSPROTECTION – pancerz.

·        YOUWONTTAKEMEALIVE – zwiększenie ilości gwiazdek policyjnych.

·        LEAVEMEALONE – zmniejszenie ilości gwiazdek policyjnych.

·        DEEPFRIEDMARSBARS – bohater tyje.

·        PROGRAMMER – bohater staje się skinem.

·        CERTAINDEATH – bohater pali.

·        STILLLIKEDRESSINGUP – bohater zmienia ciuchy.

·        LOOKLIKELANCE – kody do GTA Vice City, bohater Lance Vance.

·        MYSONISALAWYER – bohater to Ken Rosenberg.

·        ILOOKLIKEHILARY – bohater to Hilary King.

·        TRAVELINSTYLE – gracz przywołuje samochód.

·        GETTHEREQUICKLY – gracz przywołuje losowy samochód.

·        GETTHEREVERYFASTINDEED – gracz przywołuje sportowy samochód.

·        GETTHEREAMAZINGLYFAST – gracz przywołuje losowy sportowy samochód.

·        THELASTRIDE – karawana.

·        ROCKANDROLLCAR – gracz przywołuje super auto.

·        RUBBISHCAR – bohater staje się władcą złomu.

·        GETTHEREFAST – gracz przywołuje Sabre Turbo.

·        BETTERTHANWALKING – wszyscy obywatele stają się golfistami.

·        WHEELSAREALLINEED – wszystkie samochody stają się niewidzialne.

·        BIGBANG – wszystkie samochody eksplodują.

·        MIAMITRAFFIC – kierowcy stają się agresywni.

Kody do GTA VC na telefon, czołg, helikopter

Oczywiście gracze często zadają pytania odnośnie GTA Vice City, czy są kody na telefon, czołg, czy helikopter. W pierwszej kolejności odpowiadając na pytanie o helikopter, maszyna ta może zostać uzyskana tylko za pomocą modyfikacji, którą można znaleźć na wielu forach GTA, a więc kody do GTA VS na helikopter nie są dostępne. Helikopter zawiera pewien błąd w grze, a mianowicie jest częściowo niewidzialny. Podczas lotu zostawia cień wielkości porównywalnej do Mavericka. Dodatkowo, gdy unosi się w powietrzu, to bohater gry, Tommy wygląda, jakby lewitował. Jeżeli chodzi kody do GTA VC na czołg, to wystarczy wpisać na klawiaturze, w trakcie rozgrywki PANZER, w taki sposób gracz otrzymuje czołg. Kody do GTA VS na telefon nie są dostępne.

Kody do GTA Vice City PSP

Kody do GTA Vice City PSP wpisuje się analogicznie tak jak w przypadku wersji na PC. Należy w trakcie rozgrywki wcisnąć odpowiednie kombinacje. Czym jest dokładnie PlayStation Portable? Jest to przenośna konsola do gier. PSP zostało wydane w 2004 roku, na tej konsoli przenośnej można było oglądać różne filmy, słuchać muzyki i grać w gry. Twórcy gry udostępnili kody do GTA Vice City PSP, dzięki czemu można przywołać różne przedmioty i pancerz. Poniżej znajduje się lista wszystkich kodów dostępnych w GTA Vice City.

·        Podstawowy zestaw broni palnej – LEWO, PRAWO, KRZYŻYK, GÓRA, DÓŁ, KWADRAT, LEWO, PRAWO.

·        Średni zestaw broni palnej – LEWO, PRAWO, KWADRAT, GÓRA, DÓŁ, TRÓJKĄT, LEWO, PRAWO.

·        Zaawansowany zestaw broni palnej– LEWO, PRAWO, TRÓJKĄT, GÓRA, DÓŁ, KÓŁKO, LEWO, PRAWO.

·        Doładowanie waluty $250000 – GÓRA, DÓŁ, LEWO, PRAWO, KRZYŻYK, KRZYŻYK, L1, R1.

·        Zwiększenie pancerza – GÓRA, DÓŁ, LEWO, PRAWO, KWADRAT, KWADRAT, L1, R1.

·        Zwiększenie punktów życia – GÓRA, DÓŁ, LEWO, PRAWO, KÓŁKO, KÓŁKO, L1, R1.

Reklama