O co można się założyć z dziewczyną, chłopakiem i kolegą?

O co można się założyć z dziewczyną, chłopakiem i kolegą

Nasza natura jest dosyć specyficzna. Większość osób uwielbia wyzwania, rywalizację oraz wygraną. Często na spotkaniach ze znajomymi, czujemy nieodpartą ochotę rzucić jakieś wyzwanie, bardzo popularna jest gra prawda czy wyzwanie. Dodatkowo takie pomysły rozkręcają ludzi na spotkaniach, wprowadzają więcej luzu oraz są powodem do niezłego ubawu. A kto nie zna tego uczucia, kiedy wiecie, że macie racje, ale druga osoba nieustannie się spiera, próbując nam udowodnić, że nasze zdanie jest błędne? O co można się założyć?

W takich sytuacjach nie pozostaje nic innego, jak się założyć z naszym dyskusyjnym rywalem. Bo jeżeli jesteśmy pewni naszego zdania, z całą pewnością utrzemy nosa naszemu oponentowi. Zakłady potrafią nas wciągnąć. W związku z tym są tak popularne, jest wiele kontrowersyjnych tematów, na które wiele osób na różne zdanie. Najlepszym rozwiązaniem na podanie poprawnej odpowiedzi jest podanie konkretnych argumentów, opartych na prawdzie. O co można się założyć?

Jednak zawsze znajdzie się ktoś, kto dysponuje mylną wiedzą. Sposób na takie zachowanie jest jeden – zakład, albo założenie się o coś! Sprowokowanie do podjęcia zakładu, jest dobrym wyjściem z takiej sytuacji. Każda ze stron dobrze się przygotuje do takiej słownej bitwy, co pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości. Zakładać możemy się dosłownie o wszystko i z każdym. Sprawdźmy, o co możemy się założyć z dziewczyną, z chłopakiem, z kolegą i jakie są najpopularniejsze zakłady? 

O co można się założyć?

W takim razie, o co można się założyć? Uwielbiamy spotkania ze znajomymi, są dla nas formą relaksu, miło spędzonego czasu oraz pewną rozrywką. Podczas takich spotkań często między ludźmi dochodzi do podjęcia zakładu, często w tym celu korzystamy ze Snapchata. Jednak o co możemy się założyć, jakie są również formy zakładów? To o co możemy się założyć, jest tematem bardzo obszernym. Każdy może wymyślić dosłownie wszystko. Oczywiście każdy zakład musi być bezpieczny oraz zgodny z prawem, nienaruszający bezpiecznych granic. 

Zakłady mogą być luźne, pomiędzy przyjaciółmi, dziewczyną, chłopakiem, ale również spisane na papierze, jako forma dowodu w potencjalnej wygranej. Jeżeli zakładamy się z przyjacielem, nasza wygrana może przyjąć formę sentymentalną. Wartości wygranego zakładu mogą być również pieniężne, tylko o co możemy się założyć w takiej sytuacji? Niekiedy zakłady przybierają formę hazardową, wtedy zakładamy się o pieniądze. W takich zakładach powinniśmy być ostrożni, to nie jest, zakład dla żartu czy rozrywki. Zakładamy się również o rację. 

Jest to dosyć znana forma zakładu, bo o co możemy się założyć w rozmowie np. z rodzicami? Z rodzicami możemy się założyć o dzień wolnego od sprzątania czy tydzień bez wynoszenia śmieci. Zakładać się możemy o jakieś drobne rzeczy materialne czy wykonanie pewnych codziennych czynności. A jak myślicie, o co możemy się założyć z chłopakiem?

O co można się założyć z chłopakiem?

W związku z tym, o co można się założyć z chłopakiem? W zakładach możemy przyjmować różne stanowiska. Zakładając się z chłopakiem, musimy zacząć od tego, jaka jest wasza relacja. Jeżeli jesteście w związku, pomysłów jest mnóstwo. W relacji partnerskiej możemy brać pod uwagę wygrane bardziej romantyczne, których nie będziemy brali pod uwagę w koleżeńskiej relacji. 

O co możemy założyć się z chłopakiem, kiedy z nim mieszkamy? Częstą wygraną takiego zakładu są oczywiście domowe czynności, których panowie nie lubią robić i od nich stronią. O co jeszcze możemy się założyć z chłopakiem? Możemy się założyć o buziaka, czy też wspólnie spędzony czas we dwoje zgodnie z upodobaniami wygranej strony. A jak myślicie, o co możemy się założyć z dziewczyną?

O co można się założyć z dziewczyną?

Rzeczy, o które możemy się założyć z dziewczyną, jest wiele. Zakłady z dziewczyną mogą dotyczyć pracy, szkoły, życia. Możemy założyć się np. o rozgrywki piłkarskie lub siatkarskie. O co można się założyć z dziewczyną w relacji koleżeńskiej, kiedy dwie kobiety spędzają czas na wspólnych plotkach? Oczywiście o kawę, ciastko lub dobrą książkę. Kolejnym przykładem wygranej zakładu jest pomoc w zakupach lub przy drobnych zabiegach kosmetycznych. 

Jeżeli w grę wchodzą związki, jak myślcie, o co można się założyć z dziewczyną? W tym przypadku wygraną zakładu jest wyręczanie w obowiązkach. To chyba najpopularniejsza forma wygranej. Możemy się jeszcze założyć o wyjście do kina. O co jeszcze możemy się założyć z dziewczyną, jeżeli mieszkamy razem? Oczywiście kto robi śniadanie albo kolację. A jakie są wygrane zakładów z kolegą?

O co można się założyć z kolegą?

Biorąc pod lupę zakład z kolegą i pomysły, o co możemy się założyć, w dużej mierze zależy od tematu zakładu oraz naszej wyobraźni. W zakładzie z kolegą to o co się można założyć, przybiera formę bardziej towarzyską. Wygraną często jest symboliczna rzecz, wyświadczenie małej przysługi jak drobna pomoc czy postawiony drink w klubie. Jak sami widzicie pomysłów, o co możemy się założyć, jest wiele, zależnych od formy zakładu oraz osób, z którymi się zakładamy.

Reklama