O czym pisać z crushem, z chłopakiem i kolegą? Sprawdź mocne tematy

O czym pisać z crushem, z chłopakiem i kolegą (1)

Rozmowy z osobami, które wzbudzają w nas bardzo pozytywne emocje, nie są proste. Jeżeli w kręgu naszych znajomych znajdzie się osoba, która wpadła nam w oko, zaczynamy się stresować i ciężko znaleźć odpowiednie słowa, aby nasza rozmowa była poprowadzona zgodnie z planami. Czasami zdarza się, że powiemy jakąś głupotę, przez co czujemy zażenowanie naszym zachowaniem. 

Nie zawsze mamy do tego powód, ponieważ nasz rozmówca wcale nie odbiera tego aż tak źle. Wiele złych zakończeń tworzy się w naszych głowach. W dzisiejszych czasach dużo łatwiej jest młodzieży pisać wiadomości, ponieważ taka forma rozmowy jest dla nich bezpieczniejsza. Spotkania na żywo dają więcej możliwości nawiązania bliskiej relacji, ponieważ mamy wzrokowy kontakt z rozmówcą. 

Dodatkowo pojawia się problem w sytuacji, kiedy druga osoba się nam podoba. Jak przeprowadzić rozmowę, aby była sensowna oraz wciągnęła dwie strony. Z tego powodu w dzisiejszym artykule przedstawiamy, o czym pisać z crushem, o czym rozmawiać z crushem, o czym pisać z chłopakiem oraz o czym pisać z kolegą. 

Sprawdź również – Przykładowe mocne i osobiste pytania do „Prawda czy wyzwanie” – TOP100

O czym pisać z crushem?

Nastolatkowie przenoszą bardzo dużo rzeczy do internetu. Wielokrotnie w sieci zamieszczają swoje emocje, ponieważ jest im tak łatwiej wyrażać to, co czują oraz łatwiej jest im przekazywać wiele informacji za pomocą komunikatorów internetowych. Wchodzą wtedy na neutralny grunt, dzięki czemu rozmowa dużo lepiej im idzie. 

Nie zawsze jednak wiedzą, jakie tematy wybierać, w sieci pojawiają się pytania, o czym pisać z crushem? Jak poprowadzić rozmowę, aby crush nie zniknął po chwili z komunikatora?

O czym pisać z crushem? To wszystko nie jest takie trudne, ponieważ rozmowę można w pierwszej fazie skierować na neutralny grunt, pytając o codzienne zwykłe czynności, przyzwyczajenia, ulubione rzeczy, gry, zajęcia. W tym momencie wszystko może się bardzo ciekawie rozwinąć, ponieważ zainteresowania są tematem, o którym można pisać godzinami. Pisząc z crushem o naszych pasjach, nawet jeżeli są inne macie szansę na poznanie czegoś nowego. 

Zwłaszcza jeżeli nasz rozmówca jest osobą bardzo ważna dla nas, jego pasje będą interesującym wątkiem dotyczącym jego życia. 

O czym rozmawiać z crushem?

Rozmowa przez telefon czy za pomocą komunikatora zawsze jest prostsza. Jeżeli musimy z kimś porozmawiać twarzą w twarz, niektóre osoby odczuwają pewnego rodzaju stres. Nie każdy jest pewny siebie i wie, jak poprowadzić rozmowę, aby nasz rozmówca był zaciekawiony. 

O czym rozmawiać z crushem? Jak rozpocząć rozmowę, aby osoba, która wpadła nam w oko, z chęcią dołączyła się do rozmowy. 

Takie pytania nie są rzadkością, kiedy nam zależy na kimś, chcemy, aby wszystko było idealne, nawet rozmowa, która powinna być najprostszym zadaniem. 

Z crushem możemy rozmawiać tak naprawdę o wszystkim, na początek jednak należy znaleźć punkt zaczepienia, temat, który go zaciekawi. Podczas spotkania oraz rozmowy z crushem będziecie pewnie się widzieli na neutralnym gruncie, jeżeli będzie to kawiarnia lub restauracja, dobrze będzie się zapytać o jego upodobania kulinarne. Takie tematy bardzo często łączą ludzi, ponieważ dobra kuchnia cieszy każdego.

O czym pisać z crushem, z chłopakiem i kolegą (1)

Jeżeli wiecie coś na temat pasji crusha, możecie rozwinąć wątek, wtedy wasz rozmówca poczuje się ważny. 

Jeżeli widzicie się po raz pierwszy, bardzo ważne jest, aby się przedstawić oraz opowiedzieć coś o sobie. Nie twórzcie tylko kilkugodzinnych historii, kilka słów o waszych zainteresowaniach, co robicie na co dzień. Z crushem możecie także porozmawiać o upodobaniach do gier. Każdy teraz ma swoich faworytów, a świat gamingu jest lubianym tematem. 

Najważniejszą zasadą podczas rozmowy z crushem jest poruszanie neutralnych tematów, nigdy nie bądźcie wścibscy, ponieważ to może bardzo szybko odstraszyć.

Sprawdź również – Najgłupsze i śmieszne pytania do kolegi – przykłady

O czym pisać z chłopakiem?

Rozmowy z chłopakami nie zawsze są proste, ponieważ ich zainteresowania bywają różne, ciężko jest się dobrze wstrzelić. 

Rozpoczynając pisanie z chłopakiem, fajnie jest się zapytać, jak mu minął dzień. Będzie to dobry wstęp do rozpoczęcia rozmowy, ponieważ okażecie w ten sposób zainteresowanie jego życiem oraz tym jak obecnie się czuje. 

O czym pisać z chłopakiem? Rozmowę możecie opierać o tematy związane ze sportem, ponieważ w dzisiejszych czasach bardzo dużo osób uprawia jakąś dyscyplinę lub jest zagorzałym kibicem. W taki sposób wasze wiadomości będą zawierały konkretne informacje, które możecie później wykorzystać. Jeżeli okaże się, że oboje lubicie daną dyscyplinę, możecie się razem wybrać na mecz lub zmierzyć się w zorganizowanym mini turnieju tylko dla was. 

Pisać z chłopakiem możecie także o jego planach na przyszłość, co planuje po zakończeniu nauki lub jak widzi swoją dalszą karierę. Warto wtrącić także wątek dotyczący waszych planów. 

O czym pisać z kolegą?

O czym pisać z kolegą? Tutaj macie wiele możliwości, ponieważ koleżeństwo często jest oparte o bardzo luźne relacje. Możecie ze sobą żartować poprzez przesyłanie śmiesznych memów, możecie wspólnie je także tworzyć. 

Pisząc z kolegą zawsze pamiętając, aby zapytać, jak się czuje, czy u niego wszystko dobrze. Jeżeli potrzebuje wsparcia, zawsze podchodźcie do tego poważnie. Z kolegą możecie także pisać o swoich odczuciach związanych z innymi ludźmi, nie chodzi o obgadywanie, raczej pokazanie swoich własnych emocji. 

Z kolegą możecie pisać także o kuchni, sporcie, pracy, szkole, codziennych sprawach oraz sytuacjach, jakie was spotkały. 

Reklama