Opinie o Columbus Energy – forum, cena instalacji, “oszuści” o co tu chodzi?

columbus energy opinie 2020 forum

Obecnie na rynku istnieje niezliczona ilość marek i producentów, którzy kompleksowo zajmują się zakładaniem instalacji fotowoltaicznych, produkcją paneli i ogniw. W dzisiejszych czasach wybór właściwego producenta, który od A do Z zajmie się montażem paneli fotowoltaicznych jest wbrew pozorom nie łatwym zadaniem. W sieci na forum typu Bankier, oraz wielu innych serwisach pojawiają się różne opinie, które przestrzegają przed firmami i nazywają je takimi frazami, jak „oszuści”, czy „naciągacze”. Wybór właściwego producenta nie jest łatwe, ale w sieci można znaleźć wiele pozytywnych opinii o producentach, którzy są godni polecenia i uczciwi. Jednym z takich firm, który zajmuje się kompleksowo montowaniem instalacji fotowoltaicznych jest JA Solar i Columbus Energy, który z pewnością jest firmą godną zaufania.

Przede wszystkim Columbus Energy SA, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm na Polskim rynku. Firma na przestrzeni wielu lat zrealizowała tysiące projektów, dodatkowo warto wspomnieć o tym, że nie tylko zajmuje się instalacją najwyższej jakości ogniw fotowoltaicznych, ale również oferuje montaż powietrznych pomp ciepła, w tym przypadku chodzi o skandynawską markę o nazwie NIBE. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie pojawiają się opinie w 2020 i 2021 o Columbus Energy na forum Bankier, jaka jest orientacyjna cena instalacji.

Columbus Energy – opinie 2020, forum 

W takim razie, jakie pojawiają się opinie o Columbus Energy w 2020 i 2021 na forum, i dlaczego pojawiają się różne pogłoski o oszustwach związane z usługami fotowoltaicznymi? Warto na wstępie poruszyć fakt, że z usługi przedsiębiorstwa Columbus Energy może skorzystać tak naprawdę każda osoba, która jest w jakimś stopniu zainteresowana pozyskiwaniem czystej, zielonej energii, które pochodzi ze słońca. Columbus Energy SA skupia się na tym, aby docierać do różnych grup m.in. wspiera gospodarstwa domowe, przedsiębiorstwa oraz do gospodarstw rolnych i oferuje przystępne ceny instalacji.

Columbus Energy cieszy się dobrymi opiniami w sieci, ponieważ ma w swojej ofercie kilka wariantów ofert. Pierwszą z nich jest oferta o nazwie „Go Green” – przede wszystkim oferta ta jest oparta na panelach fotowoltaicznych znanej marki Sunport, które są wykonane przy użyciu innowacyjnej technologii „MWT”, w niektórych zestawach typu Full Black oraz inwertera modelu Solis, można osiągnąć moc do 360 Wp. W sieci można również wyczytać informacje o tym, że klient otrzymuje montaż instalacji w 10 dni od momentu, w którym zostały dostarczone wszystkie niezbędne komponenty. Jak można wyczytać na forum pojawiające się opinie, kolejną zaletą tej opcji jest to, że kredytowanie całej inwestycji wynosi z RRSO 4.5%, do tego dochodzi stała rata przez 10 lat oraz nieprzerwany monitoring instalacji.

To, na co warto zwrócić uwagę to całkowity okres gwarancji, który obejmuje tak naprawdę wszystkie podzespoły i wynosi do 15 lat. Opinie na temat oferty Columbus Energy pojawiały w 2020, dlatego w chwili obecnej oferta mogła ulec zmianie i rekomendujemy zapoznanie się z aktualną ofertą na oficjalnej stronie Columbus Energy.

Na forum pojawiały się różne informacje, które są skierowane do klientów biznesowych. Oferta ta cieszyła się pochlebnymi opiniami na forum ze względu na przystępne ceny instalacji. Przede wszystkim instalacja fotowoltaiczna na własność, chodzi tutaj o to, że inwestor ponosi całkowite koszty związane z budową instalacji, w ten sposób przedsiębiorca zyskuje określone finansowanie, które jest dostosowane do potrzeb. Cała inwestycja może być sfinansowana przy wykorzystaniu oferty o nazwie „Leasing na fotowoltaikę”, w tym celu warto zapoznać się z aktualną ofertą Columbus Energy.

Instalacje fotowoltaiczne Columbus Energy cieszą się dobrą opinią na forum Bankier wśród rolników. W tym przypadku ze względu na dość duże zróżnicowanie i kategorię gospodarstw rolnych, Columbus Energy w tym celu podchodzi do klienta w sposób indywidualny oferując przystępne ceny instalacji. Rolnicy korzystający z usług Columbus Energy mogą przyczynić się do tego, że ich koszty za prąd mogą zimniejszych się do 20%, w tym celu warto skontaktować się z przedstawicielami firmy, którzy przedstawią szczegółowo ofertę. W dalszej części pomówimy o pojawiających się oszustwach, co można znaleźć na forum Bankier, i jaka jest cena instalacji fotowoltaicznych.

Columbus Energy SA – cena instalacji

W takim razie, jaka jest cena instalacji Columbus Energy SA? Przede wszystkim na wstępie, warto zaznaczyć to, że na ostateczną cenę instalacji fotowoltaicznej, która oferuje Columbus Energy i wiele innych producentów w tej branży, składa się bardzo duża ilość czynników. W pierwszej kolejności wszystko zależy od formatu instalacji, jakie zostały wykorzystane podzespoły, od użytej technologii i od miejsca – kształt dachu, rodzaj pokrycia.

Przeszukując sieć, forum Bankier oraz różne opinie, niestety nie można dotrzeć do narzędzi, dzięki którym moglibyśmy obliczyć całkowite ceny instalacji fotowoltaicznej, oczywiście w tym celu warto bezpośrednio skontaktować się z przedstawicielami firmy. Pomimo tego, w sieci znajdują się pewne dane, które odzwierciedlają ceny instalacji Columbus Energy pochodzące z przełomu 2020 i 2021. Z pozyskanych danych, można wywnioskować to, że cena instalacji o całkowitej mocy 3.96 kW przy wykorzystaniu oferty „Go Green” wynosi około 27 tys. zł. Korzystając z dostępnych kalkulatorów, cena instalacji na 1kWp to około 7 tys. zł. Oczywiście podkreślamy to, że dane mogą być nieaktualne, a przedstawiamy jedynie dane, które pozyskaliśmy z sieci.

Na podstawie tych danych często w sieci pojawiały się różne opinie dotyczące ceny instalacji, jest to z pewnością temat, który jest poruszany przez wielu klientów. Niekiedy pojawiały się wpisy o oszustwie, ten temat poruszymy w dalszej części wpisu. Oczywiście należy pamiętać o tym, że cena stanowi odzwierciedlenie wysokiej jakości usługi, gwarancji oraz użytych podzespołów. W sieci mimo wszystko pojawiają się opinie wielu zadowolonych klientów, którzy chwalą Columbus Energy SA.

Jeżeli jesteś zainteresowany poznaniem konkretnej ceny instalacji fotowoltaicznej, i opinii, warto skontaktować się z przedstawicielem firmy, który przedstawi szczegóły, i umówi się na wizytę. Columbus Energy posiada w swoim zespole fachowców, którzy opracują dla każdego najkorzystniejsza warunki. Za tak szczegółowe podejście do klienta, Columbus Energy zyskało wiele pozytywnych opinii na forum.

Columbus Energy – Bankier

Bankier to serwis informacyjny, który prowadzi swoją działalność już od 2000 roku. Na portalu Bankier najczęściej publikowane są różne raporty i informacje o kategorii finansowo biznesowej, dzięki tym informacjom użytkownicy mogą z łatwością podejmować różne decyzje o zarządzaniu swoim portfelem. Przede wszystkim główna koncepcja portalu Bankier sprowadza do tego, aby dostarczać swoim użytkownikom wartościowe treści z zakresu inwestowania i zarządzania swoim kontem maklerskim oraz prowadzenia własnej firmy. Columbus Energy to spółka akcyjna, w związku z tym często na Bankier znaleźć można różne informacje na temat przedsiębiorstwa.

Na Bankier można znaleźć informacje o Columbus Energy nawiązujące do podstawowych danych, o tym, jaki posiada akcjonariat, kto sprawuje władzę w firmie, umieszczane są systematycznie wyniki finansowe, znaleźć można również najnowsze komunikaty, które są wydawane przez spółkę Columbus Energy i można również skorzystać z forum Bankier, na którym można dzielić się różnymi opiniami nt. cen instalacji, opiniami pochodzącymi z 2020, i usług. Na forum często pojawiają się anonimowe, nierzetelne informacje o tym, że firma to „oszuści” i „naciągacze”.

Columbus Energy – oszuści i naciągacze? Wyjaśniamy!

Często w sieci można natknąć się na różne opinie, mówiące o tym, że firma to „oszuści”. Na jednym z serwisów dla pracowników znaleźć można nt. Columbus Energy to, że są to „oszuści”, o co tu chodzi? W pierwszej kolejności, warto podkreślić to, że internet jest przepełniony nienawiścią i bardzo często spotkać się można z „hejtem”. W tym przypadku użyte sformułowania „oszuści”, „naciągacze” są jak najbardziej nieprawdziwe, tak naprawdę jest to bardzo często spotykana praktyka, która jest stosowana przez nieuczciwą konkurencją. 

Na wielu portalach informacyjnych można wyczytać wiele pozytywów, które pochodzą od klientów, którzy korzystali z usług tej firmy. W przypadku rzucanych haseł typu „oszuści” i „naciągacze”, warto podkreślić to, że to przeważnie sprzedawcy są postrzegani negatywnie. Columbus Energy to przedsiębiorstwo, które funkcjonuje na rynku już od wielu lat, oferuje wysokiej jakości usługi, realny produkt, który przynosi wiele korzyści. Firma jest notowana na giełdzie, posiada wysoką kapitalizację i wielu inwestorów, którzy zaufali tej firmie. W związku z tym podkreślamy – Columbus Energy to zaufana, godna polecenia firma, zajmująca się instalacjami fotowoltaicznymi, i nie są to „oszuści” i „naciągacze”.

Przede wszystkim z pozyskanych danych znajdujących się w sieci, można wyczytać to, że praca w Columbus Energy cieszy się dobrymi opiniami na forum, przedsiębiorstwo oferuje pokaźną ilość benefitów pozapłacowych.

Reklama