Paulina Chylewska – kim jest, wiek, wzrost, rodzice, dzieci, mąż, wykształcenie, Wikipedia

Paulina Chylewska – kim jest, wiek, wzrost, rodzice, dzieci, mąż, wykształcenie, Wikipedia (2)

Dzisiejszym światem niewątpliwie rządzą media. To one kształtują nasz światopogląd. Ich różnorodność sprawia, że każdy znajduje coś dla siebie. Często za sprawą dziennikarzy i prezenterów, którzy wzbudzają naszą sympatię, zaczynamy chętnie oglądać telewizję. Widzowie nie raz podkreślają, że oglądają program, bo podoba im się prowadzący i jego charyzma albo, że lubią sarkazm i dowcipy dziennikarza czy też spokój i wdzięk, z jakim przekazywane są informacje. Dziennikarze niejednokrotnie stają się twarzą stacji telewizyjnej i zaczynają być rozpoznawalni. 

Tak też stało się w przypadku Pauliny Chylewskiej, która od lat wita się z widzami programów sportowych. W dalszej części artykułu dowiecie się, kim jest Paulina Chylewska, jakie jest nazwisko Pauliny Chylewskiej, odkryjemy także wiek Pauliny. Sprawdzimy jej wykształcenie. Opiszemy jej małżeństwo, dzieci oraz jakie informacje na jej temat podaje Wikipedia. 

Paulina Chylewska – kim jest? 

W naszym kraju jest wiele pięknych i utalentowanych prezenterek telewizyjnych. Do ich grona niewątpliwie zalicza się Paulina Chylewska, która od ponad 20 lat związana jest z telewizją. Na antenie Telewizji Polskiej pierwszy raz pojawiła się w 1996 roku.

Można było zobaczyć ją jako współprowadząca program Rower Błażeja. Następnie Paulina Chylewska przeszła do redakcji sportowej, z którą to związana była do 2008 roku. Prowadziła przeglądy sportowe oraz poranne programy sportowe. Transmitowała najważniejsze wydarzenia sportowe na świecie takie jak Letnie Igrzyska Olimpijskie w Atenach czy Pekinie lub zimowe w Turynie i Soczi. Wszechstronna dziennikarka sprawdziła się także w roli prowadzącej programy informacyjne oraz jako gospodyni programu porannego kawa czy herbata. W 2017 roku Paulina Chylewska rozstała się z Telewizją Polska i rozpoczęła współpracę z Telewizją Polsat, w której wróciła do roli prezenterki sportowej.

Sprawdź również –Aleksandra Michael – kim jest, wiek, wzrost, córka, partner, Wikipedia

Paulina Chylewska – wiek, wzrost 

Wiele osób pamięta występy Pauliny Chylewskiej w tańcu z gwiazdami, w którym to zaprezentowała nienaganną figurę i długie zgrabne nogi, które niewątpliwie są dużym atutem dziennikarki. Ma 170 cm wzrostu i waży zaledwie 55 kg, przez co Paulina Chylewska sprawia wrażenie zmysłowej, eterycznej kobietą. Dziennikarka nie kryje także swojego wieku i otwarcie przyznaje, że ma 44 lata. Szczerość i naturalność Pauliny Chylewskiej sprawia, że posiada ono spore grono fanów 

Paulina Chylewska – pierwszy mąż 

Paulina Chylewska z całą pewnością jest jedną z tych osób, które cenią sobie prywatność i intymność rodzinną. Mężem Pauliny Chylewskiej jest Marcin Feddek. Mężczyzna jest miłośnikiem piłki nożnej i dziennikarzem sportowym od lat związanym z Polsatem. Małżonkowie poznali się jeszcze w czasach szkolnych, choć Paulina Chylewska w jednym z wywiadów przyznała, że mąż nie zawrócił jej w głowie. Jednak okazało się, że są sobie pisani i w 2003 roku para wzięła ślub. Para od lat tworzy szczęśliwy związek. 

Sprawdź również – Paulina Gałązka – kim jest, wiek, wzrost, siostra, mąż, dzieci, Wikipedia

Paulina Chylewska – rodzice 

Paulina Chylewska spędziła dzieciństwo i młodość w Bydgoszczy. Jest córką Ireny i Andrzeja Chylewskich. Dziennikarka nie raz opowiadała, że tata był stanowczy i surowy a jego pragnienie posiadania syna przejawiało się w wychowaniu Pauliny, natomiast mama jest bardzo elegancką i zadbaną kobietą. Rodzice od dziecka zaszczepili w niej miłość do sportu. Paulina Chylewska jako dziecko spędzała dużo czasu na boisku, grając z ojcem w piłkę nożną. Dziennikarka ma młodszego brata, jednak jak sama podkreśla, bardzo się od siebie różnią. 

Paulina Chylewska – dzieci

 Dziennikarka wiedzie bardzo udane życie rodzinne i wraz ze swoim mężem wychowuje dwie córki. Pierwszą z nich Lenę Paulina Chylewska urodziła w 2007. Kilka lat później media obiegła wiadomość, że Paulina Chylewska spodziewa się drugiego dziecka i tak w 2011 roku na świat przyszła druga córka Nina. W jednym z wywiadów Paulina Chylewska powiedziała, że w babskim domu żyje im się dobrze.

Paulina Chylewska – wykształcenie 

Pomimo że Paulinie Chylewskiej zawsze towarzyszył sport, początkowo zdecydowała się na inną drogę kariery zawodowej. Po zakończeniu liceum rozpoczęła studia na Uniwersytet Warszawski. Paulina Chylewska ukończyła Wydział Prawa i Administracji z tytułem magistra, jednak nie pracowała nigdy w zawodzie. Paulina Chylewska od początku swojej drogi zawodowej związana jest z mediami. 

Paulina Chylewska – Wikipedia 

Należy podkreślić, że Wikipedia to jedna z najczęściej używanych wyszukiwarek w internecie. Znajdują się w niej informacje praktycznie na każdy temat. Czy w Wikipedii odnajdziemy Paulinę Chylewską? Odpowiedź brzmi tak. Można przeczytać o jej osiągnięciach telewizyjnych. Jednak jeżeli interesuje Cię Paulina Chylewska prywatnie to raczej zbyt dużo informacji nie znajdziesz

Reklama