W jaki sposób poderwać chłopaka? Słodkie i śmieszne teksty na podryw chłopaka

W jaki sposób poderwać chłopaka Słodkie i śmieszne teksty na podryw chłopaka (1)

Czasy się zmieniają a wraz z nimi podejście do wielu rzeczy. Tak samo jest w kwestii postrzegania miłości. Kiedyś na randkę szło się z przyzwoitką, a młodzi mogli zamieszkać razem dopiero po ślubie. Był okres poznania się, narzeczeństwa, ślub cywilny a potem kościelny. Młody musiał prosić ojca o rękę wybranki, a młoda wnosiła posag i wiano. 

Choć świat poszedł do przodu to rozterki i emocje towarzyszące związkom pozostały takie same. Teraz nikogo nie dziwi, że to dziewczyna robi pierwszy krok, przejmuje inicjatywę o zaczyna związek. Także mężczyźni stali się w tej kwestii mniej konserwatywni i dają się zdobywać.  Zatem jak zdobyć ukochanym albo sprawić żeby spojrzał na mnie. Opiszemy parę sposobów zwrócenia na siebie uwagi.

W jaki sposób poderwać chłopaka?

Odwieczne pytanie, jak zrobić żeby mnie pokochał chłopak? Najważniejsza kwestia to wiek wybranka bo każdy etap w życiu rządzi się swoimi prawami i nie na wszystkich podziała to samo. Jeśli go znasz i chodzicie razem do szkoły albo na zajęcia pozalekcyjne to masz sprawę ułatwioną, bo bez problemu znajdziesz wspólny temat do rozmowy. Jeżeli lubicie to samo to rozmowa przebiegnie gładko natomiast jeżeli nie to dobrze abyś zgłębiła wiedzę na tematy które go interesują. Poproś o pomoc w jakiejś sprawie a potem pochwał jego działanie. Powiedz że jest mądry, silny, przystojny, mężczyźni wbrew pozorom lubią komplementy. 

Aby podkreślić jego męskość daj sobie pomóc niech będzie niczym „rycerz na białym koniu”.

Gdy nie znasz ale bardzo Ci się podoba to dobrym wyjściem jest przypadkowe spotkanie, oczywiście tylko z nazwy przypadkowe. Możesz potknąć się przy nim, czy upuścić jakąś rzecz a na pewno ruszy Ci na ratunek i wtedy ty pokażesz mu jakim jest bohaterem. Nie bój się zrobić pierwszego kroku i walcz bo w miłości wszystkie chwyty są dozwolone.

Sprawdź również – Przykładowe mocne i osobiste pytania do „Prawda czy wyzwanie” – TOP100

Teksty jak poderwać chłopaka

Gdy już się odważysz zagadać, to co wtedy masz  powiedzieć? A to zależy od sytuacji i waszych wzajemnych stosunków. Jeżeli nie znasz chłopaka to możesz udać, że pomyliłaś go z kimś innym 

„Cześć Jacek, a przepraszam pomyliłam się, on jest wyższy albo przystojniejszy!” Czekam tu na Ciebie godzinami, a nie to nie ma Ciebie a  gwarantuje, że każdy chłopak na to zareaguje. Początkowo zdenerwuje się ale koniec końców będzie chciał Ci udowodnić, że się mylisz. 

Można powiedzieć też „Widziałam jak na mnie patrzysz więc podeszłam żebyś mnie lepiej widział” albo coś w stylu „już wpadłam Ci w oko? Czy mam jeszcze parę razy przejść”. Na początku na pewno go rozśmieszysz ale także zaintrygujesz, a o to chodzi żeby, zaciekawić sobą chłopaka. 

Można powiecie także trochę zuchwale żeby dotknąć jego ego „Ej słabo a mówili, że jesteś jak Herkules”, „ Ale tańczysz prąd cię poraził?”. W dalszej części wpisu przedstawimy nie tylko teksty na podryw chłopaka, ale wymienimy te wersje słodkie, które z pewnością przypadną do gustu nie jednej osobie.

Słodkie teksty na podryw chłopaka

“Bolało… kiedy spadłeś z nieba czy Jesteś taki słodki, że nawet wedel przy tobie wymięka!” Niby banalne ale raz powodował uśmiech na twarzy rozmówcy. 

Często takie właśnie powiedzenia przełamują pierwsze lody i rozluźniają atmosferę bo jeśli powiemy „ Daj telefon wpisze numer do Twojej przyszłej żony” czy „ Coś mi wpadło do oka, a nie to tylko Ty”, „Zimno Ci? mogę zostać Twoim grzejnikiem”, to nie sposób nie być miłym. Śniłeś mi się w nocy a chcesz wiedzieć jak? „ Wracasz ze mną do domu? bo mój tato powiedział, że chce poznać przyszłego zięcia”  „ Miałam zostać starą panną ale jak patrzę na Ciebie to chyba zmienię zdanie”„ Nie muszę już pić bo Ty uderzyłeś mi do głowy”. Po takim powiedzonku nawet najpoważniejszy chłopak zwróci na ciebie uwagę, i na pewno zapamięta to spotkanie.

Sprawdź również – Najlepsze wyzwania do butelki – TOP10

Śmieszne teksty na podryw chłopaka.

Można też wrócić jego uwagę swoim poczuciem humoru, zwłaszcza jeżeli także jest wesołą osobą. Rzucić od niechcenia coś typu „Czy tu jest tak gorąco, czy to ty podgrzewacz atmosferę” albo „mogę zrobić zdjęcie? Żeby Mikołaj wiedział co chce pod choinkę”, „Wiesz co kocham słodycze a Ty jesteś słodki”.

A jeżeli powiesz mu tak: „ jesteś może ratownikiem? Bo tonę w Twoim spojrzeniu” lub „Wzywam policję bo ukradłeś mi serce”, „ Potrzebuje strażaków bo tak mnie rozpaliłeś”, „ Czy tu jest tak gorąco, czy to żar Twojego spojrzenia” sprawdzi się także „ Twoje imię to Google? bo masz wszystko czego szukam” i „ Czy nie bolą Cię nogi? bo cały dzień chodzisz mi po głowie” a może „W skali 1 do 10 daje Ci 9 bo brakuje Ci tylko mnie”, „ Jesteś jak zapalenie płuc, zapierasz dech w piersiach”„ Masz w kieszeni magnez, że tak mnie przyciągasz?”, „ Masz dziewczynę? a czekaj przecież siedzę przed Tobą”. „ Zawsze jesteś taki elegancki czy to dla mnie się tak wystroiłeś” „ Można też trochę frywolnie zagadnąć chłopaka „ Podobno lubisz szybką jazdę? ja nie mam hamulców”, „ Lubisz owoce? spójrz na moje melony” „.

Mamy nadzieję, że uda się te śmieszne, i słodkie teksty na podryw chłopaka wdrożyć w życie i wyniknie coś z tego wyjątkowego. Życzymy udanych wzlotów!

Reklama