Honorata Witańska – kim jest, wiek, wzrost, rodzina, Instagram, Wikipedia

Honorata Witańska - kim jest, wiek, wzrost, rodzina, Instagram, Wikipedia (1)

Honorata Witańska gości na ekranach telewizyjnych i cieszy się coraz to większą popularnością. Aktorka znana jest m.in. z serialu Barwy Szczęścia, czy Policjanci i Policjantki. Kim jest, jaki jest jej wiek, ile ma lat, jaki ma wzrost, czy ma rodzinę, czy ma Instagrama, co mówi o niej Wikipedia – takie pytania są często wyszukiwane przez Internautów, dlatego też postanowiliśmy na nie odpowiedzieć.

Honorata Witańska – kim jest? 

Kim jest Honorata Witańska? To aktorka teatralna i filmowa, która wyróżnia się świetną energią i wspaniałą grą aktorską. Honorata urodziła się w Tychach. Uczęszczała do krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończyła w 2008 roku. Oprócz tego aktorka ukończyła studia teatralne w Nowym Yorku. Kim jest prywatnie Honorata Witańska? To przede wszystkim, ciepła, pozytywna osoba, która uwielbia sport, siłownię i adrenalinę. Interesuje się motoryzacją. Niegdyś jeździła motocyklem, jednak jak sama przyznała, nie jest to bezpieczna forma transportu i motocykl zastąpiła sportowym samochodem. 

Z wywiadów można wywnioskować, że należy do silnych i niezależnych kobiet. Aktorka twierdzi, że zawsze musi być fizycznie przygotowana na trudną rolę, wymagającą sprawności, dlatego też stara się na co dzień mieć w swoim życiu sport. Aktorka od dłuższego czasu gra Karolinę Rachwał w Policjantach i Policjantkach. Ta rola wymaga od niej dobrej kondycji. Aktorka nie ma jednak żadnych problemów w stawianych jej zadaniach na planie serialu. Rolą Karoliny zyskała sympatię wielu widzów. Jaki jest wiek aktorki, ile ma lat i jaki jest jej wzrost? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Sprawdź również – Jan Monczka – kim jest, wiek, żona, rodzina, dzieci, Wikipedia

Honorata Witańska – wiek

Jaki wiek ma Honorata Witańska? Ile ma lat? Aktorka urodziła się 14 grudnia 1984 roku w Tychach. Na dzień dzisiejszy ma 38 lat. Niektórzy internauci twierdzą, że aktorka wygląda na o wiele młodszą kobietę. Bycie w ruchu zapewne ma w tym swój udział. Być może to także sprawa genów? 

Honorata Witańska – wzrost

Niektórzy z fanów Witańskiej zadają pytanie – jakiego wzrostu jest Honorata Witańska. To bardzo często pojawiające się pytanie tuż po pytaniu o wiek i rodzinę aktorki. Aktorka ma 1,67 wzrostu. Poniżej dowiesz się, czy Witańska ma rodzinę, męża i dzieci.

Honorata Witańska – rodzina

Honorata Witańska chętnie dzieli się zdjęciami ze swojego życia prywatnego na swoich social mediach. Rzadko jednak możemy tam zobaczyć jakiegoś mężczyznę. Jak się okazuje Witańska jest singielką, nie założyła jeszcze rodziny i nie wiemy, czy planuje ją założyć. Jeśli chodzi o życie emocjonalne aktorka pozostaje powściągliwa w udzielaniu jakichkolwiek informacji w tym temacie. Aktorka ceni swoją rodzinę i przyjaciół, jednak wciąż czeka na swoją drugą połówkę, która wypełni jej serce.

Sprawdź również – Katarzyna Wajda – kim jest, wiek, wzrost, mąż, Matthew Wajda, rodzice, dzieci

Honorata Witańska – Instagram

Czy Honorata Witańska ma Instagrama? Tak! Możecie znaleźć ją pod nazwą @honaratawitanska. Aktorka dzieli się na Instagramie zdjęciami zarówno z planu zdjęciowego, jak i z życia prywatnego. Widnieją tam kadry ze ścianek, wakacji, spotkań z przyjaciółmi, czy siłowni. Witańska prezentuje tam swoją piękną urodę, a także sylwetkę, którą zawdzięcza swojemu samozaparciu w treningach na siłowni. Zdjęcia aktorki na Instagramie mają mnóstwo polubień i wiele pozytywnych komentarzy. Widać, że Honorata ma ogromną rzeszę swoich fanów. To zapewne napędza ją do udostępniania kolejnych postów. Wiesz już, czy aktorka ma rodzinę, czy ma Instagrama, czas dowiedzieć się, co mówi o niej Wikipedia.

Honorata Witańska – Wikipedia

Na Wikipedii można znaleźć sylwetkę Honoraty Witańskiej, jednak zdecydowanie więcej informacji znajduje się na innych portalach. Na Wikipedii w skrótowej formie zawarty jest życiorys aktorki. Wymienione zostały szkoły, w jakich uczyła się Witańska. Wspomniano także o jej najważniejszych rolach teatralnych. Witańska grała m.in. w teatrze w Radomiu, a także w Warszawie. Kolejny akapit dotyczy filmografii. Pozycji nie ma zbyt wiele, jednak pojawiają się tam te, które przyniosły jej ogromną rozpoznawalność i dały możliwość rozwoju kariery. Pierwszą rolą serialową była rola Magdy Zwoleńskiej w Barwach Szczęścia. Aktorka rozpoczęła przygodę z tą postacią w 2007 roku. Grała wiele ról epizodycznych. Aktualnie często widnieje na ekranie serialu Policjanci i policjantki. Występuje także w Pierwszej Miłości jako Marta Andruszkiewicz. Na Wikipedii wspomniano także o jej roli dubbingowej w Dziewczynach Cheetah: Jeden Świat.

Reklama