Kontrowersyjny Ziemowit „Piast” Kossakowski – kim jest, wiek, wzrost, Wikipedia, TVP

Ziemowit „Piast” Kossakowski – kim jest, wiek, wzrost, Wikipedia, TVP

Obecnie żyjemy w czasach, w których pojawia się niezliczona ilość nowych nazwisk, które zyskują w dość szybkim tempie rozgłos i popularność w sieci i na mediach społecznościowych. Nic w tym dziwnego, ponieważ w pewnym sensie część z nas uwielbia interesować się życiem prywatnym takich osób. Na łamach naszego serwisu skupiliśmy już swoją uwagę na takich osobach, jak Josef Bratan, DaChoyce, Rafał Zaorski, Adrian Nowak z Żalna, Alberto Simao czy chociażby Damian Zduńczyk „Stifler” z Ekipy z Warszawy. Każda z nich ma bogatą historię, które opiewa na różnych kontrowersjach. My za to w dzisiejszym artykule skupimy swoją uwagę na Ziemowicie „Piast” Kossakowskim, który zabłysnął w TVP i na Prime Show MMA podczas walki z Jasiem Kapelą.

Sprawdź również kategorię „Rozrywka” i poznaj historię wielu ciekawych celebrytów i gwiazd Polskiego Show Biznesu!

Kto to Ziemowit „Piast” Kossakowski i kim dokładnie jest ta kontrowersyjna postać, która pojawiła się na bardzo popularnej gali Prime Show MMA włodarza Don Kasjo? W pierwszej kolejności warto wspomnieć słów kilka o tym, czym dokładnie jest gala sztuk walki Prime Show MMA, w której uczestniczył Ziemowit Kossakowski, który walczył z Jasiem Kapelą. Przede wszystkim Prime Show MMA zrodziło się dzięki prekursorowi tej branży – Fame MMA, która organizuje walki Freak Fight, czyli zaprasza m.in. celebrytów, gwiazdy Internetu i social media takich, jak np.: Ziemowit Kossakowski.

Nic w tym dziwnego, że takie postacie zyskują dużą popularność, zarówno przed jak i po uczestnictwie w takich galach. Prime Show MMA przyciąga wielu fanów i generują wysoką oglądalność i zyski, które w efekcie przekładają się na generowaniu różnych zapytań w sieci, a do takich zaliczyć można m.in. kwestie odnoszące się do postaci i sylwetki Ziemowita „Piast” Kossakowskiego. Najczęściej pytania odnoszą się do jego wieku, tego ile mat i jaka jest jego data urodzenia, oraz aspekty fizyczne czyli wzrost i waga. To właśnie na tej podstawie można w pewnym sensie ocenić predyspozycje i zestawić z konkurentem, a w tym przypadku jest nim Jaś Kapela.

Poza zapytaniami o wiek, wzrost i wagę, wiele osób zastanawia się nad tym, co można znaleźć o Ziemowicie Kossakowskim na takich platformach, jak Wikipedia . Przygotowując poniższy wpis dołożyliśmy wszelkich starań, aby zaspokoić waszą ciekawość w tej kwestii i odpowiedzieć szczegółowo na te wszystkie pojawiające się zapytania.

Kto to Ziemowit Kossakowski – kim jest?

W takim razie, kto to Ziemowit „Piast” Kossakowski, kim jest ta interesująca i kontrowersyjna postać, która zadebiutowała na gali Prime Show MMA, jaki jest jego wiek i wzrost, co mówi o nim Wikipedia? Przede wszystkim historia Ziemowita Kossakowskiego jest niezwykle obszerna i ciężko w skrócie opisać to, kim jest ta barwna postać, która zabłysnęła również w TVP. Wbrew pozorom to właśnie pytanie o to, kim jest Ziemowit Kossakowski generuje najwięcej zapytań w sieci, nic w tym dziwnego. Żyjemy w czasach, w których naturalnym zjawiskiem jest fakt interesowania się życiem prywatnym takich osób.

Przechodząc do sedna, w odpowiedzi na pytanie, kto to jest Ziemowit Kossakowski, warto cofnąć się kilka lat wstecz. Przede wszystkim Ziemowit Kossakowski w początkowych latach swojej kariery próbował swoich sił, jako YouTuber nagrywający tym samym różne filmiki i publikując je na platformie. Po upływie kilku lat Ziemowit Kossakowski podjął się pracy w telewizji polskiej, czyli w TVP. Już samo to może Was z pewnością zdziwić, jak uczestnik walk Freak Fight pracował w renomowanej i szanującej się telewizji polskiej TVP? 

W tym przypadku, jak podaje Wikipedia, ciekawostką jest to, że Ziemowit Kossakowski nie pracował w TVP zbyt długo, bowiem wynikł pewien konflikt między jego przełożonymi, a nim samym. O całej sprawie związanej z TVP poświęciliśmy osobny temat, w związku z tym zapraszamy do zapoznania się z innymi kwestiami i poznaniu jego dokładnej sylwetki i warunków fizycznych, czyli wieku, tego ile ma lat, wzrostu i wagi.

To kim jest Ziemowit Kossakowski z pewnością wiedzą jego współpracownicy oraz dziennikarze, którzy przeprowadzali z nim dość ciekawe i kontrowersyjne wywiady. Kto to Ziemowit Kossakowski, który pracował w TVP i walczył w Prime Show MMA? Ciekawostką jest również fakt, który odnosi się do tego, że Ziemowit Kossakowski w trakcie wywiadów nie znał umiaru i nie potrafił trzymać języka za zębami. W serwisie YouTube znaleźć można masę wywiadów z jego udziałem na kanale „Piast.tv”. Poza kontrowersyjnymi i niezbyt przyjemnymi wywiadami dla samego autora, Ziemowit Kossakowski z pewnością zabłysnął również w trakcie rozmowy z Bronisławem Komorowskim, w którym zapytał on o kwestię związaną z emigracją Polaków oraz odniósł się również do kontaktów, które rzekomo miał z członkami KGB.

Jak widać, to kim jest Ziemowit „Piast” Kossakowski można opisać, jako osobę, która nie boi się ryzyka i konsekwencji swoich czynów. Mimo, że Ziemowit Kossakowski pracował zaledwie półtora roku w TVP podjął się pracy u nowego pracodawcy i piastuje stanowisko reportera na jednym z portali „Życie Stolic”. Z pewnością może Was zdziwić fakt, że niegdyś 16 listopada 2014 roku kandydował w wyborach samorządowych z listy partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość, jednak nie uzyskał odpowiedniej liczby głosów.

Ziemowit „Piast” Kossakowski – kim jest, wiek, wzrost, Wikipedia, TVP

W związku z tym odpowiadając na to, kto to jest Ziemowit „Piast” Kossakowski, można podsumować go, jako ambitny człowiek, który nie boi się ryzyka i wymawianych słów, samo to, że niegdyś pracował jako dziennikarz TVP i walczył w Prime Show MMA dużo może o nim świadczyć. Zatem poznaliśmy historię Ziemowita Kossakowskiego, czas sprawdzić jego wiek i to ile ma lat.

Ziemowit „Piast” Kossakowski – wiek, data urodzenia

Zyskujący Ziemowit Kossakowski na coraz to większym rozgłosie i popularności sprawia, że gromadzi on coraz to szersze grono fanów na Instagramie i Facebooku, którzy zaczynają się interesować jego życiem prywatnym i tym, jaki jest jego wiek, ile ma lat i jaka jest jego data urodzenia. Przede wszystkim może Was to zdziwić, ale tego rodzaju pytania należą do jednych z najpopularniejszych pytań, które są zadawane przez użytkowników i naszych czytelników.

Może Was zdziwić fakt, że przystępując do walki Ziemowit Kossakowski był o dziesięć lat młodszy od swojego oponenta Jasia Kapeli. W związku z tym, w jakim wieku jest Ziemowit Kossakowski? Na podstawie przeprowadzonej analizy i danych, które udało nam się uzyskać z nieoficjalnych źródeł, data urodzenia Ziemowita Kossakowskiego to 10 marzec 1994 roku i w chwili obecnej ma on 28 lat. W związku z tym, jak na tak młody wiek, można wskazać, że jest to dosyć barwna postać, która potrafi zrobić szum i wzbudzić wokół własnej osoby zainteresowanie.

Ziemowit Kossakowski – wzrost

Kolejnym dość chętnie zadawanym pytaniem jest pytanie o wzrost i wagę Ziemowita Kossakowskiego. Przede wszystkim popularne gale sztuk walki, czyli Prime Show MMA, czy Fame MMA charakteryzują się tym, że można obstawiać zakłady na określone walki. Naturalną koleją rzeczy zatem staje się zapytanie o predyspozycje fizyczne danej osoby, która bierze udział w walce, a w tym przypadku pada pytanie o wzrost i wagę Ziemowita Kossakowskiego.

Zatem jakiego wzrostu jest Ziemowit Kossakowski, który walczył z Jasiem Kapelą? Na podstawie statystyk, które udostępniła federacja Prime Show MMA wskazuje się , że celebryta i gwiazda Ziemowit Kossakowski ma 183 centymetry wzrostu. Jest zatem zdecydowanie wyższy od swojego rywala Jasia Kapeli, co w pewnym sensie dawało mu przewagę nad nim. W kolejnej części wpisu sprawdzimy, czy waga Ziemowita Kossakowskiego jest adekwatna do wzrostu i wieku.

Ziemowit Kossakowski – jaka waga?

Do tej pory ustaliliśmy to, że Ziemowit Kossakowski ma 28 lat, 183 centymetrów wzrostu, zatem pada pytanie o to, jaka jest jego waga? Waga wbrew pozorom jest niezwykle kluczową kwestią jeżeli chodzi o uczestnictwo w walkach MMA. Dzięki odpowiedniej wadze można wyprowadzać precyzyjniejsze ciosy, z kolei kondycja fizyczna jest na o wiele lepszym poziomie.

Jak jest w przypadku Ziemowita Kossakowskiego, jaka jest jego waga? Na podstawie zebranych statystyk wskazuje się, że waga Ziemowita Kossakowskiego wynosi 70 kilogramów. Jak na taki wzrost i wiek nie jest to optymalna wartość.

Ziemowit Kossakowski – dziewczyna

Życie prywatne popularnych osób jest zazwyczaj najgłośniejszym tematem w mediach społecznościowych, czy na serwisach plotkarskich. W związku z tym nie zdziwi Was fakt i pytanie o to, czy Ziemowit Kossakowski ma dziewczynę. W tym celu dokonaliśmy dogłębnej analizy jego profili m.in. na Instagramie i Facebooku, być może gdzieś była wzmianka o tym, kim jest jego dziewczyna, czy w ogóle jest w jakimś związku.

Ziemowit „Piast” Kossakowski – kim jest, wiek, wzrost, Wikipedia, TVP

Pomimo czasochłonnej analizy nie dotarliśmy do jakiekolwiek wzmianki o tym, kim jest jego dziewczyna i czy w ogóle jest w jakimś związku, natomiast udało nam się ustalić to, że Ziemowit Kossakowski niechętnie dzieli się wzmiankami o swoim życiu prywatnym, dodatkowo nie udało nam się zlokalizować jakichkolwiek zdjęć, które wskazywałyby, czy ma dziewczynę.

Ziemowit Kossakowski – Wikipedia

Wikipedia to platforma, która zawiera obszerną bibliotekę informacyjną i znaleźć na niej można praktycznie każdą informację o określonej osobie i nie tylko. Zatem, czy Ziemowit Kossakowski widnieje na platformie Wikipedia, jeżeli tak to co znajdziemy o nim? W tym przypadku również poświęciliśmy mnóstwo czasu nad analizą portalu Wikipedia, jednak bezskutecznie. Jeżeli chodzi o to, czy Wikipedia ma jakiekolwiek informacje o Ziemowicie Kossakowski to musimy Was rozczarować, ale pojawiają się jedynie niezwykle drobne informacje o tej osobie. Z kolei Wikipedia nie opisuje tej barwnej postaci, choć wydaje nam się, że jest to zaledwie kwestia tygodni zanim ktoś skusi się na stworzenie opisu tej postaci.

Tak, jak już wspomnieliśmy wyżej, na Wikipedia znaleźć można kwestię odnoszącą się do tego, że Ziemowit Kossakowski ma walczyć z Jasiem Kapelą na Prime Show MMA, dodatkowo pojawia się wpis o tym, że pracował niegdyś dla telewizji polskiej TVP, a dokładny opis jego kariery przedstawiamy poniżej.

Ziemowit Kossakowski – o co chodzi z TVP?

O co tak naprawdę chodziło w skandalu między TVP a Ziemowitem „Piast” Kossakowskim? Główne turbulencje, jakie miały miejsce w 2016 roku pomiędzy włodarzami telewizji polskiej TVP, a dziennikarzem Ziemowitem Kossakowskim odnosiły się do rzetelności wykonywanych przez niego materiałów.

Ziemowit „Piast” Kossakowski – kim jest, wiek, wzrost, Wikipedia, TVP

Głównym powodem zwolnienia z TVP i zakończenia tym samym jego kariery z telewizją polską było to, że złamał on świętą, jak na tę branżę zasadę i kodeks etyki dziennikarskiej TVP. Wszystko to za sprawą kontrowersyjnej wypowiedzi o protestujących w tamtych czasach lekarzach i pielęgniarkach. Nic w tym dziwnego nie ma, ponieważ wcześniej wskazaliśmy to, że Ziemowit Kossakowski lubi ryzyko i nie przebiera w wypowiadanych przez siebie słowach nawet w takich miejscach, jak telewizja polska TVP.

Reklama