Little Alchemy – co to za gra? Opinie i recenzja

Little Alchemy – co to za gra? Opinie i recenzja

Z pewnością większość z was słyszała opinie o grze Little Alchemy, jednak nie miała przyjemności zagrać w nią. Zapewne interesuje was co to za gra, która w tak szybkim czasie zyskała olbrzymią popularność? Little Alchemy należy do tych gier, które już na samym początku zachwycają swoją prostotą. Jeżeli należycie do tych osób, które są niebanalnymi miłośnikami trudnych łamigłówek, to warto dodać ten tytuł do swojej biblioteczki. Little Alchemy to bardzo popularna łamigłówka na urządzenia mobilne, obsługuje ją systemy IOS oraz Android. Można również Little Alchemy grać na urządzenia stacjonarnych za pośrednictwem odpowiednich przeglądarek Internetowych. W dalszej części wpisu dowiesz się, czym jest Little Alchemy gra łamigłówka po polsku, oraz jakie można znaleźć opinie o tej grze.

Little Alchemy – gra łamigłówka

Rozpoczynając swoją łamigłówkową przygodę w Little Alchemy, zaczyna się od posiada czterech elementów. Gra łamigłówka ma swoją koncepcję polegającą na tym, aby stworzyć maksymalną ilość, przeróżnych kombinacji, zaczynając właśnie o tych podstawowych elementów.

Główne elementy, jakie otrzymuje się na początku gry Little Alchemy są:

  • Ziemia.
  • Ogień.
  • Woda.
  • Powietrze.

W trakcie transformacji fantów na planszy po lewej stronie znajduje się miejsce, w którym tworzymy nowe elementy. Obecnie autorzy oferują nam możliwość stworzenia, aż 530 różnych elementów czy obiektów. Osobiście gra na tyle mnie pochłonęła, że udało mi się odkryć około 200 różnych fantów. Oczywiście, na tej liczbie nie zakończę przygody z grą łamigłówką Little Alchemy, ponieważ jest ona niezwykle wciągająca. Dodatkowo, jeżeli jesteście osobami, które lubią chwalić się rzeczami, jakie się osiągnęło w tej grze łamigłówce, to wystarczy zrobić print screena, kiedy gra jest włączona. Oczywiście możecie w odpowiednich miejscach na Facebooku systematycznie umieszczać takie informacje, dzieląc się przy tym swoimi opiniami.

Sprawdź również – Jak zrobić życie w Little Alchemy? Podpowiadamy

Zdarzają się też takie sytuacje, w których jako gracz mogłeś utknąć w pewnej fazie rozgrywki gry łamigłówki Little ALchemy, dlatego autorzy przygotowali w tej sytuacji pewne podpowiedzi, dzięki którym można łatwiej pokonywać dalsze etapy. Oczywiście ta gra łamigłówka Little Alchemy nie należy do tych łatwych gier, więc należy być tutaj przygotowanym na dość duży poziom trudności. Z pewnością Little Alchemy będzie tą grą , którą będziecie mile wspominać a nad samą grą spędzicie wiele godzin. Oprawa wizualna gry łamigłówki Little Alchemy, jest bardzo minimalistyczna, chociaż mimo wszystko w tym przypadku im prościej tym lepiej.

Little Alchemy – po polsku

Ta gra mobilna zasłużyła sobie na tak olbrzymią popularność dzięki całej mechanice, dodatkowo Little Alchemy jest po polsku, dzięki temu zyskuje wiele pozytywnych opinii. W momencie kiedy przechodzi się przez różne etapy, gracze otrzymują dość duże zestawy przeróżnych elementów. Dzięki mechanice te elementy możemy łączyć w różnych konfiguracjach. Po odpowiedniej kombinacji otrzymuje się różne obiekty, czy przedmioty, z kolei jeżeli udało się stworzyć prawidłową formułę, to zostanie w dalszej części uwzględnione w dostępnej liście rozważanych kombinacji. Little Alchemy, gra łamigłówka po polsku oferuje graczom wiele godzin gry zapewniając różne logiczne układni, czy łamigłówki.

Po aktywacji Little Alchemy na głównym ekranie pojawia się wolna przestrzeń oraz tablica z różnymi elementami, która znajduje się po prawej stronie. Little Alchemy jest po polsku, więc w tym przypadku wszystko jest dokładnie opisane jak krok po kroku przechodzić dalej. Głównym zadaniem gracza Little Alchemy jest to, aby przeciągnąć wybrane przez siebie elementy na wolną przestrzeń i stworzyć różne przedmioty. Z każdym kolejnym etapem rozgrywki, cała baza nowych substancji, czy przedmiotów powiększa się.

Little Alchemy – opinie

Little Alchemy zyskuje w sieci wiele pozytywnych opinii, głównie dzięki temu, że stale się rozwija i dodaje systematycznie aktualizacje. Dodatkowo Little Alchemy, jako gra łamigłówka oferuje graczom niezliczoną ilość różnych, logicznych faz, dzięki czemu gracz nigdy się nie nudzi. Ciekawostką jest również fakt, że spośród dostępnych konfiguracji w Little Alchemy, może stworzyć nie tylko substancje, czy przedmioty, ale i również zjawiska naturalne. Jednym z takich ciekawych przykładów jest połączenie ognia z niebem, w ten sposób powstaje słońce. Reasumując gra łamigłówka Little Alchemy opiera się nie tylko na podstawowej znajomości interakcji różnych materiałów, czy substancji, ale przede wszystkim kreuje logiczne myślenie graczy, dlatego zyskuje taką popularność i pozytywne opinie.

Reklama