Media Expert – sprawdzamy zarobki doradcy klienta w 2021

Media Expert - sprawdzamy zarobki doradcy klienta w 2021

Media Expert to jeden z najpopularniejszych sklepów zajmujących się elektroniką. To tam zazwyczaj kupujemy urządzenia elektroniczne do funkcjonowania domu, bądź do codziennego użytku. Jeżeli zastanawiasz się nad pracą właśnie w tym sklepie, dziś pokażemy Ci, jakie pojawiają się zarobki w Media Expert doradcy klienta w roku 2021. Oczywiście doradcy klienta w Media Expert nie są upubliczniane w Internecie, jednak takich informacji możemy dowiedzieć się od osób tam pracujących i opinii. Na początku firma oferuje każdemu pracownikowi najniższą krajową, tak przynajmniej wynika z informacji pojawiających się na forum. W sklepie elektronicznym można zająć jednak wiele stanowisk pracy, jak doradca klienta, kasjer, czy pracownik magazynu.

W zależności od efektów pracy, stanowiska, a także zaangażowania w wykonywane zadania, zarobki miesięczne w 2021 mogą sięgać nawet 6 tysięcy. Jest to naprawdę spora suma, za którą nie wymaga się dużego doświadczenia, jedynie rzetelnej pracy. W dalszej części wpisu sprawdzimy, opinie i to, jakie pojawiają się zarobki w Media Expert i Media Markt na stanowisku doradca klienta w 2021, dodatkowo przeanalizujemy godziny pracy.

Media Expert doradca klienta – zarobki

Wchodząc do sklepu Media Expert często możemy napotkać osoby ubrane w żółte koszulki, które pomagają klientom wybrać produkt. Są to właśnie doradcy klienta, którzy odpowiadają za doradztwo i odpowiedni zakup oraz wydawania opinii o danym produkcie. Do ich zadań należy głównie odpowiadanie na pytania klientów. W takim razie, jakie są zarobki doradcy klienta w Media Expert w 2021? Komunikacja z drugą osobą na ich stanowisku jest bardzo ważna, dlatego zazwyczaj odnajdują się tam osoby otwarte i komunikatywne. Jeżeli jesteś taką osobą i potrafisz przekonać klienta do zakupu, zastanów się nad pracą na tym stanowisku. Dodatkowo doradca klienta w Media Expert musi dokładnie znać swój dział, do którego został przypisany oraz przedmioty się w nim znajdujące. 

Odpowiadając na pytania klienta, za zadanie ma doradzić odpowiedni produkt, który spełni wszystkie wymagania. Płaca waha się od 4 – 6 tysięcy miesięcznie, takie pojawiają się opinie. Wszystko jednak zależy od tego, jak bardzo zaangażowani jesteśmy w pracę i jaka ilość produktów została sprzedana dzięki nam. Jak może się wydawać, doradca klienta to nie jest bardzo trudna i wymagająca praca, a zarobki w 2021 mogą być naprawdę zadowalające. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie są godziny pracy w 2021.

Media Expert – godziny pracy w 2021

Zazwyczaj jeżeli szukasz pracy, nie patrzysz tylko na zarobki, ale również na godziny pracy. Media Expert jest otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00. Pracownicy w takim razie pracują na dwie zmiany. Wiele osób narzeka, że grafik nie jest zbyt elastyczny i godziny pracy w Media Expert mają wiele do życzenia. Osoby pracujące tam mówią jednak, że chcąc zarabiać niemałą sumę, należy być zawsze pod telefonem, a tym samym godziny pracy mogą się w ten sposób wydłużyć. Pracownik musi być gotowy na to, że szef może zadzwonić do niego w każdej chwili z prośbą pojawienia się w pracy. Warto dlatego przed wyborem marketu, który wybierzemy na nasze miejsce pracy, poczytać opinie na temat pracodawcy i warunków tam panujących.

Sprawdź również Market Dino praca – rzetelne opinie pracowników, forum, zarobki, czy warto?

Zarobki w Media Markt 2021 – opinie

Media Markt można uznać za największą konkurencję tytułowego Media Expert w 2021. Również cieszy się on dużą popularnością, a jego opinie na temat produktów są bardzo pozytywne. Gdzie jednak lepiej jest podjąć pracę, patrząc z perspektywy pracownika? Jakie zarobki proponuje nam Media Markt oraz czego od nas wymaga?

Praca w Media Markt jest na podobnych zasadach, jak w Media Expert, takie przynajmniej pojawiają się opinie. Na początek jednak pracodawca proponuje zaledwie 1700zł. Po okresie próbnym, który zazwyczaj trwa ok. 3 miesięcy, możemy spodziewać się podwyżki. Kwota zależy jednak od negocjacji z pracodawcą, jak i jakością wykonanej pracy przez te 3 miesiące. Do obowiązków pracowników głównie należy, tak jak w Media Expert, zachęcanie klientów do kupna produktów. Wszystkie te informacje i opinie odnośnie zarobków, godzin pracy w 2021 w sieciach Media Markt i Media Expert zostały udzielone na ogólnodostępnych forach Internetowych, w związku z tym nie wiadomo, czy są one zgodne z prawdą.

Media Markt przyjmuje zasadę, im więcej produktów sprzedanych z twojej ręki, tym większa wypłata Ci się należy. Główny przedział wiekowy pracowników to od 20-tego roku życia. Na pracę w tym sklepie zazwyczaj decydują się studenci lub osoby, które studia właśnie skończyły, ponieważ Media Markt nie wymaga od swoich pracowników doświadczenia, za to komunikacji z klientem. Jeżeli jesteś osobą otwartą, przekonującą i komunikatywną – praca na stanowisku doradcy klienta w sklepach typu Media Markt lub Media Expert jest właśnie dla Ciebie! Dodatkowo jest to łatwy sposób na zarobienie pieniędzy, ponieważ Media Expert i Media Markt proponuje naprawdę zadowalające zarobki, jednak pamiętaj, że liczy się ciężka i rzetelna praca.

Reklama