Pascal Brodnicki – kim jest, wiek, wzrost, żona, przepisy, dzieci, rodzice, Wikipedia

Pascal Brodnicki - kim jest, wiek, wzrost, żona, przepisy, dzieci, rodzice, Wikipedia

Znany z programów kulinarnych Pascal Brodnicki od lat obecny jest w mediach i cieszy się sympatią widzów, dlatego w dzisiejszym artykule opowiemy nie tylko o jego pracy zawodowej, ale także odpowiemy na pytania o jego życie prywatne o rodziców, żonę, wiek i wzrost. 

Pascal Brodnicki – kim jest? 

Jeżeli zastanawiasz się, kim jest Pascal Brodnicki, to spieszymy z odpowiedzią, że to kucharz polsko-francuskiego pochodzenia, autor książek kucharskich, prezenter telewizyjny i niewątpliwie wielki smakosz życia i podróży. Pascal Brodnicki ukończył szkołę gastronomiczną we Francji, a później zdobywał doświadczenie w wielu restauracjach we Francji oraz w Nowym Jorku. Utalentowany kucharz zdobył popularność w 2004 roku za sprawą programu telewizyjnego TVN „Pascal. Po prostu gotuj”, w którym jako gospodarz programu gotował rozmaite potrawy, a do degustacji zapraszał swoich przyjaciół. Pascal Brodnicki wraz z Karolem Okrasą był twarzą kampanii reklamowej sieci sklepów Lidl oraz promował z marką Knorr zdrowe jedzenie. Kucharz od 2016 roku prowadzi kanał na You Tubie oraz regularnie pojawia się w telewizji w programach kulinarnych jako kucharz, ale także juror. 

Sprawdź również – Dominik Durczok – kim jest, wiek, rodzina, brat Kamila Durczoka, Instagram, Wikipedia

Pascal Brodnicki – wiek, wzrost 

Przystojny Pascal Brodnicki spodobał się polskiej publiczności, a zwłaszcza kobietom wysoki, bo mierzący 196 cm szczupły francuz poruszył serca wielu kobiet, a francuski akcent dodaje kucharzowi uroku. Urodzony 5 września 1967 roku we Francji w mieście Lille Pascal Brodnicki zrobił w Polsce wspaniałą karierę i dzisiaj jako 47-latek cieszy się dużą popularnością a jego kanał na Youtube obserwuje coraz to więcej osób. 

Pascal Brodnicki – żona 

Kucharz Pascal Brodnicki zakochał się w Polce Agnieszce Mielczarek i jak sam przyznał w jednym z wywiadów, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Agnieszka Mielczarek mówi po francusku i z wykształcenia jest dietetykiem, więc wydawało się, że są dla siebie stworzeni, bo nie dość, że połączyła ich nie tylko miłość do siebie nawzajem, ale także do gotowania. Pascal Brodnicki i Agnieszka Mielczarek wzięli ślub i przez 16 lat tworzyli zgrane małżeństwo, a owocem ich związku jest syn Leo. Prowadzili razem projekty telewizyjne i wspierali się zawodowo. Jednak to już przeszłość, bo w 2021 roku para rozwiodła się, a w internecie krążyły plotki, że powodem rozpadu małżeństwa była zazdrość Pascala o sukcesy zawodowe żony, bo Agnieszka Mielczarek otworzyła firmę z cateringiem dietetycznym, która odnosi sukcesy i prężnie się rozwija. 

Sprawdź również – Michał Lesień – kim jest, wiek, wzrost, rodzina, dzieci, Wikipedia

Pascal Brodnicki – przepisy 

Przepisy Pascala Brodnickiego są bardzo popularne i bez wątpienia lubiane przez jego fanów, o czym świadczy choćby fakt popularności jego kulinarnego kanału na Youtube oraz sukces sprzedażowy książek kucharskich. Krytycy kulinarni cenią Pascala Brodnickiego za jego kreatywność oraz wyczucie smaku a followersi zachwalają za różnorodność i łatwość przepisów. Pascal Brodnicki na swoich kontach internetowych jest bardzo aktywny, a każdy jego przepis jest skrupulatnie opisany i przedstawiony. Na podkreślenie zasługuje również fakt, że wszystkie konta internetowe oraz strona internetowa kucharza są publiczne i dostępne dla każdego chcącego skorzystać z przepisów Pascala Brodnickiego. 

Pascal Brodnicki – dzieci 

Pascal Brodnicki dba o swoją prywatność, a o rodzinie nie opowiada zbyt często. Wiemy jednak, że jego żoną była Agnieszka Mielczarek i para razem ma 15-letniego syna Leo. Pascal Brodnicki zapytany właśnie o syna odpowiada, że to jego oczko w głowie i jest z niego bardzo dumny, bo chłopak ma zdolności językowe i mówi biegle w kilku językach. Okazuje się, że Leo odziedziczył po sławnym tacie także zamiłowanie do gotowania, co niewątpliwie bardzo cieszy Pascala, który opowiada o wspólnej tradycji, a mianowicie jeden dzień w tygodniu panowie gotują razem.

Pascal Brodnicki – rodzice 

Kucharz ma podwójne obywatelstwo, gdyż Pascal Brodnicki jest synem Francuzki i Polaka. Wychowywał się w Lille we Francji i chociaż nie mówi dużo o rodzinie, to zawsze podkreśla, że jest z nią bardzo związany, a w jego domu rodzinnym zawsze się dużo gotowało. W jednym z wywiadów wspominał, że jako dziecko wraz ze swoją babcią spędzał całe dnie w kuchni, a z tatą chodził na grzyby, co we Francji nie jest popularne a w niektórych rejonach wręcz zakazane, jednak opowiadał, że bawili się świetnie, a wszystkie grzyby były ich. W 2020 roku ojciec Pascala Brodnickiego zmarł, a kucharz pożegnał go wzruszającym wpisem na Instagramie. 

Pascal Brodnicki – Wikipedia

Wikipedia bez problemu pomoże nam znaleźć informacje o Pascalu Brodnickim zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Wyszukiwarka internetowa Wikipedia opisuje najważniejsze fakty z życia znanego kucharza. Najobszerniej opisany jest aspekt zawodowy życia Pascala Brodnickiego ten związany z gotowaniem, ale także występy w produkcjach rozrywkowych. Co ciekawe również czeska Wikipedia odnajduje hasło Pascal Brodnicki.

Reklama