Rafał Kwietniewski – kim jest, Dorothy Łukasiewicz, wiek, wzrost, żona, dzieci, gdzie mieszka?

Rafał Kwietniewski - kim jest, Dorothy Łukasiewicz, wiek, wzrost, żona, dzieci, gdzie mieszka (1)

Aktorstwo jest ciężką pracą, o czym doskonale wie Rafał Kwietniewski, ponieważ niejednokrotnie mógł poczuć trud, jaki towarzyszy wielu aktorom. Nie wszyscy od razu skojarzą, kim jest Rafał Kwietniewski, ponieważ ludzie utożsamiają go z innymi postaciami. 

I to m.in. jest powodem, dlatego w poniższym tekście opisujemy Rafała Kwietniewskiego, kim jest oraz jaki jest wiek i wzrost Rafała Kwietniewskiego, to wszystko w dalszej części. Zdradzamy, gdzie mieszka Rafał Kwietniewski oraz kim jest żona Rafała Kwietniewskiego, czy Rafał Kwietniewski ma dzieci? Odpowiadamy, co łączy Rafała Kwietniewskiego z Dorothy Łukasiewicz? Na zakończenie sprawdzamy, jakie informacje o Rafale Kwietniewski podaje Wikipedia. 

Rafał Kwietniewski – kim jest?

Wielu aktorów filmowych jest rozpoznawalnych na ulicach, co więcej ludzie kojarzą ich prawdziwe imię oraz nazwisko. Podobnie jest z Rafałem Kwietniewskim, jednak nie każdy od razu będzie wiedział, kto to jest Rafał Kwietniewski, większość osób myli go z Bartkiem Miedzianowskim, serialowym lekarzem, którego gra Rafał Kwietniewski, ponieważ mężczyzna jest aktorem. 

Rafał Kwietniewski jest cenionym aktorem serialowym oraz teatralnym, jego kariera potoczyła się w bardzo dobrym kierunku po debiucie w 2002 roku w spektaklu „Pułkownik Ptak”, w którym zagrał głuchoniemego Czaczo. 

Wiele osób zna Rafał Kwietniewskiego z różnych seriali, ponieważ lista takich produkcji jest obszerna, od 2005 roku do dziś mężczyzna gra w serialu „Pierwsza miłość”, co dało mu znaczną popularność. Seriale, w jakich grał Rafał Kwietniewski to m.in. „Fala zbrodni”, „Emilia”, „Biuro kryminalne”, „Świat według Kiepskich”, „Galeria”, „Śliwowica”, „Ojciec Mateusz”, „Wieża”, „Na Wspólnej”, „Na dobre i na złe”, „Motyw”, „Fuga”.

Role teatralne Rafała Kwietniewskiego to m.in. „Pułkownik Ptak”, „Trupi Synod”, „Moja Drama”, „Wrocławski pociąg widm”, „9”, „Wielkie życie”.

Jak sami możecie zauważyć Rafał Kwietniewski, jest doświadczonym aktorem, który zagrał już wiele ciekawych postaci. 

Kariera zawodowa Rafała została Wam już przedstawiona, w dalszej części zdradzamy bardziej prywatne informacje o aktorze. 

Sprawdź również – Przemysław Babiarz – kim jest, wiek, wzrost, przeszczep włosów, Szymon, Marzena, Wikipedia

Rafał Kwietniewski – wiek, wzrost

Aktorzy często są brani pod lupę dziennikarzy, Rafał Kwietniewski oczywiście nie przejdzie obojętnie obok nich, dlatego w sieci możecie trafić na dane związane z wiekiem oraz wzrostem Rafała Kwietniewskiego. 

Informacje dotyczące wzrostu i wieku aktorów tj. Rafał Kwietniewski są ważne również dla producentów, ponieważ wtedy mogą dobrze dobrać aktora do planowanych postaci. 

Wiek Rafała Kwietniewskiego jest informacją publiczną, głównie przez zawód, jak mężczyzna wybrał, jak podają oficjalne źródła, Rafał Kwietniewski ma 42 lat. 

Jeżeli chodzi o wzrost Rafała Kwietniewskiego, to też udało się nam to ustalić, potwierdzony wzrost aktora to 183 cm. 

Rafał Kwietniewski – gdzie mieszka?

Wiele danych o Rafale Kwietniewskim znajdziecie w sieci, jednak kiedy wpiszecie, gdzie mieszka Rafał Kwietniewski możecie mieć problem ze znalezieniem jakichkolwiek danych. 

Miejsce zamieszkania Rafała Kwietniewskiego nie jest publiczną informacją, aktor pomimo popularności wiele rzeczy zostawia tylko dla siebie. 

Wiele osób spekuluje, że Rafał Kwietniewski mieszka we Wrocławiu, gdzie pracuje, ale nie mamy takiej pewności. Faktem jest, że mężczyzna pochodzi ze śląska, więc możliwe, że to właśnie to województwo jest miejscem zamieszkania Rafała Kwietniewskiego. 

Sprawdź również – Aneta Glam-Kurp – kim jest, wiek, dzieci, mąż, skąd pochodzi, Wikipedia

Rafał Kwietniewski – z żoną i dziećmi

Rafał Kwietniewski jest osobą, która filtruje podawane w sieci informacje, ponieważ udostępnianie wszystkich danych nie jest dobre dla życia prywatnego popularnych osób. Sprawdzając, czy Rafał Kwietniewski pokazuje się z żoną i dziećmi, mamy pozytywne informacje, ponieważ możecie trafić na zdjęcia w sieci, które przedstawiają całą rodzinę. 

Rafał Kwietniewski z żoną i dziećmi często uczestniczy w różnych akcjach charytatywnych, dlatego widok całej rodziny nie jest obcy dziennikarzom. Dzieci Rafała Kwietniewskiego to urocza parka, ponieważ aktor ma córkę i syna.  

Rafał Kwietniewski – Dorothy Łukasiewicz

Często trafiamy na Wasze pytania, co łączy Rafała Kwietniewskiego z Dorothy Łukasiewicz, ponieważ kobieta gra w tym samym serialu co Kwietniewski i ich relacja jest dosyć bliska. 

Na planie serialu Rafał Kwietniewski i Dorothy Łukasiewicz nie szczędzą sobie czułych gestów, dlatego, kiedy kobieta pojawiała się na planie produkcji, popłynęły pytania. 

My znamy prawdę i z przyjemnością ją Wam przedstawiamy, otóż Rafał Kwietniewski i Dorothy Lukasiewicz to małżeństwo, para razem pracuje, dlatego możecie zobaczyć ich w bliższej relacji na planie. 

Rafał Kwietniewski – Wikipedia

Kończąc nasz artykuł, sprawdzamy, jakie informacje o Rafale Kwietniewskim dostępne są w Wikipedii. Ten portal jest najczęściej odwiedzaną stroną w naszym kraju, dlatego jesteśmy ciekawi, co Wikipedia napisała o Rafale Kwietniewskim.

Informacje, jakie podaje Wikipedia o Rafale Kwietniewskim to głównie jego kariera zawodowa. Możecie tam znaleźć wzmiankę o żonie aktora.

Reklama