Robert Rowiński “Taniec z Gwiazdami” – kto to, wiek, wzrost, waga, dzieci, rodzina, Wikipedia

Robert Rowiński Taniec z Gwiazdami - kto to, wiek, wzrost, waga, dzieci, rodzina, Wikipedia (1)

Sława i popularność jest dla jednych spełnieniem wszystkich marzeń, do których dążą za wszelką cenę. Inny z kolei otrzymują szansę bycia sławnym, jednak po czasie podejmują decyzję o odsunięciu się w cień. Przerwa, która jest odpoczynkiem od świateł kamer, jest możliwością naładowania baterii. 

Świat show-biznesu jest niezwykle wymieszany, jest to ogromna grupa ludzi o wielu wspaniałych talentach. Wiele osób pamięta człowieka, którego pokochały tysiące widzów, jednak w pewnym momencie gdzieś zniknął. Robert Rowiński, kto to, jaki jest jego wiek, waga, wzrost. Robert Rowiński partner, sprawdzamy, czego możemy się dowiedzieć o dzieciach oraz rodzinie Roberta Rowińskiego. Robert Rowiński co mówi Wikipedia?

Robert Rowiński – kto to?

Wiele osób doskonale zna Roberta Rowińskiego i szczerze przyznają, że tęsknili za tym mężczyzną. Robert Rowiński jest wspaniałym polskim tancerzem, choreografem oraz modelem. Poprzez znakomity dryg oraz talent dostał wielokrotnie szansę występować na światowych parkietach, gdzie prezentował Polskę, Rumunię oraz Estonię. 

Specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych typu S. Jest to najwyższy poziom międzynarodowej klasy tańca. 

Kariera Roberta Rowińskiego rozpoczęła się w wieku dziesięciu lat, kiedy to podjął naukę tańca towarzyskiego. Zawodowo Robert Rowiński nie jest tancerzem, po ukończeniu liceum rozpoczął studia o kierunku turystyka i rekreacja. Podyplomowe studia magisterskie ukończył o zupełnie innym kierunku, ponieważ studiował na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Nie zakończył na tym swojej nauki, ponieważ pracę doktorską napisał z psychologii emocji w tańcu na Collegium Civitas w Warszawie. 

Od 2006 roku do 2010 roku był uznanym oraz cenionym trenerem w programach tanecznych. Jednak po wygraniu w 2010 roku programu Robert Rowiński zniknął z polskiego rynku. Robert Rowiński w 2010 roku postanowił otworzyć swoją własną szkołę tańca w Koszalinie, a po czasie wystartował z drugą placówką w Kołobrzegu, działalność prowadził przez trzy lata. W tym czasie występował także w spektaklach w Teatrze Wielkim w Warszawie. 

2017 rok przyniósł mu kolejne powody do ogromnej dumy, ponieważ zasłynął jako trener w irlandzkim programie tanecznym. Ma na swoim koncie także dwuletnią karierę w USA oraz Kanadzie, gdzie występował na największych festiwalach. 

Robert Rowiński Taniec z Gwiazdami - kto to, wiek, wzrost, waga, dzieci, rodzina, Wikipedia (1)

Robert Rowiński – wiek, wzrost, waga

Robert Rowiński jest niezwykle utalentowanym tancerzem, dodatkowo potrafi trafiać do ludzi, którzy go naprawdę uwielbiają. Wiek, wzrost oraz waga tancerza to pożądane informacje, ponieważ fani interesują się takimi danymi. 

Robert Rowiński jako tancerz musi także kontrolować swoją wagę, ponieważ nie byłby w stanie zdobywać tak licznych wyróżnień, gdyby o siebie nie dbał. Waga Roberta Rowińskiego to 74 kilogramy. 

Wzrost w tym zawodzie jest także ważny, ponieważ wiele figur jest ciężkich do wykonania dla niskich osób, Robert Rowiński na szczęście nie jest niskim mężczyzną, co pozwala mu na fenomenalne choreografie. Robert Rowiński ma 180 cm. 

Ostatnim ważnym dla fanów wątkiem jest wiek Roberta Rowińskiego. Tancerz wygląda znakomicie, jego uroda oraz zadbane ciało wielokrotnie łapało za serca kobiet. Robert Rowiński urodził się 20 maja 1984 roku. Mając 38 lat Robert Rowiński w dalszym ciągu, przyciąga wzrok swoich fanek. 

Sprawdź również – Ilona Krawczyńska – kto to, wiek, wzrost, partner, dzieci, Taniec z gwiazdami, Wikipedia

Robert Rowiński – rodzina

Rodzina dla Roberta Rowińskiego jest ogromnym skarbem. W tak intensywnym życiu czas spędzony z najbliższymi jest dla niego odpoczynkiem oraz oderwaniem się od biegu, oraz natłoku pracy. Wiele osób może myśleć, że praca jako tancerz, choreograf czy model jest lekka i pozbawiona stresu. Prawda jest zupełnie inna. Niekiedy mordercze treningi przed największymi występami na scenie tanecznej mogą wykończyć psychicznie oraz fizycznie.

Rodzina Roberta Rowińskiego jest skrywana przez tancerza, ponieważ jak sam twierdzi, to jest jego schronienie, oderwanie się od świata kamer. Rodzice Roberta Rowińskiego Bożena i Bogdan Rowiński dają mu ogromne wsparcie. Zawsze są przy synu w dobrych oraz złych chwilach. 

Robert Rowiński ma jeszcze starszą siostrę Wiolettę, która bardzo docenia oraz podziwia jego zmagania. Sama jednak nie należy do środowiska tanecznego. 

Robert Rowiński – dzieci

Kwestia ułożonego życia prywatnego jest ważna. Wiele razy Robert Rowiński słyszy pytania o dzieci. Czy tancerz posiada dzieci? Takie fakty z jego życia nie są podawane we wszystkich mediach społecznościowych, Robert Rowiński pomimo tak dużej popularności bardzo dba o swoją prywatność. 

Dzieci Roberta Rowińskiego wzbudzają zainteresowanie, ponieważ nigdy o nich nie mówił. 

Prawdopodobnie Robert Rowiński nie ma dzieci, jednak patrząc na jego powściągliwość, nie mamy takiej pewności. 

Robert Rowiński – partner

Robert Rowiński, będąc partnerem tanecznym w znanym programie TVN, pokazała swoją klasę oraz fantastyczne umiejętności. Został doceniony przez wszystkich i jako partner Moniki Pyrek w 2010 roku wygrali program „Taniec z Gwiazdami”. Wszyscy byli pod wrażeniem ich pracy, Robert Rowiński jako partner dawał z siebie wszystko, doskonale przygotował swoją taneczną partnerkę. W nagrodę otrzymali tytuł mistrzowski programu. 

Robert Rowiński – Wikipedia

Robert Rowiński znalazł swoje miejsce także w Wikipedii. Jeżeli będziecie sprawdzali materiały, jakie są publikowane w Wikipedii o Robercie Rowińskim, możecie trafić na obszerny artykuł opisujący karierę Roberta, jego życie prywatne niestety nie zostało ujawnione. 

Reklama