Days Gone – darmowy dodatek DLC do gry

Days Gone – darmowy dodatek DLC do gry

Platforma PlayStation informuje swoich graczy o tym, że został wydany darmowy dodatek do pozycji Days Gone DLC. Co nowego zostało wprowadzone w tym dodatku? Nowością w Days Gone DLC jest przede wszystkim nowy tryb Survival Mode, nowe poziomy oraz systematyczne wyzwania w grze, ciekawostką jest to, że pozycja zaczerpnęła pewien wątek związany z Arcymistrzowskim rynsztunkiem kota z Wiedźmin 3. W trybie Survival Mode, gracze mają zablokowane ułatwienia rozgrywki, w postaci zablokowania szybkiej podróży, w ten sposób gra staje się trudniejsza. W takim razie nowego jeszcze można znaleźć w Days Gone DLC?

Days Gone – DLC

Warto przyjrzeć się w pierwszej kolejności w Days Gone DLC, nad nową zawartością jaką jest Survival Mode, które oferuje zdecydowanie trudniejszy poziom rozgrywki. Poprzez blokadę szybkiej podróży, gracze będą musieli stawić czoła wrogom bez alternatywnej ucieczki. Dodatkowo tryb ten został wzbogacony o niezwykle wciągający HUD, który przyczynia się do wzmocnienia emocji, poprzez usunięcie parametry świadomości przeciwnika. HUD zostaje dezaktywowany na czas nieokreślony, oczywiście istnieje możliwość ponownej aktywacji poprzez użycie Survival Vision. Poza istniejącą możliwością pokazania umiejętności w Days Gone DLC, gracze otrzymują również nowe outfity na motocykl oraz różne trofea, które zdobywa się tylko podczas trybu Survival Mode.

Sprawdź również – jak zdobyć darmowe spiny Coin Master?

Do Days Gone DLC, jak zapowiedzieli twórcy, będą dodawane różne wyzwanie oraz systematyczne aktualizacje. Takie wyzwania będą charakteryzowały się tym, że gracze będą musieli wykonać różne, wyjątkowe zadania, a wszystko to będzie miało zmodyfikowany ranking, w skład w który wchodzą walki oraz hordy. Dla ty graczy, którzy poradzą sobie najlepiej z wyzwaniami, czekają ciekawe nagrody oraz dodatek w postaci łatek, które będzie można ubrać, a Twoja postać otrzyma wyjątkowe umiejętności takie jak zdrowie, wytrzymałość czy niższe koszty skupienia. Gracze w Days Gone DLC, wykonując misje będą mieli możliwość otrzymać rangę i kredyty za które można kupić w Item Shopie skiny oraz przedmioty, które zwiększają statystyki postaci. Należy pamiętać, że w Days Gone DLC gracze mogą ubrać jednocześnie tylko dwa pierścienie, więc w tym przypadku warto wybrać te, które oferują najlepsze statystyki. Powtórzenie tych wyzwań, z nowymi statystykami otwiera możliwość w postaci zdobycia dużej punktów doświadczenia czy innych nagród.

Days Gone – pierwszy dodatek

W nowym dodatku Days Gone, skórki bohatera są przeważnie dostępne w wyzwaniach. Dodatek w końcu otwiera możliwość zmiany standardowego wyglądu Deacona, w tym przypadku mamy do wyboru trzy ciekawe skórki: apokaliptyczny, wspomnieniowy czy Deacon bez koszulki. Jest to również dodatek do dziesięciu pozostałych postaci czyli Boozer, Rikki, Addys czy Iron Mike.

Pierwsze wyzwanie w Days Gone DLC otrzymało nazwę „Surrounded”. Co dokładnie oferuje to wyzwanie w nowym dodatku Days Gone? Wyzwanie to opiera się na tym, aby przetrwać zmasowany atak hordy w bazie bohatera Shermana. Całą punktacja opiera się na tym jak długo gracze przetrwają atak w walce z wrogiem. W tym wyzwaniu należy pamiętać o istotnej rzeczy, każde pokonanie wrogów dodaje czas do puli, więc w tym przypadku chowanie się i uciekanie mija się z celem, gra wymusza od gracza to, żeby był zaangażowany w grę po to, aby uzyskać jak najlepszy wynik. Dodatkowo w Days Gone DLC istnieje mnożnik punktów, czyli za wykonanie zadania pobocznego, czyli pokonywanie wrogów za pomocą strzału w głowę, otrzymuje się bonusy.

Reklama