Program partnerski M2M – co to jest, opinie na forum, jak zarabiać, czy to oszustwo?

Program partnerski M2M - co to jest, opinie na forum, jak zarabiać, czy to oszustwo

Od kiedy w naszej świadomości pojawiła się pandemia Covid-19 wiele osób zaczęło dużo wyżej cenić pracę z domu, która nie tylko wiąże się z niższymi kosztami wykonywania, lecz jest też bardzo wygodna. Wiele osób aktywnie poszukuje sposób na zarabianie z domu, w pełnym lub ograniczonym wymiarze godzin. Choć takich sposobów jest wiele, w poniższym artykule przedstawimy Money2Money, w skrócie M2M czyli zarabianie w sieciach afiliacyjnych. 

Na czym w ogóle polega Money2Money? Czy jest to bezpieczny sposób na zarabianie pieniędzy z domu? Jak wygląda i na czym polega program partnerski M2M? Jakie opinie na jego temat pojawiają się w sieci? Czy znajdziemy opinie negatywne? Na te, jak i inne pytanie odpowiadamy poniżej. 

M2M – co to jest?

Money2Money jest jedną z popularniejszych sieci afiliacyjnych z kategorii bankowości i finansów, w której zarabia się przede wszystkim na promowaniu wybranych produktów. Jest to również jedna z dłużej działających sieci afiliacyjnych, a więc długość jej działania powinna przemawiać za chociaż częściowym sukcesem działalności. 

W sieci afiliacyjnej wybrać można spośród dwóch form współpracy. Występować można jako agent, mając bezpośredni kontakt i polecając produkty, co jest prostym konceptem i raczej nie wymaga dalszych wyjaśnień, lub jako wydawca, zarabiając poprzez strony internetowe czy portale społecznościowe i inne popularne platformy.  W co powinien zaopatrzyć się ktoś chcący zostać wydawcą? Pomimo tego, że sieć wskazuje, iż promowanie produktów finansowych tego typu jest bardzo dochodowe, to niestety sama promocja nie wydaje się należeć do najłatwiejszych. Zawsze jednak można zacząć od prostego bloga oraz profilu na social media. 

Money2Money M2M – opinie na forum

W takim razie, co sugerują pojawiające się opinie na forum odnośnie programu partnerskiego M2M? Pomimo, iż sieć zapewnia o profitach obfitujących z takiej współpracy, dużo rzetelnie szym medium są opinie forumowiczów i osób, które wzięły udział w takim projekcie. Szukając bowiem pracy zdalnej bardzo szybko można natknąć się na oferty “prostej i przyjemnej pracy przez internet”. 

Opinie na forum są bardzo różne, wiele osób wskazuje na łatwość i przejrzystość pracy na M2M, inni zaś wskazują, iż sieć afiliacyjna bardziej przypomina sieć oszustw, a w centrum pozostaje namawianie do założenia kilku nowych kont bankowych. Wydaje się więc, iż w tym temacie nie znajdziemy na ten moment jednoznacznej lub chociaż większościowej opinii. 

Przeglądając forum programy-afiliacyjne com pl, zauważyć można wiele opinii, które zostały wystawione w 2017 i 2018 roku. Wiele opinii wskazuje na fakt związany z długością czasu weryfikacji. Warto w tym celu samemu przestudiować takie opinie na forum.

Program partnerski M2M – jak zarabiać?

Ale jak działa taki program partnerski M2M? To zagadnienie przedstawiamy już teraz poniżej. Program partnerski to nic innego jak narzędzie do marketingu internetowego, dzięki któremu możemy promować produkty sprzedawane w internecie. Możemy obserwować kto kogo polecił, a następnie wynagrodzić w jakiś sposób polecającego, jako prezent za rozwój firmy. 

W powyżej przedstawionej sytuacji są dwie strony. Po jednej stoi reklamodawca, który chce aby ich produkt był polecany. Reklamodawcą może być każda marka czy instytucja m.in. bank, ubezpieczyciel, sklep. W programie partnerskim reklamodawcami są głównie banki oraz pożyczkodawcy. Po drugiej stronie jest wydawca, który chce polecać ich produkty. Jeżeli ich polecenia doprowadzą do zakupu, otrzymają oni określoną prowizję. Przykładem może być link, za pośrednictwem którego ktoś zakupi dany produkt. Z tego tytułu otrzymasz od kilku do kilkuset złotych w zależności od wartości produktu. Link umożliwia też reklamodawcy dowiedzieć się jak trafił do nich klient i z kim mają się podzielić zyskiem. 

Money2Money – negatywne opinie

Program wydaje się być prosty i jasny, skąd więc tyle negatywnych opinii? Wydaje się, iż ta kwestia dotyczy przede wszystkim banków i pożyczkodawców. Niektórzy nieuczciwi wydawcy pod pretekstem dużego zarobku namawiają do założenia kont bankowych, za które to oni zgarną prowizje. Do tego nie wiele kont obecnie pozostaje zupełnie darmowych, bez spełnienia żadnych dodatkowych wymogów.  

Minusem w tej sprawie jest fakt, iż sieci afiliacyjne, a także same instytucje nie regulują tego jak wydawcy chcą polecać ich produkty. Każdy wydawca może więc polecać zupełnie według własnego uznania. Na papierze funkcjonują oczywiście regulaminy poszczególnych portali afiliacyjnych, zabraniające nieuczciwych praktyk. lecz kontrola i egzekwowanie takich zapisów jest trudna do utrzymania. Dlatego nieuczciwi polecający często pozostają bezkarni. 

Money2Money – czy to oszustwo?

A więc czy Money2Money możemy nazwać oszustwem? Nie można wskazać na to jednoznacznie, natomiast naszym Czytelnikom polecamy, aby uważali na oferty które wydają się zbyt dobre aby były prawdziwe. Obiecujące szybkie profity, wolność finansową, wielkie zarobki praktycznie za darmo. W życiu nie ma nic za darmo. Masz wtedy najprawdopodobniej do czynienia z nieuczciwym wydawcą, który chce abyś nabijał za niego prowizję. Dodatkowo istotną kwestią jest to, aby dokładnie przeczytać regulamin i obowiązujące zasady panujące w takich programach afiliacyjnych aby później uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.

Reklama