Tomasz Wolny – wiek, wzrost, żona, dzieci, rodzeństwo, dziennikarz, gdzie mieszka?

Tomasz Wolny - wiek, wzrost, żona, dzieci, rodzeństwo, dziennikarz, gdzie mieszka (1)

Tomasz Wolny od lat pozostaje jednym z najbardziej rozchwytywanych dziennikarzy w Polsce. Na co dzień pracuje on w tzw. telewizji śniadaniowej, w popularnym programie Pytanie na śniadanie. Jest on znany z nie tylko z pozytywnej energii, ale i z pięknego szczerego uśmiechu, z którym zawsze wita widzów przed telewizorami i gwiazdy w studiu telewizyjnym. 

W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej osobie Tomka Wolnego, zweryfikujemy czy rzeczywiście jest “wolny” czy też w jego sercu już ktoś się znajduje. Odpowiemy na pytania dotyczącego jego żony, dzieci oraz rodzeństwa, a także sprawdzimy gdzie mieszka i czym zajmuje się poza wykonywaniem zawodu dziennikarza. 

Sprawdź również – Bracia Rodzeń – kim są, opinie, gdzie przyjmują, dieta, jadłospis, czy to oszuści?

Tomasz Wolny – wiek, wzrost

Wielu z was zastanawia się ile lat ma przystojny dziennikarz uśmiechający się rankami do widzów telewizji śniadaniowej. Z informacji dostępnych w sieci dowiadujemy się, iż Tomek urodził się 5 listopada 1980 r. w Poznaniu, a więc w tym roku obchodzić będzie swoje 43 urodziny. 

Tomasz Wolny jest dosyć wysokim mężczyzną, co z pewnością nie umknęło oglądającym go w telewizji. Lecz ile dokładnie mierzy dziennikarz? Tomek jest zdecydowanie ponadprzeciętnie wysoki, gdyż jego wzrost to aż 187 cm. Jest to zdecydowanie spora liczba. 

Tomasz Wolny – żona

Zdecydowanie najciekawszym tematem związanym z jego tematem jest jego małżeństwo z dziennikarką Agatą Tomaszewską. Para jest razem bardzo długo, a ślub zawarła w 2009 roku. Największe kontrowersje zdaje się wzbudzać fakt, iż małżonkowie związani są z konkurencyjnymi stacjami telewizyjnymi. Tomek jest prowadzącym Pytania na śniadanie, a więc produkcji realizowanej i transmitowanej na antenie Telewizji Polskiej, zaś Agata od wielu lat związana jest ze stacją TVN.

Para wypowiadała się na ten temat wielokrotnie i za każdym razem podkreśla, iż ich konkurencyjne miejsca pracy nigdy nie są powodem do małżeńskich kłótni, a ich związek jest zdecydowanym priorytetem wobec wszystkiego innego w otaczającym ich świecie. 

Tomasz Wolny – dzieci

Efektem długiego i szczęśliwego związku małżeńskiego jest trójka dzieci – Zosia, Tymon oraz Halszka. Para dokumentuje ich szczęśliwe życie na mediach społecznościowych, gdzie publikuje wspólne zdjęcia z wakacji m.in. znad polskiego Bałtyku. Zarówno Tomasz, jak i Agata podkreślają, iż w ich domu nie ma miejsca na kłótnie dotyczące pracy, a oni sami preferują radość i spokój w swoim domu. 

Tomasz Wolny – rodzeństwo

Tomasz Wolny urodził się i wychował w Poznaniu. Razem z rodzicami, siostrą i bratem mieszkał na jednym z biedniejszych osiedli w mieście. Rodzice oraz rodzeństwo mieli na przyszłego dziennikarza ogromny wpływ. Za sprawą starszego brata został harcerzem, a za wzór stawiał sobie członków Szarych Szeregów, którzy wielokrotnie polegli służąc ojczyźnie. 

W wywiadach wielokrotnie wskazywał, że jest idealistą i nadal kieruje się wartościami, które przyświecały mu w młodości. Tomasz podkreśla, iż jest praktykującym katolikiem, ukształtowanym w wierze przez Kościół. 

Sprawdź również – Patrick Yoka – wiek, wzrost, rodzice, dzieci, Kongo, reżyser, skąd pochodzi?

Tomasz Wolny – dziennikarz

Jako dziecko chciał być m.in. weterynarzem, zaś po drodze do studia telewizyjnego był m.in. kelnerem. Swoją telewizyjną karierę zaczął w poznańskim oddziale TVN24, gdzie pisał artykuły do ich regionalnego serwisu. To właśnie tam poznał swoją przyszłą żoną, piękną brunetkę Agatę Tomaszewską. W przeciwieństwie do niego była już doświadczoną prezenterką i reporterką. Agata postanowiła pomóc koledze startującemu dopiero w zawodzie i wzięła go pod swoje skrzydła. 

W 2010 roku przeszedł do Telewizji Polskiej, gdzie do 2014 roku prowadził Telekurier oraz Teleskop. Od 2014 dołączył do prezenterów Panoramy, a od roku 2015 współprowadzi wtorkowe i weekendowe wydanie porannego programu TVP, Pytanie na Śniadanie. Na swoim profilu na Facebooku sam opisuje się jako: Prowadzący “Pytanie na Śniadanie” i “Panoramę” czyli rano zadaje pytania – wieczorem podaje informację”. Obecnie Woronicza to jego drugi dom, a na naszych ekranach zagości jeszcze na długo. 

Tomasz Wolny – gdzie mieszka?

W udzielonych wywiadach Tomasz podkreślał, że początki w zawodzie, nawet po ślubie nie należały do najłatwiejszych. Po 2009 r. na świat przyszła ich córka Zosia, potem Tymon i Halszka. Nadal w Poznaniu, był zmuszony podróżować do warszawskiego studia nocnymi pociągami i wracać wieczorem, z nadzieją że zobaczy dzieci przed snem. Na szczęście para była w stanie przenieść się do Warszawy i to tam rozpocząć nowy etap w swoim wspólnym życiu. 

Dzisiaj nie wyobrażają sobie, aby mogło być inaczej. Tomasz nadal pozostaje bardzo otwarty odnośnie wyznawanych wartości, zwłaszcza wiary w Boga, która towarzyszy mu na co dzień. Podkreśla, iż w jego oczach ma tylko jednego szefa i jest nim ten który nad nim czuwa.

Reklama